Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Ekser je u pitanju lepo je usao ne viri glava. Proveravam vec par dana pritisak u gumama jer konstantno vozim motor. Pritisak se nije promenio.
Guma je pred zamenu tako da je ne diram i onako moj motor na dvesta moze samo da poleti :) . A i ja sa njim :)

castor

Neæe da poleti, a ni ti sa njojzi. Vjeruj, probano lièno nekoliko puta...
It's the ride that matters, not the bike…

makinjo

Znam :) . Salim se probano nego nije bas ugodno preko dve stoje . A i onako se u narednom periodu vozam samo posao kuca (50km).
U planu su nove gume :)

Glava Dole

Zavisi sta smatras pod 'ugodno' :D Svakako da nije brzina za do pijace vec je vrlo napeto, otvoreno 3214123 ociju ali ima svoju draz :D

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 08 Septembar, 2015, 22:00
nije samo demontaza montaza i vulkaniziranje vec i balansiranje ponovo pa dotezanje lanca i drkanje uzalud

...sve to majstor uradi dok ja sedim i pijuckam nesic...sto da ne? ;)

Darko

Aha !!!

A nama si rekao da si prcao za to vreme !!

eclipse4

Citat: BOKYBOY poslato 09 Septembar, 2015, 00:26
Citat: UFF poslato 08 Septembar, 2015, 22:00
nije samo demontaza montaza i vulkaniziranje vec i balansiranje ponovo pa dotezanje lanca i drkanje uzalud

...sve to majstor uradi dok ja sedim i pijuckam nesic...sto da ne? ;)

ko jos balansira gumu???

Andreja

Ja, od kad sam na XTu na maksimalnoj brzini na auto putu imao tank slapper iliti speed wobble... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Citat: Milos96 poslato 09 Septembar, 2015, 00:16
Zavisi sta smatras pod 'ugodno' :D Svakako da nije brzina za do pijace vec je vrlo napeto, otvoreno 3214123 ociju ali ima svoju draz :D
Mislim konkretno na vetar koji me ubija na mom nakedu i na tu nelagodnost :)
Na bivsem cbr se ta brzina skoro ni ne oseti . Jbg kada volim nakede .:D

Mik

Citat: UFF poslato 08 Septembar, 2015, 21:40
ja isao sa maziem u suboticu po motor
u zadnjoj gumi sraf
bila nedelja vulkanizeri ne rade
usrafio ga do kraja i vozio 240kmh do bg
mozda nije sportski motor ali 240 je 240 na kom god da si
i ne razmisljam ni ja
kad sraf sa obrijanom glavom nije izleteo kakve su sanse da izleti gumeni cep?

Pa ja mislim da ti pravis veliku gresku, ako se dobro secam "mazi" se pise sa dva "Z"  :). (Jel tako? :))

Aj' otvori (ako nema) neku temu za krpez gume na sred puta, zajebana je stvar, a sva iskustva pozeljna.

(Ja sam kupio neki Louis-ov kompletic i dopunio ga (na osnovu negde procitanih stvari) sitnim sraficima za drvo! Mislim da je bolje resenje od "cepa" koji postoji u Louis-ovom kompleticu. Ali ne treba misliti, korisno je znati, nismo politicari!)

Glava Dole

kompresorcic na 12V, ugradjen upaljac(ili prebudziti samo klemice na kompresorcic pa zakaciti direktno na akumulator po potrebi ako je pristupacan) i kineski set od 150din sa 3 glistice i nista drugo ne treba, to sve zajedno kosta 1000din u vrh glave a nije ni mnogo kabasto, jos i gospodski, gledas kako se guma pumpa u nuzdi :D Za dalji put naravno, niko nije blesav da vuce te skalamerije do prodavnice :D

Glava Dole

Ehhh da, sto se teme tice... nije moj ali jeste vrsta motocikla i jeste korisno :D




Pretpotstavljate sta bi se desilo da je neki od ovih valjcica izleteo(tj da ga nisam otvorio na vreme) i otisao u kompresioni deo :D





VR 46

Jel ono kamen na sedistu suvozaca ili se nisam dovoljno razbudio? :o [panic]
Twist of wrist!

mrle

Citat: VR 46 poslato 09 Septembar, 2015, 12:31
Jel ono kamen na sedistu suvozaca ili se nisam dovoljno razbudio? :o [panic]

fotomonta¾a

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Vidi se da je struènjak za statiku... ;D





Citat: Milos96 poslato 08 Septembar, 2015, 22:17
O tome pricam, bespotrebno cimanje :D

A ti makinjo sraf ipak zameni cepom jer ce sraf da se raloka u gumi i pustace sve vise i vise a cep je mek i trosice se zajedno sa gumom i dihtovace lepo :D
Malo super lepka na ¹raf, zavrne¹ do kraja i nema da mrdne... ;D



Biker-Boy

Montirao heblove od VFR750-rc36 na moj CBR, sve sajle kablovi i crevo stoje dobro, nista ne treba da se produzava, samo sam malo popustio vezice kroz koje prolaze i i malo preoblikovao jedan drzac kroz koji prolazi kociono crevo i sve ide kako treba,
sad ce CBR-ka da bude pravi Sport-Tourer :)


I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

kamen mudrosti tu èuèi da ne pretegne napred. jednom davno, na èasu fizike, ja sluèajno slu¹ao ¹ta su prièali pa zapamtio ;D nego, jel ima neko sluèajno dobru belu zadnju felnu, a da oæe ¾utu, pa da se menjamo? dao bi i onu prednju, ¹to je kriva. jeste kriva al ja preðu snju 12 000. ako ima neko da oæe obe za belu da ðoramo.

mrle