Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Mik

@juga
@Ho¹tapler

Jeste tako, hvala! (Al' posle pola litre vodke mozak bas ne radi kako treba.  [neampojma])

juga


Lazic


Kostić

sat vremena sam gledao koj mu je kurac i ni¹ta nisam video. samo sam osetio... dal neko zna, za¹to ova moja kanta trese volan (vobluje il kako se to veæ naziva) kad se digne na zadnji? èetvrti put sam opet umalo pao. kad ga zapnem u prvoj, na oko osam banke, zatrese i ne mogu da ga smirim. kad ga zapnem drugom na oko 120, zatrese al malo manje. treæom oæe na ¾vaku, malèice zatrese na oko 160, al zatrese i zadnji, i ram, i ide ko zmija levodesno.

stigo sam u izbegli¹tvo za sat i petnes minuta. 132 km-a. noæni rekord!

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 24 Avgust, 2015, 08:39
stigo sam u izbegli¹tvo za sat i petnes minuta. 132 km-a. noæni rekord!

...pffff...vozis ko baba... :P ...pregledaj zadnju viljusku i amortizer...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

neki dan sam malo dotego lanac i poravno zadnji lepo, a amortizer nije onaj crven, nego neki zarðo. valjda je bio crn na oprugu. mislim da je malo tvrd, jer kad sedne tri kostiæa, on ne le¾e, a i mlogo skaèe po vojvoðankim 'putevima'. al nemoguæe da je zbog toga. to da ide ko zmija.

inaèe, sat do ns-a i petnes minuta do vs-a. mislim, od ru, preko ki, st, zm, bds, petnes minuta! samo sam u zmajevu koèio. morase jebiga, krivo mesto ;D

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Avgust, 2015, 08:53
le¾aj zadnje vilju¹ke isto.

...pa to sam mislio...i lezaj zadnjeg tocka isto... [thumb_up]

Kostić

idem dole da gledam te le¾ajeve, al sumnjam da æu od gledanja ne¹to da vidim... :)

Kostić

inaèe, prednji trougao sam dotego, sad ne trese kad koèi (trese na preko dve glave al to je kriva felna), prednji toèak, kad ga gledam preko nosa, ¹eta jedno dva santima zbog felne. da nije to?

Kostić

i nije mi jasno, za¹to sam prednju gumu obrijo na levoj strani, na sredini manje, a desna ko da nikad nisam oborio u desno...

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 24 Avgust, 2015, 09:01
i nije mi jasno, za¹to sam prednju gumu obrijo na levoj strani, na sredini manje, a desna ko da nikad nisam oborio u desno...

...vise levih krivina na Kosutnjaku...  ;)

Joker

Trecom da digne na zvaku jedino da ga zabodes u blokadu i naglo pustis kvacilo.. Mozda... :P
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

joka

Citat: kosta66 poslato 24 Avgust, 2015, 09:01
i nije mi jasno, za¹to sam prednju gumu obrijo na levoj strani, na sredini manje, a desna ko da nikad nisam oborio u desno...
Vreme je, da je okrene¹!   ;)   [cheers]

Kostić

Citat: Joker poslato 24 Avgust, 2015, 09:40
Trecom da digne na zvaku jedino da ga zabodes u blokadu i naglo pustis kvacilo.. Mozda... :P

pa ja kad se poludim po glavi i ne pu¹tam gas. zato i ide ko zmija, a ponekad ga cimnem na ¾vaku u treæoj i odlepi se malo. ne ba¹ da se di¾e, al zabaci. od prve do pete ide u iber turu. ¹esta ko mrtva baba ;D

joko, ako okrenem gumu, pla¹im se da æu da kukam kaki ne¹to ne valja motor u krivine, ko darko :)

Lazic

Citat: Joker poslato 24 Avgust, 2015, 09:40
Trecom da digne na zvaku jedino da ga zabodes u blokadu i naglo pustis kvacilo.. Mozda... :P
Bre Kostiæ preðe 132 km za 75 minuta, kakvo dizanje, kurci palci... :o ;D

Kostić

prazna vojvodina, noæ, ne vidi se dalje od fara - raj za pun gas laziæu ;D proleteo sam pored nekog èopera¹a kad èovek nije pao. a prikoèijo sam na 220 da ga ne upla¹im ;D

Lazic


Kostić

najvi¹e obo¾avam ono brdo ispred nsa sa dve trake. retko se desi da ga ustrèim ispod dve glave. sad sam ga zabo petom pun gas i uzleteo i oma¹io budalu u levoj traci kroz skroz levu. samo bude malo problema gore na vrhu, oæe da uzleti a malo je nakrivo udesno, al do sad sam prolazio... a preko fru¹ke mi je poispadao alat ispod zadnjeg sedi¹ta. celu fru¹ku sam pre¹o sdupetom u vazduhu nebili osto na nosu. preskakivo sam preko one jaruge du¾ linije ko slalom na skijanju. nikad nisam luðe pre¹o izbeglièki put ko pre neku noæ. kad sam stao da pokupim alat digo mi se kurac od sreæe ¹to sam osto ¾iv :)