Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Kupio sam nov AGM akumulator. KONACNO.

Lazic

Koliko bre èesto kupujete te akumulatore, ja ujedam ako rikne za manje od 5-7 godina...:o ;D

Taraba

To je zato ¹to tvoj ima dva hol¹rafa u sebi.
Nemamo svi to u akumulatoru pa da nam traje 5godina.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Taj je penzionisan u oktobru 2012-te, od tada Varta sa Mol-a u Vi¹njièkoj radi pos'o, bez da ¹tucne...;D Plaæena 1700 dinara... ;D

bigbad86

Ma ja sam se ono pre par meseci samo raspitivao ali nisam kupovao jer nisam bio bas pri parama nego sam samo privremeno osposobio onaj stari. Stari je bio 12AH a fabricki treba 14Ah. Sad sam uzeo 14AH i jos AGM, sad vergla ko lud, izuzetno brzo.

bigbad86


Lazic

Nenenene, u oktobru 2012-te akumulator za klea po katalogu bio 6k, naletim na razne Varte na Mol pumpi za 1500-2500, suvo ¹ar¾irane, izmerim dimenzije i uzmem jedan skoro pa odgovarajuæi za 1700... ;D Morao sam da pomerim regler 15 cm jer je malo vi¹i pa bih sedeo na njemu, ali to je to...;D

Po¹to je to AGM stakleno zadovoljstvo...? :-*

bigbad86

4900 dinara, neki Slovenacki Moto Tab, samo taj su imali na stanju da odgovara dimenzija i klema. 2 God garancija

Lazic

Neiskusno, tolerancija uvek postoji, poneo lenjir pa merio dok nisam na¹ao skoro odgovarajuæi, ne dam bre tolike pare za malo veæu bateriju, nek se nose u tri lepe... Eno ga tri godine, pali radi ide, nit' sam dopunjavao kiselinu, nit' sam ga jednom izvadio ili dopunjavao, jedno guranje na proleæe i teraj... ;D

Kostić

napokon ostrugao zadnji disk. sad kad koèim, iza mene sevaju varnice iz kle¹ta. popravio ¹raf za ¹telovanje sajle kvaèila, zajebava navoj pa sam namotao ¾icu i stego ¹elnom. sad ¾ica glumi navoj i radi bez gre¹ke. danas pokiso ko dupe, malo ga zapeo malopre dole kod dembea, vobluje kad se malo digne toèak, al nije stra¹no. jeo neke tikvice filovane neèim kod ortaka, spavo na klupi pored motora, pio kafu, mazio rezervoar, ljubio ga, pogledo ulje, parkiro ga. i sipo tri litre benzina! yep!

clutch&brake

Cek ako sam ja dans kenjao,da li to spada u ovu temu?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DaChaS


Kostić


Mik

Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2015, 22:48
Neiskusno, tolerancija uvek postoji, poneo lenjir ...

A sto nisi poneo onaj krojacki "santimetar" (traku), lakse ga poneti [rofl]! I tolerantan je  :)! Idi bre (more malo) na buvljak, ima poljskih sublera ("klinasto merilo") jeftino, gledaj da ima i colovnu meru za ne znam sta (npr. u avijaciji sve mere idu na colove, a jednog dana ces mozda i F-16 da vozis  :)!)

UFF


juga

Citat: Mik poslato 21 Avgust, 2015, 00:59
Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2015, 22:48
Neiskusno, tolerancija uvek postoji, poneo lenjir ...

A sto nisi poneo onaj krojacki "santimetar" (traku), lakse ga poneti [rofl]! I tolerantan je  :)! Idi bre (more malo) na buvljak, ima poljskih sublera ("klinasto merilo") jeftino, gledaj da ima i colovnu meru za ne znam sta (npr. u avijaciji sve mere idu na colove, a jednog dana ces mozda i F-16 da vozis  :)!)
Ne ka¾e se klinasto nego kljunasto merilo , taènije: pomièno kljunasto merilo sa nonijusom!

Hohštapler

Citat: juga poslato 21 Avgust, 2015, 04:56
Citat: Mik poslato 21 Avgust, 2015, 00:59
Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2015, 22:48
Neiskusno, tolerancija uvek postoji, poneo lenjir ...

A sto nisi poneo onaj krojacki "santimetar" (traku), lakse ga poneti [rofl]! I tolerantan je  :)! Idi bre (more malo) na buvljak, ima poljskih sublera ("klinasto merilo") jeftino, gledaj da ima i colovnu meru za ne znam sta (npr. u avijaciji sve mere idu na colove, a jednog dana ces mozda i F-16 da vozis  :)!)
Ne ka¾e se klinasto nego kljunasto merilo , taènije: pomièno kljunasto merilo sa nonijusom!
Pomièno kljunasto merilo sa nonijusovom skalom. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga


Hohštapler

Cimer i cela ekipa su ma¹inci... treba da ih èuje¹ u gara¾i posle par piva kad  koriste "naèitane" izraze ... ;)
Sa sve "molim Vas kolega dodajte mi nedestilasina hladni ferment jeèma sa dodatkom hmelja..." :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY