Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

juga


lord_oblivion

Malo sam okasnio danas. Sutra popodne bih trebao da sam u Bud¾-HQ  :)

Dotle, evo kako je sa d¾akovima :





Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

patak91

Pa sta mu uradi? Bio je u boljem stanju kad sam ga gledao :D

lord_oblivion

Isti dan sam mu otpao staklo zadnjeg svetla i sutradan promenio guvernal i migavce :)
Izvadio katalizator i prefarbao lonac. Drugi kofer. Sad i ove cevuljage.

A da. I 'malo' ga vozim, ne skidam se k'o dete s' tre¹nje. Zadnju sam istro¹io za pola od dana kupovine, pre mesec ipo-dva  ;D

Zvah te onaj dan, kad sam bio u Paliæu, da se vidimo i da ti se zahvalim za uslugu ali se nisi javljao.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

patak91

A jbg, trebao si neku poruku il nesto
Jako retko se javljam na nepoznate brojeve, mozda zovu neki firmasi pa necu da im se javim :)

Nego, kako sluzi?

lord_oblivion

Za sada skoro savr¹eno, pu pu pu da ga ne ureknem  [cheers]
Treba da sredim zadnji amortizer, ostalo sve perfektno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

zamenio oba le¾aja u prednjem toèku, ploèice skoro menjo, jo¹ da zamenim diskove i semeringe u ¹tapovima i æao. vi¹e ne ple¹e jeee !

patak91

Citat: lord_oblivion poslato 01 Avgust, 2015, 04:00
Za sada skoro savr¹eno, pu pu pu da ga ne ureknem  [cheers]
Treba da sredim zadnji amortizer, ostalo sve perfektno.
Super, znaci ne proklinje¹ me :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

juga

Citat: lord_oblivion poslato 01 Avgust, 2015, 04:00
Za sada skoro savr¹eno, pu pu pu da ga ne ureknem  [cheers]
Treba da sredim zadnji amortizer, ostalo sve perfektno.
i ¹top

Kostić

imam gumu vi¹ka mi¹elin pilot road 2ct 180 55 zr 17 dot 1911, nije lo¹a ima ¹aru, ako nekome treba, menjao bi za prednju ili za ni¹ta. nije nova al nije ni lo¹a.




Grof

@Kosta javi mi se na PP da mi da¹ podatke pokloniæu ti prednju, imam nekih jo¹ polovnih, nisu neke ekstra ali æe slu¾iti a ovu saèuvaj za svoj motor... ako hoæe¹ mogu ti dati idve pa da ima¹ dva para :)

Kostić

¹ta æemi tolike gume ukuæi. i ova mi je vi¹ak pa bi nekome dao a trulo mi da pravim temu poklanjjam, idu mi na ¾ivce zafalnice, kvare mi imed¾ ;D pa sam napiso da bi menjo. a imam gumu, nije ne¹to, al me nije izdala do sad pa sam re¹io da je teram do platna. nego mi kriva felna, pa reko, aj da nabacim gumu na drugu ¹to imam ta je dobra al je bela, pa na nju da turim neku gumu da ne skidam sa ¾ute, mrzi me, a nije me mrzelo da vadim le¾ajeve ;D tako da sad imam dobre le¾ajeve na krivoj felni koja sad baca jel, jer su le¾ajevi ok pa nema lelujanje i nebacanje jer su le¾ajevi crkli. a imam i felnu koja je odlièna al sam sa nje skinuo le¾ajeve jel, jer je bela i ima trulu gumu, da ne bi skidao gumu, prepakivao ostatke od diskova (kad ih zamenim ako ih ikad zamenim uramiæu ih il æu da ih po¹aljem suzukiju da vide kako mu¹karci tro¹e diskove ;D ) ja sam lepo povadio le¾ajeve i napravio sranje jer sad moram opet da skidam iz krive ¾ute, pa da vraæam na belu odliènu, al moram i da stavim gumu i diskove jer bela nema, a ova ¹to stoji na ¾utoj je skoro potro¹ena al mo¾e jo¹ da radi, a sve me to mrzi, nem drugu prednju al imam dve bliznakinje zadnje ;D igrom sluèaja u mom posedu. jednu sam dobio al je nisam zamenio na vreme iznervirala me ¾ena pa po¹o na put, pa ono ovo crni vrh bez cigara i klope a guma na dva dela, pa sreæa svratila do mene pa na¹o istu gumu pa ¾ena gurala karticu u bankomat pa mi jela govna dok nisam dobio nervni slom, pa slomio kacigu. i tako.

mislim, fala al nemitreba tolko guma, nego ako neko oæe ovu nek doðe po nju, reko sam nije ne¹to al nije ni mnogo lo¹a sem ¹to je matora i ¹ara je plitka. a za neku prednju za belu felnu æu vidim posle. opet fala na ponudi al ne gori, a kad ne gori ne volim d¾aba da uzimam, to nije lepo : ) ako zagori, ja æu da tra¾im, nem srama svakako. :)

Kostić

nego. oæe neko zadnju ¾utu felnu i prednju krivu ¾utu, za jednu zadnju belu felnu? mrzi me da farbam zadnju. zadnja ¾uta je ko nova. ;D

mkt

kako dolazi do krivljenja felne
ne mislim na zicane

PECA BMW

Citat: mkt poslato 03 Avgust, 2015, 00:25
kako dolazi do krivljenja felne
ne mislim na zicane

valjda ono plima i oseka uticu na to ....  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

stvarno nemam pojma
imam na hornetu neke cudne vibracije kad idem malo brze pa mi je palo sad to na pamet, desava se da osecam neko cesanje pa sad ili je disk kriv ili felna
ne mogu da provalim

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ja za moju znam da je kriva jer se em vidi da je kockasta em kad se nagnem i pogledam toèak on ¹eta levodesno skoro 2 cm-a, nego su mi oti¹li le¾ajevi pa se vibracija slabo prenosila na volan. sad kad sam stavio le¾ajeve trese veæ pri 140, pa se posle malo umiri al trese i dalje. a felna se iskrivi kad vozi¹ ko juga i pogodi¹ ¹aht u livadi ;D

ova moja ¾uta ne mo¾e da se izbalansira ni sa kilo olova, mnogo je ubivena

mkt