Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Darko poslato 10 Jul, 2015, 17:25
i ja sam jednom tako cistio taj deo , pa sam skontao da mi fali matica na prednjem lancaniku ;)   
od tada vise ne cistim taj deo ;)

Citat: Bori¹a poslato 10 Jul, 2015, 17:45
hahahaha procitao sam da je alkohol stetan - od tad, vise ne citam [rofl]

isto i ja za energuy drinks
i dalje cepam monstera i do 00 mi je

Hohštapler

U proteklih par dana:
Prvo je opran faminom i èetkicom za kljove komplet, imao je na sebi sae90, trave i blata ko da je xros,
vile - semering i ulje,
novi protivsmrz,
zajtin i filter u ¹poretu,
nove ruèke, 
zadnji disk ( hvala Havariji )
Danas æe ici nov zejtin u koènicama...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Zakrpio gumu, nabasao na ekser, kineski cep za cepovanje ponovo uspesno zavrsava zadatak, sad sam se iskpraksovao jedva da sam i ruke isprljao, dok se kompresor napunio ja vec zavrsio cepovanje, mogu u vulkanizere, jedan set potrosen, u staroj gumi 2 cepa i ovde jedan, za 150din 3 cepovanja a kod vulkanizera jedno 200-300din :D







mkt

jbt nije mi jasno kako se ovoliki ekser zabije u gumu, sta se desi kada nagazis na njega da on zavrsi u gumi

lord_oblivion

Prepodesio polo¾aj guvernala, ¹altalice, prednje i zadnje koènice. Ladno sam guvernal oterao u minus kad sam ga menjao onomad i vidim ne¹to mi nije kako bi trebalo da bude na enduru  :D
Zamenio sajlicu na poklopcu kofera.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

sinoæ da odem po pivo, zaverglam, a on ¹mercuje na sve strane, gasi tablu, obrtaljka cima na svoj u stranu... gurnem ga, upali sa pola metra zaleta, radi kao sat. Ispred ERode isto, jutros isto. Izgleda da je sakovao anlaser, zalepile èetkice.
Pitanje: Da li anlaser mogu da skinem odozgo i samo ga izvuèem napilje? A da pri tom ne otvaram deklu, skidam zupèanik frajlaufa...
Da li mo¾e jednostavno da se oslobodi anlaser, izvadi, odradi i vrati nazad?

ЯЭВОЛУТИОН

dva srafa koji ga drze i treci kojim je fiksiran debeli plus sa automata....onda ga samo iskucas drskom od cekica.....mada meni lici na neki slab kontakt na releyu ili akumulatoru.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..mene ovako zezao kontakt na releju..

mrle

hvala vam, ajd, prvo æu to da pogledam.

BOKYBOY

...jbt ja sinoc na semaforu ukapiram da mi trepere svetla...e rekoh do mojega,riknuo alternator...podignem sediste kuci i vidim da su popustile kleme...minus labav a plus skroz spao,drzi ga samo ona kapica gumena.... [panic] ...i ja poturio ferer-sajbnu i dotegao...eto... [neampojma]

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Jul, 2015, 10:47
dva srafa koji ga drze i treci kojim je fiksiran debeli plus sa automata....onda ga samo iskucas drskom od cekica.....mada meni lici na neki slab kontakt na releyu ili akumulatoru.....

iskucavam ga, kada skinem i levu deklu, ili mo¾e po kuæi¹ti da ga samo izvuèem?

penzos

mrle vozi to na kru¾ni put, kawa je to, a i majstor o¾edneo!

nego, ja ovih dana malo sreðivo sokoæalo. Stavio poispadale ¹rafove (zalio ih onom pastom koju izgleda prave od masti zlatne ribice-mloooogo jeftino) ofarbao nosaèe blatobrana i polepio stiker bomb. sada mogu na va¹ar!  [gej]








a i kaciga doterana, sada je 10god mlaða!  ;)


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

hvala na savetima, otklonjen problem.
Potrebno je bilo: ©rafciger, kombinirke, WD40 i selotep.
Otvorio, raskaèio sve, isprskao, vratio, i evo ga pali na pipanje.
Kada nas putevi nanesu jedni na druge, pijemo po neko pivo.
JO© JEDNOM HVALA.

Hurricane

..a ¹ta si otvorio i naprskao, starter, relej ili ne¹to treæe?

...msm da ne pomisli neko da si prekidaè ili mo¾da èak kombinirke otvarao ¹rafcigerom, prskao wd-om i zalepio selotepom...  :P

Kalesin

Citat: Darko poslato 09 Jul, 2015, 17:29
Ti si cuo nesto ? Ja sam mislio da je ugasila motor jos na ulazu,pa dolazi aa ugasenim motorom ....hahahah :-)
E sad sam zamenila i cipelice i lanac podmazan i sredjet...i sa novim Pilot Road 4 vec napravila 1000km...bbbrrrrrrmmmmm jbt..jos cu za mesec dana opet ulje da menjam...strasno...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin

Citat: Kalesin poslato 17 Jul, 2015, 00:17
Citat: Darko poslato 09 Jul, 2015, 17:29
Ti si cuo nesto ? Ja sam mislio da je ugasila motor jos na ulazu,pa dolazi aa ugasenim motorom ....hahahah :-)
E sad sam zamenila i cipelice i lanac podmazan i sredjet...i sa novim Pilot Road 4 vec napravila 1000km...bbbrrrrrrmmmmm jbt..jos cu za mesec dana opet ulje da menjam...strasno...

Tebi se onda ne isplati da vozi¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Andreja

'oæe neko kupi GPZa, isplati se do jaja? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Flavius Valerius Aurelius

Ne da mrzim da menjam ulje na ovom govnu... Zajebano da se dodje do filtera u p.m.
Naravno, komsija dos'o da izuje par komada i gleda kako se nerviram...

Kostić

dal neko zna oznake le¾ajeva prednjeg toèka za moju biciklu i gde mogu da se kupe? crko desni, pa kapiram da valja da zamenim oba :(