Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2015, 12:25
skoro sam sasvim sluèano i nièim izazvano uleteo u dva kamiona negde na putu. mislim da sam ogledalom zakaèio desni. a onaj iz suprotnog pièketina uvatio namerno uz belu. usro sam se u gaæe doslovno ;D
U takvim situacijama samo gaaas.. ;D Jebiga svako ima pravo da zauzme celu svoju traku, ima raznog olo¹a za volanom, nemoj to da radi¹...

Kostić

ima jedna dobra stvar, zove se meaning of life - disturbed. best for useravanje u gaæe ;D












































palim te brate, zna¹ da ja vozim 60, ne br¾e :)

Lazic


Kostić

ni¹ta ti nisi video naopaki èoveèe, ni¹ta. :-* ;D

Lazic

Video sam da ne prelazi¹ 60 nikad...;D

BOKYBOY

...alo bre vas dvojica!...sedite negde ispred prodavnice uz pivo pa razglabajte kao dve babe a ne ovde! :P

banevuk

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jun, 2015, 16:45
...alo bre vas dvojica!...sedite negde ispred prodavnice uz pivo pa razglabajte kao dve babe a ne ovde! :P
[rofl]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp] [clapp] [clapp]

zagadjenje

Farbao blatobran pa ga u ¾urbi usrao lakiranjem i sad sutra opet mora farbanje :)
Tjuning bud¾ing

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jun, 2015, 16:45
...alo bre vas dvojica!...sedite negde ispred prodavnice uz pivo pa razglabajte kao dve babe a ne ovde! :P
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce] [ljubav]

juga

Citat: zagadjenje poslato 21 Jun, 2015, 22:57
Farbao blatobran pa ga u ¾urbi usrao lakiranjem i sad sutra opet mora farbanje :)
¹to je brzo to je i kuso!!! :P

Kostić


zagadjenje

Citat: juga poslato 22 Jun, 2015, 08:39
Citat: zagadjenje poslato 21 Jun, 2015, 22:57
Farbao blatobran pa ga u ¾urbi usrao lakiranjem i sad sutra opet mora farbanje :)
¹to je brzo to je i kuso!!! :P


Pivo se grejalo jbg :P
Tjuning bud¾ing

Lazic


Darko

nisam nista , ali sad idem da mu uradim jedan zesci glanc na parkingu  hi hi hi ...

kupanje , poliranje , voskiranje , felne , lanac ....

uz pivce... 


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

VR 46

Zamena guma na kawi...:D sutra servis,ulje,filter,antifriz...pre neki novo dot ulje u kocnicamaaa  [yahoo]
Twist of wrist!

Darko

ajde bre vise i ti jbt , da se tockamo malo ;)

mrle

juèe preuzeta kawa od Bokiliæa.



drugi motor, ni¹ta ne zveèi, ne trese, miran rad, linearno ubrzavanje, drugaèiji zvuk...

iskrena preporuka da za ne¹to novca preporodite svoje ma¹ine.



I tako prozborismo jo¹ neku, trebalo bi da menjam gume, da se poradi na estetici i plastici... na¹lo bi se tu toga jo¹, a kawa posle valjda 8 godina bi trebala da se poveæa bar na kawu 600ccm. Ja sam se za tih osam godina poveæao sa 90 na 120kg, na¹ao visoku dugonogu ¾enu, tako da gpz nije prioritet za ulaganje.



razmi¹ljam se mo¾da o napu¹tanju gpz-ovaca.

tako da ako je neko zainteresovan da ga pogleda, kupi... za stare foruma¹e mo¾e da se kawa dobije na dan - dva da taj neko ode negde sa njom, provoza se du¾e... ne bih da bude mrle mi uvalio kawu.

Motor ide opasno dobro, jedna od mo¾da najstartnijih kawa, ko god da je vozio ima samo reèi hvale. mislim, sa motora je padano, sve mu landara, ali je prav, ne vuèe, ne zanosi... bem li ga, nisam mislio da ovo lièi na oglas. I nije samo eto "naglas" razmi¹ljam ¹ta bih.
Andrejeva vfr-ka ode, ne¹to gledam Taticin zzr (za 600 e :)  )



BOKYBOY

Citat: mrle poslato 23 Jun, 2015, 09:34

... za stare foruma¹e mo¾e da se kawa dobije na dan - dva da taj neko ode negde sa njom, provoza se du¾e...

:o [ludak]
...dve stvari se u zivotu ne daju...motor...i zena...mogu samo da ih ukradu... ;D

mrle

ako re¹i¹ da menja¹ motor ili da menja¹ ¾enu, onda je drugaèije :)