Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: njanja poslato 17 Jun, 2015, 21:33
Vidi to sto ti skrpavas kraj sa krajem i "uzivas"  u tome ti ne daje za pravo da budes tako ironican(da ne napisem bezobrazan). Radim kao konj po ceo dan da bih imao za sve ono sto zelim da imam a ti burazeru motas zice i pljuge po ceo dan. Lancanik se jeste okretao na gvozdjarama koje su 10x bike kvalitenije nego nasi motori. To sto ti tripujes da je to sto ti radis top i vezujes sve delove vezicama... to si se zajebao(citaj nisi lazic) jer lazic je potpuni mentol koga jako postujem i volim. I podrzavam svakoga ko ima da menja i stavlja kbalitetno jer to glavu cuva na motorum a ti i dalje okreci lancanike i vezuk menjac vezicama i nemam nista protiv samo biraj reci i razmisli pre nego napises
[srce] :-* :-[

UFF

Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2015, 21:51
brate... ne kapiram za¹to se nalazi¹ prozvan. nit sam te imao na umu kad sam reko da ovi ¹to ne znaju ¹ta æe sa ke¹om kupuju novo, nit sam to rekao u bezobraznom smislu. a nisam ni pomislio da sam laziæ. vidi, ovako, evo ja se povlaèim sa ovog foruma, da se ti ne bi nalazio u svakoj mojoj reèenici. mislim, ne volim ja da smetam drugima non stop. u¾ivajte.


[rofl]  mozda ti neko i poveruje

Lazic

Skratio kabl od desne sveæice i dopumpao gume... ;D

Kostić


BOKYBOY

 :o...pa to bre ulje za Yamahe KOle.... :P  [thumb_up]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


VR 46

Pa kakve veze ima,nece da mu skodi nova krv :)
Twist of wrist!

BOKYBOY

...to je ulje Gidzi za zivota... :P ...menjace motor valjda... ;)

bigbad86

Nije njemu do full sintetike nego oce lik da bude ULTRA RACER :P

Lazic

Sipao gorivo i ¹logn'o se kad sam shvatio da tro¹i 7 kad divljam...;D

Kostić

miri¹i eneos ko ko¹ kad voze trke. lep miris, prosto mami da ga poludi¹ u crveno, nebili zamirisalo i navuklo erekciju. mislim da nisam pogre¹io u izboru

UFF

Citat: freepartyman poslato 19 Jun, 2015, 13:42
Citat: kosta66 poslato 19 Jun, 2015, 09:30
Sto ful sintetika u 15 godina star motor?

jer pokusava da povampiri pita da vam on objasni sta je double bouble ester tehnologija (placa ga motul)

Kostić

Citat: freepartyman poslato 19 Jun, 2015, 13:42
Sto ful sintetika u 15 godina star motor?

sluèajno. dare mi reko da tamo ima neko jeftino ulje od 600 dinara, pa sam oti¹ao da kupim, al ga nije bilo. bilo je ovo. a cenu sam dobio mnogo jeftinije od bardala. tako da, em sam dobio malu cenu za dobro ulje, em sam ga obradovao. za¹to motor star 18 godina nebi u¾ivao u dobrom ulju?


Kostić

Citat: UFF poslato 20 Jun, 2015, 02:49
Citat: freepartyman poslato 19 Jun, 2015, 13:42
Citat: kosta66 poslato 19 Jun, 2015, 09:30
Sto ful sintetika u 15 godina star motor?

jer pokusava da povampiri pita da vam on objasni sta je double bouble ester tehnologija (placa ga motul)

oæe¹ minus?

freepartyman

 Zato sto je full sintetika mnogo redje ulje i samim tim manje prija masinama koje su presle vise od  50000+ km od naprimer polusintetike . Drugo za voznju koju mi vozimo sasvim je dobra polusintetika,staza i non stop obrtaji u crveno su vec druga prica.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

Citat: freepartyman poslato 20 Jun, 2015, 03:30
Zato sto je full sintetika mnogo redje ulje i samim tim manje prija masinama koje su presle vise od  50000+ km od naprimer polusintetike .

...izvini...a gde si ti video u Srbiji motor koji je presao preko 30 000km? [neampojma]

p.s. Polusintetika 15/50 je keva... [thumb_up]

Kostić

pa eto taman jo¹ 5 k i prelazim na gu¹æe. ovaj je pre¹ao 45 k. lik koji radi tamo vozi zzr 1100. i taj je star ko biblija a sipa ovo ulje. neka ga ovu turu sovim uljem, ako ne umre biæe dobro :)

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 20 Jun, 2015, 09:46
Citat: freepartyman poslato 20 Jun, 2015, 03:30
Zato sto je full sintetika mnogo redje ulje i samim tim manje prija masinama koje su presle vise od  50000+ km od naprimer polusintetike .

...izvini...a gde si ti video u Srbiji motor koji je presao preko 30 000km? [neampojma]

p.s. Polusintetika 15/50 je keva... [thumb_up]
presao 30 000 NOV! bez ulaganja? :D svaki oglas je takav :D
Twist of wrist!

stilgar

Citat: kosta66 poslato 20 Jun, 2015, 10:09
pa eto taman jo¹ 5 k i prelazim na gu¹æe. ovaj je pre¹ao 45 k. lik koji radi tamo vozi zzr 1100. i taj je star ko biblija a sipa ovo ulje. neka ga ovu turu sovim uljem, ako ne umre biæe dobro :)
kupi jos 2 litra da imas da dolivas :)