Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2015, 13:10

ovaj lanèanik je neko veæ okretao, ne valja da se baca jelda


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ti od juce nisi bas u libelu majke mi ....

odakle ti samo inspiracija za ovoliko lupanje ...





Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2015, 17:04
ih pa to je stari trik. vidim razumete se u zakone fizike, nema ¹ta. i stare trikove nemasepara pa obrni da potraje

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

na cemu stari trik ? tomos automatik a3 ML ili APN 4 , kad prednji lancanik napravi cika Milosav u garazi  .... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Hurricane

..¹alu na stranu, okreæu ljudi lanèanike i na ozbiljnim èitaj jaèim motorima usled nema¹tine, nisam jednom video..

da je glupost jeste, da je nemoguæe nije..

Hattrick

Vidi budale ovaj ga okrenuo i jos smanjio za jedan zub  [rofl]




Lazic

#543
Citat: hurricane poslato 17 Jun, 2015, 17:41
...ne nego kad da¹ malo jaèi gas ide odma na prednji...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]



Ontopic:
Nazavrtao se gasa po gradu, turirao ga pored uveta svakom policajcu koga sam video, u terazijskom tunelu ozraèio pajsere iz interventne(jbg nisu zatvorili prozor) sa 10.000rpm... Dosta za danas...;D

clutch&brake

Uspeo sam sam da ga okrenem,skroz sam... na krov
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Podmazivao si kardan kao nekad na biciklu...;D

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2015, 17:04
ih pa to je stari trik. vidim razumete se u zakone fizike, nema ¹ta. i stare trikove nemasepara pa obrni da potraje

kad se izje`e i s jedne i s druge strane onda se navare malo zubi,isturpija i eto ga ko nov opet :)

Tatica


VR 46

Twist of wrist!

Kostić

Citat: eclipse4 poslato 17 Jun, 2015, 20:47
Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2015, 17:04
ih pa to je stari trik. vidim razumete se u zakone fizike, nema ¹ta. i stare trikove nemasepara pa obrni da potraje

kad se izje`e i s jedne i s druge strane onda se navare malo zubi,isturpija i eto ga ko nov opet :)

tolko daleko nisam i¹ao, nisam imao aparat za varenje ;D al vidim sve se razumete u materiju :) elem, u vreme kad su neki vozikli motor, makar to bio i tomos, okretali su se lanèanici. okretali su se i na kavi takoðe jel, jer nisi imo gde da ga kupi¹ u to vreme a i ako je bilo, bilo je skupo. kapiram ja ove ¹to ne znaju ¹ta æe sa ke¹om pa pazare èim se deo malo istro¹i. al svet se vrteo i u vreme leteæih koko¹aka, koje su jele ljude. :)

Kostić

a o sili naprezanja lanèanika lanca osovine menjaèa i zadnjeg toèka mo¾emo da otvorimo diskusiju. dosadno mi je pa bi voleo da èujem va¹a iskustva na tom polju :)

Lazic

Jao bre lelemude, da ne¹to zna¹ o neèemu, ne bi rasprodavao pokuæstvo, nego zaraðivao debele novce... :P :-*

clutch&brake

Vidi to sto ti skrpavas kraj sa krajem i "uzivas"  u tome ti ne daje za pravo da budes tako ironican(da ne napisem bezobrazan). Radim kao konj po ceo dan da bih imao za sve ono sto zelim da imam a ti burazeru motas zice i pljuge po ceo dan. Lancanik se jeste okretao na gvozdjarama koje su 10x bike kvalitenije nego nasi motori. To sto ti tripujes da je to sto ti radis top i vezujes sve delove vezicama... to si se zajebao(citaj nisi lazic) jer lazic je potpuni mentol koga jako postujem i volim. I podrzavam svakoga ko ima da menja i stavlja kbalitetno jer to glavu cuva na motorum a ti i dalje okreci lancanike i vezuk menjac vezicama i nemam nista protiv samo biraj reci i razmisli pre nego napises
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ljupche92

Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2015, 21:23
Citat: eclipse4 poslato 17 Jun, 2015, 20:47
Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2015, 17:04
ih pa to je stari trik. vidim razumete se u zakone fizike, nema ¹ta. i stare trikove nemasepara pa obrni da potraje

kad se izje`e i s jedne i s druge strane onda se navare malo zubi,isturpija i eto ga ko nov opet :)

tolko daleko nisam i¹ao, nisam imao aparat za varenje ;D al vidim sve se razumete u materiju :) elem, u vreme kad su neki vozikli motor, makar to bio i tomos, okretali su se lanèanici. okretali su se i na kavi takoðe jel, jer nisi imo gde da ga kupi¹ u to vreme a i ako je bilo, bilo je skupo. kapiram ja ove ¹to ne znaju ¹ta æe sa ke¹om pa pazare èim se deo malo istro¹i. al svet se vrteo i u vreme leteæih koko¹aka, koje su jele ljude. :)
Okrenes lancanik sa iskrivljenim zubima, i vozis dok ne polomi zube na lancaniku, kad krene da ih krivi u drugu stranu :D
[cheers] [cheers] [cheers]

Kostić

brate... ne kapiram za¹to se nalazi¹ prozvan. nit sam te imao na umu kad sam reko da ovi ¹to ne znaju ¹ta æe sa ke¹om kupuju novo, nit sam to rekao u bezobraznom smislu. a nisam ni pomislio da sam laziæ. vidi, ovako, evo ja se povlaèim sa ovog foruma, da se ti ne bi nalazio u svakoj mojoj reèenici. mislim, ne volim ja da smetam drugima non stop. u¾ivajte.

clutch&brake

Vidi to ponasanje kao 13ogodisnji decak je jako smesno. Pokupio sam moje lopatice i idem. Nasao sam se prozvanim zato sto imam novca da zamenim deo koji ne valja. Isto tako sam naucio od oca da kupim motor za polovinu para koju powedujem da bih bas iz tog tazloga imao da popravim taj isti motor.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

opusti se èoveèe, ja ti nisam neprijatelj. i nema potrebe da se i¹ta pravda¹. trinaestogodi¹njak ili ne, meni ne prija negativnost u ikakvom smislu. ja sam veseo èovek. ;)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY


eclipse4

Diskrecija?
Zaklina.....pa ja sam sokiran!