Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 05 Jun, 2015, 23:51
...danas skinuo levi dekli da vidim prednji lancanik i operem masnocu od spreja za lanac...







...lancanik dobar,spalo parce gume samo,izdrzace ovu sezonu...sve opet cisto... [dancing]

...sutra podmazivanje sajli i kontrola servo motora i egzapa....

Bookkii kad ces da svratis da to isto uradimo i kod mene? :D [cheers]
Twist of wrist!

BOKYBOY

#461
Citat: kosta66 poslato 06 Jun, 2015, 00:04
gle, pa ti ima¹ ¹raf na prednjem lanèaniku? ja sam verovao da jamaha to nema, tj bio sam uveren ceo dan ;D

@Kole....na ovo mislis?[rofl] [rofl] [rofl]




@VR46...bato kad god hoces... ;)

Mik

@BOKYBOY
Cime mazes sajle?
(I kako? I da li to uopste treba raditi, jer one se malo uvuku/izvuku, ako je taj deo koji je go (nije u buziru) masan onda kupi prasinu i ubacuje u buzir.  [neampojma]. Kod mene onaj tockic na ex-up, cini mi se cime god mazao bice spaljeno, mozda kapljica sintetickog ulja ?  [neampojma])


stilgar



stavio plocice lanac i zamenjeno ulje. narucen auspuh, vencho sam se sa kawom :) slike auspuha kacim kad stigne i kad montiram.

Kostić

aha. kad sam vido, samo sam reko u sebi, dr¹ se ti kostiæu svoje bedevije, prljave i masne, polupane i ¹tucave. ;D

BOKYBOY

#465
@stigar...svaka cast bravo [thumb_up] ...samo ne znam sta ce ti ove nalepnice preko viljuske... [neampojma] ...ti koliko si para ulozio u ovaj motor,mogao si da dodas i da kupis nesto jace i mladje... [cheers]

@MIK..meni je servo motoric ispod rezervoara,planiram da ga malo prsnem WD-om samo a njegove sajle cu da pokusam da podmazem na taj nacin sto cu pomocu sprica da ubacim motorno ulje u buzir i da razradim sve to...ex-up standardno rasturim,operem,namazem biksne termo bakarnom mascu,nastelujem i vratim sve kako je bilo...radio vec vise puta... [thumb_up] p.s.Ili dodji do mene pa cemo zajedno...

Lazic

Kakve bre to kr¹eve terate...??? :P ;D Èuj vi¹e puta ne¹to da rasturam i èistim i podmazujem, bee¾i breeee...:o ;D

Kostić

da mu nisi bacio crva sumnje na prljav¹tinu, koju on uredno ispira sa èetkicom za zube i potro¹i ceo petrolej (ja i¹o da mu kupim sledeæi)  ko zna ¹ta bi bilo. da te slavi za sva vremena. ispadne mu navrtka kroz plastike i on se pita kako je to moguæe. a da mu je upala u naèanik, bilo bi kako to da nije ispala. sreæa pa je osiguraè podlo¹ka ostala u deklu. platio bi je bogastvo. posle je celo popodne zujao oko nas u papuèama i kukao da sam mu j a vrteo ¹alt hebl pa mu se pomerila ona njegova crta od flomastera. na kraju je do¹o i viko ? na¹o sam prvu!' mislim, kakva paranoja, pa neznase ;D onda mu ka¾em, jebote prvo zadnja navrtka sjebana, sad prednja ispala, de proveri ti SVE navrtke pre bosne, on poèo da kuka da je to sasvim prirodno da kad se menjaju lanèanici, da ti ispadaju delovi i fale navoji. bruka :)

BOKYBOY

...da jbt...da ja nisam skinuo moj dekli danas,ode Dare u Bosnu bez matice.... [panic]

Kostić

kurac bi stigo i do kraja marièke, tra¾io bi osovinu i menjaè a bogomi i novu ko¾u ;D

Mik

Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2015, 00:44
@stigar...svaka cast bravo [thumb_up] ...samo ne znam sta ce ti ove nalepnice preko viljuske... [neampojma] ...ti koliko si para ulozio u ovaj motor,mogao si da dodas i da kupis nesto jace i mladje... [cheers]

@MIK..meni je servo motoric ispod rezervoara,planiram da ga malo prsnem WD-om samo a njegove sajle cu da pokusam da podmazem na taj nacin sto cu pomocu sprica da ubacim motorno ulje u buzir i da razradim sve to...ex-up standardno rasturim,operem,namazem biksne termo bakarnom mascu,nastelujem i vratim sve kako je bilo...radio vec vise puta... [thumb_up] p.s.Ili dodji do mene pa cemo zajedno...

U vezi WD! Ja stvarno ne znam sta je to tacno (hemijski) ali sam cuo da bi moralo da bude pomalo "kiselo" (WD) da bi radilo to sto radi (a "kiselo" nije dobro!). U redu je za kucne brave, brave na autu, korodirane zavrtnje, ali mislim da za ovo nije. (I, naravno, ne znam sve, raspitaj se, meni WD ne lici na dobru stvar za to.  [neampojma]) (WD je spasonosno resenje, nije trajno resenje, al'  [neampojma])



stilgar

Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2015, 00:44
@stigar...svaka cast bravo [thumb_up] ...samo ne znam sta ce ti ove nalepnice preko viljuske... [neampojma] ...ti koliko si para ulozio u ovaj motor,mogao si da dodas i da kupis nesto jace i mladje... [cheers]
jbg nikad para na gomili, uvek po nesto sica pretekne, pa ajd samo jos ovo, ajd ono i tako. [cheers]  

Kostić

t0vatna mas u ¹pric, al prethodno zagrejana, ¹pric u bu¾ir da procuri na drugu stranu i nema bola.

Mik

Citat: kosta66 poslato 06 Jun, 2015, 01:19
t0vatna mas u ¹pric, al prethodno zagrejana, ¹pric u bu¾ir da procuri na drugu stranu i nema bola.

E jes' kurac! Sajle drze "Golden Gate Bridge" i mnoge druge mostove, pa nije bilo ni bolova ni mazanja (ko ce to toliko da maze jbt., sajla je 90cm u precniku.  [neampojma])

Lazic

Citat: Mik poslato 06 Jun, 2015, 01:15
Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2015, 00:44
@stigar...svaka cast bravo [thumb_up] ...samo ne znam sta ce ti ove nalepnice preko viljuske... [neampojma] ...ti koliko si para ulozio u ovaj motor,mogao si da dodas i da kupis nesto jace i mladje... [cheers]

@MIK..meni je servo motoric ispod rezervoara,planiram da ga malo prsnem WD-om samo a njegove sajle cu da pokusam da podmazem na taj nacin sto cu pomocu sprica da ubacim motorno ulje u buzir i da razradim sve to...ex-up standardno rasturim,operem,namazem biksne termo bakarnom mascu,nastelujem i vratim sve kako je bilo...radio vec vise puta... [thumb_up] p.s.Ili dodji do mene pa cemo zajedno...

U vezi WD! Ja stvarno ne znam sta je to tacno (hemijski) ali sam cuo da bi moralo da bude pomalo "kiselo" (WD) da bi radilo to sto radi (a "kiselo" nije dobro!). U redu je za kucne brave, brave na autu, korodirane zavrtnje, ali mislim da za ovo nije. (I, naravno, ne znam sve, raspitaj se, meni WD ne lici na dobru stvar za to.  [neampojma]) (WD je spasonosno resenje, nije trajno resenje, al'  [neampojma])



www.google.com... :P

UFF

Citat: VR 46 poslato 06 Jun, 2015, 00:10
Citat: BOKYBOY poslato 05 Jun, 2015, 23:51

...lancanik dobar,spalo parce gume samo,izdrzace ovu sezonu...sve opet cisto... [dancing]

...sutra podmazivanje sajli i kontrola servo motora i egzapa....

Bookkii kad ces da svratis da to isto uradimo i kod mene? :D [cheers]

dodji kod mene ili do juge u garazu i ja cu ti sredim

Kostić

ati onda, kad veæ neæe¹ da te mrzi da uspe¹ neko ulje u sajle, menjaj kad se istro¹e. golden il negolden, sipaj ulje sa ¹pricem.

VR 46

Citat: UFF poslato 06 Jun, 2015, 03:39
Citat: VR 46 poslato 06 Jun, 2015, 00:10
Citat: BOKYBOY poslato 05 Jun, 2015, 23:51

...lancanik dobar,spalo parce gume samo,izdrzace ovu sezonu...sve opet cisto... [dancing]

...sutra podmazivanje sajli i kontrola servo motora i egzapa....

Bookkii kad ces da svratis da to isto uradimo i kod mene? :D [cheers]

dodji kod mene ili do juge u garazu i ja cu ti sredim
[cheers]  [callme]
Twist of wrist!

Darko

Citat: kosta66 poslato 06 Jun, 2015, 01:03
kurac bi stigo i do kraja marièke, tra¾io bi osovinu i menjaè a bogomi i novu ko¾u ;D


zaboravljas da je veoma velika sansa da sam ja tako kupio motor ... otkud tebi ideja da je to kod mene ispalo ?

Grof

promenio pilot dizne... jednu sam izgubio juèe vraæajuæi se iz BG starim putem...  [dunce] :wtf: