Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

registrovao ga .27.400,00 sa zelenim kartonom.

Zeljkamp

Zamenio zadnji amortizer ! Stari iotisao u zasluzenu penziju, pa ce verovatno i na oglase. :)
TwinZ Auto & Moto

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

zagadjenje

Montirao konaèno filter goriva i glupavo crevo goriva namestio
Tjuning bud¾ing

stilgar

kupio plocice i filter ulja uzo bi i lanac al ovamo u motolandu imaju samo RK na meru. Neko poredjenje sa did, reginom, valja ne valja...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

106 linkova zlatan 8700 din. bez lancanika

Darko


stilgar


joka

Vidim, spremio si i eurokrem, to da se majstor malo zasladi, po zavr¹etku maloga servisa!   [thumb_up]    [cheers]

BOKYBOY

Citat: joka poslato 03 Jun, 2015, 15:37
Vidim, spremio si i eurokrem, to da se majstor malo zasladi, po zavr¹etku maloga servisa!   [thumb_up]    [cheers]

...ne bre...to je za lanac.... ;D

clutch&brake

Citat: joka poslato 03 Jun, 2015, 15:37
Vidim, spremio si i eurokrem, to da se majstor malo zasladi, po zavr¹etku maloga servisa!   [thumb_up]    [cheers]

njegov majstor voli da se maze kremicom... kaye manje ga dupe boli
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

Citat: joka poslato 03 Jun, 2015, 15:37
Vidim, spremio si i eurokrem, to da se majstor malo zasladi, po zavr¹etku maloga servisa!   [thumb_up]    [cheers]

to je svinjska mast u toj kutijici ili ekseri [rofl]

bigbad86

Stgle mi led sijalice iz Kine, Voltmetar, Termometar, USB punjac. Jos samo da mi stigne upaljac za motor. Ima da bude ciganija teska :P

BOKYBOY

...dzaba ti bato sve to ako nemas blinkere...nikakav baja nisi bez njih... ;D ;)

stilgar

#437
Citat: joka poslato 03 Jun, 2015, 15:37
Vidim, spremio si i eurokrem, to da se majstor malo zasladi, po zavr¹etku maloga servisa!   [thumb_up]    [cheers]
u kutiji od eurokrema stoje srafcici :) samo kutija zgodna za te stvarcice :)
@njanja
majstor nikad do sad nije imao aspiracije prema starijim muskarcima, bar ih nije pokazao, al ako ti mislis da imam sanse, ponecu mu ja punu kutiju eurokrema :)

Lazic


stilgar

Citat: Laziæ poslato 03 Jun, 2015, 17:50
Koliko si platio filter ulja...?
plocice i filter su bili 4700, jbmliga samo plocice su oko 3700, lakse ti da svratis dole do Milanceta u motolend u komsiluk :) vido sam da si zatego auspuh na klementini :)