Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Maj, 2015, 13:34
Lièi na Ferdinanda koji miri¹e cveæe.

[rofl]

...stvar ukusa bato...ima nas ovde kojim je cak i Busa lepa.... [ludak] ...badvej...danas nisam NISTA uradio na svom motorciklu...a ni juce... :violina:

mazzi

off:

GTR je sportski taman koliko i ja sa 175 i 100 kila :)

CBR600F slabasan za turing ali moze s'njim i do Engleske. Da je najlepsi ne bih se slozio ;)

VFR definitivno pokriva sport-turing klasu vise od dva prethodna a o dizajnu necu ni da pricam No.1 definitivno i ako se pravi vec 100 godina :)

on: Nasao gde se sipa ulje ... ima jedna rupica na dekli :P

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

I ja sam ti ga dao.
Samo zato ¹to si prizno da si tek u tim godinama otkrio rupicu. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: mazzi poslato 22 Maj, 2015, 14:35
...
on: Nasao gde se sipa ulje ... ima jedna rupica na dekli :P

Ko ima bu¹ilicu on ne tra¾i rupicu na dekli :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mazzi

Ja sam mislio da su plusevi zato sto sam zgodan sa 100 kg al dobro moze i zbog rupice :P Njanja ima samo brusilicu za secenje starih motora a busilice nigde :D

clutch&brake

Citat: mazzi poslato 22 Maj, 2015, 16:48
Ja sam mislio da su plusevi zato sto sam zgodan sa 100 kg al dobro moze i zbog rupice :P Njanja ima samo brusilicu za secenje starih motora a busilice nigde :D

zato sada u deklu mozes da siaps iz bureta  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

 [rofl] [rofl] [rofl]

...a zato ima 3 cilindra a ne 4...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

uuu vfrrr jednog danaa,jednog dannnaaa
Twist of wrist!

Andreja

VFR je keva, nemam zamerki, jedino ¹to sam ja navikao da me stoli bojko za plastike, XTu sam jeb'o kevu, na ovog mnogo vi¹e pazim i to me optereæuje, lagano preko le¾eæih, preko rupa, niz iviènjak... Zvuk vrhunski, ubrzanje u niskim obrtajima je jebanje keve... Jo¹ sve one njegove d¾id¾a-bid¾e :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Maj, 2015, 12:18
Moj glas najlep¹em sport-toureru ide 800vtec
http://www.motorencyclopedie.nl/motorencyclopedie/honda-vfr800vtec/1.jpg

Cini mi se ne taj, nego prethodni. (Ovo lici na poslednji model kome ne moze da se skine zadnji blatobran a da ne ostane bez svetla pozadi. A ja ne podnosim taj zadnji blatobran, prema tome, po meni, vfr800 iz 2005!)

Andreja

Da se ja pitam, kombinacija zadnjeg kraja i boènih plastika od VTEC-a, prednjeg kraja od prvog 800 i toèkovi od RC36 bi bili pun pogodak.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Motor koji je meni najlep¹i i s kojim sam se najlep¹e & najvi¹e naputovao.




...©alim se, na ovaj sam mislio:   :P

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


mkt

ugradili ste mu jednu konjsku snagu,,, uffa haha

Lazic


Kostić

usto, stavio kacigu, iza¹o na ibarsku na gladno srce i zapeo ga kolko je mogo da ide. dva kruga do ripnja i nazad kroz levu traku. kad overi treæu, èetvrtu, petu, znam da ne mo¾e br¾e. leglo mi je ko budali ¹amar. jo¹ mi se tresu ruke i noge.

PECA BMW

Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2015, 14:45
usto, stavio kacigu, iza¹o na ibarsku na gladno srce i zapeo ga kolko je mogo da ide. dva kruga do ripnja i nazad kroz levu traku. kad overi treæu, èetvrtu, petu, znam da ne mo¾e br¾e. leglo mi je ko budali ¹amar. jo¹ mi se tresu ruke i noge.

Bolje da si uzeo neku knjigu da procitas   [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

nisam izgoreo po glavi da èitam knjige pa da oslepim . zatego sam far, dr¾ao se na jednom otpu¹tenom ¹rafu, u¹rafio nos od ispod, sad vi¹e ni¹ta ne skakuæe, tj skakuæe ceo po d¾ombe. pi¹em sitno, ¹tedim za hosting

Lazic

Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2015, 14:45
usto, stavio kacigu, iza¹o na ibarsku na gladno srce i zapeo ga kolko je mogo da ide. dva kruga do ripnja i nazad kroz levu traku. kad overi treæu, èetvrtu, petu, znam da ne mo¾e br¾e. leglo mi je ko budali ¹amar. jo¹ mi se tresu ruke i noge.
Citat: kosta66 poslato 31 Maj, 2015, 17:18
nisam izgoreo po glavi da èitam knjige pa da oslepim . zatego sam far, dr¾ao se na jednom otpu¹tenom ¹rafu, u¹rafio nos od ispod, sad vi¹e ni¹ta ne skakuæe, tj skakuæe ceo po d¾ombe. pi¹em sitno, ¹tedim za hosting

:P ;D



ontopic:
Juèe posle bezmalo 6 godina zamenio filter za vazduh i sveæice i oèistio od rðe kraj kabla od desne bobine, drastièna razl'ka...;D