Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

juga

Eto,vidim da si samokritièan, pa æu ti ovaj put oprostiti, ..., dooooodjiiiii jbt!!!!

Lazic

Treba da zamenim zadnju gumu, da operem filter za vazduh, proverim da nije zapu¹ena slavina za gorivo, zadihtujem deklu alternatora, dotegnem le¾aj volana, samo se smorim pa ni¹ta ne diram...;D

juga

U dru¹tvu je lak¹e, naravno uz pivo jo¹ lak¹e! [cheers]

Lazic

Uhhh, nagovara¹ me na greh...;D Jel mo¾emo da promenimo gumu...? Da je ponesem na posao...;D Kupiæu celu gajbu pa dokle stignemo...;D

Kostić

jel ima neko bobinu za srada, da probam, pa ako je do nje, da kupim. da kupim, ;D kako to dobro zvuèi ;D

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 20 Maj, 2015, 09:12
jel ima neko bobinu za srada, da probam, pa ako je do nje, da kupim. da kupim, ;D kako to dobro zvuèi ;D

pa zameni im mesta
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

za proveru neka promeni mesta da vidi da li cilindar radi.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

e? pa dobro. al promenio sam mesta, iskoristio sve trikove i zakljuèio da jedna ne valja. strpljivo sam saslu¹ao alju kad je reko, namotaj izolir, ok, znam i taj trik, al bobina ne radi, tj radi pa prekida pa radi pa prekida. naravno, ne mora da bude bobina, mo¾e i cede. al za poèetak, jel ima neko bobinu da probam? karboni nisu, mada im nebi ¹kodio astal. al nisu prioritet.

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 20 Maj, 2015, 09:31
e? pa dobro. al promenio sam mesta, iskoristio sve trikove i zakljuèio da jedna ne valja. strpljivo sam saslu¹ao alju kad je reko, namotaj izolir, ok, znam i taj trik, al bobina ne radi, tj radi pa prekida pa radi pa prekida. naravno, ne mora da bude bobina, mo¾e i cede. al za poèetak, jel ima neko bobinu da probam? karboni nisu, mada im nebi ¹kodio astal. al nisu prioritet.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

jebo je ti, bre. na koji god cilindar da je stavim, sveæa bude tamnija, tj ima gara na obodu. znaèi da nije instalacija, nije cdi, nije karburator, nego bobina probija i baca sitnu, jadnu i ¾goljavu varnicu ili baci svaku petu, pa kad joj se digne kurac, proradi, pa opet neæe. d¾aba ja ka¹ljem, kad niko ne nudi maramicu!

Hurricane

..bobina se ispituje unimerom tako ¹to se meri otpor na primarnom i sekundarnom konektoru bobine!

a ne zamenom mesta pa vo¾njom pa odvrtanjem sveæice da vidi¹ da li je nagaravljena ili ne...

takoðe kod te provere ispita¹ i kabl sveæice, jer nisam skapirao da li si u tim elektro - rokadama bobina menjao mesta sa sve kablom ili bez nisi naveo..

Kostić

ok, odustajem. moj kr¹ nema kablove. nebitno, odo na ejbaj.

Kostić

a sastav na svakom obliku transformatora bude zaletovan ili nakucan èekiæom, na sastavu tanke i debele ¾ice. kad taj sastav poje govno, poje govno i tera sve elektrièare na radoznalos. al i to je nebitno, odo na ej baj. :)

Kostić

ej, bajme, 'o o 'ooO, ejj, bajme, 'o 'o 'o  , 'o 'o OO, ejjj, ..bajme, ejjJJBAJJJMEEEE,.. ej, bajme, 'o o 'ooO, ejj, bajme, 'o 'o 'o  , 'o 'o OO, ejjj, ..bajme, ejjJJBAJJJMEEEE


https://youtube.com/devicesupport

Kostić


UFF

Citat: dr32 poslato 20 Maj, 2015, 00:32
Sreca, sreca, rados` :D Par detalja na repu i ispod njega... Ne sluze nicemu, al mi se mnooogooo svidzaju  [yahoo]







Sve pohvale za Brku iz Mladenovca, mog komsiju majstora Smuru iz Trstenika i mog caleta koji je imao zelju i volju da se samnom zeza celo prepodne oko ovoga  [klanjam_se]


najlepsi sport touring motor ikad

makinjo


Lazic

Juèe, konaèno zamenio gumu iz treæeg poku¹aja... Podmazao lanac i dotegao le¾aj volana...;D

Tri godine padanja zbog plastiène gume...:o ;D

Danas æu nadam se da plaknem filter za vazduh...