Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...ma nije to u pitanju nego hoce meni da pokloni Akrapa... ;D

UFF

#321
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 07 Maj, 2015, 20:45
svira qrcu, lep¹i mu fabrièki od akrEpa. Ludak.

pa realno jeste jer nije cunak kao na drugom motorima i zato sto je dizajnom uskladjen sa motorom dok akrap odudara

Citat: VR 46 poslato 07 Maj, 2015, 20:50
Ako ce da se vidi cela felna onda moze uffe  [zvizdi]

i zato takodje, ne vidi se bas cela ali se vidi vise nego sa akrapom

+ je akrap ostecen pa eto jos jednog razloga

naravno od krajnjeg rezultata tj zvuka zavisi stacu voziti, prednot akrapa je sto zajedno sa titanijumskom gramom i topom ima 300grama a ovaj katalizator i fabricki izduv imaju tonu i kusur

http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/201312/honda-cb1000r-6_800x0w.jpg
http://www.akra-shop.de/bilder/HONDA_CB_1000_R_08-12_SLIP-ON-Linie_Verbindungsrohr_in_V4A_Hexagonal-Dmpfer_350_mm_Mantellnge_mit_dB-Eater_VTUV002_e1_Nr0738___SH10SO7THTC__2.jpg

http://images1.revzilla.com/product_images/0034/6773/59fc8c33a78b71b1643935ac8b942b2d_zoom.jpg

Nixazzar

Stavljen Michelin City Grip, nove gume kraj 2014 godine. Promenjeno ulje u kocnicama napred i pozadi. Uzevsi u obzir da ulje niko nije menjao pre mene, kao i da gume su bile 7 godina stare plasticne kineske, jednostavno ne vozim vise isti motor. Kompletno druga prica.  [yahoo]

Ostala promena ulja u vilama, sada su toliko mekane, da ne znam da li ima ulja u njima, a i ako ima, bog zna na sta lici. Jedino ne znam za koju gradaciju da se odlucim, generalno bih hteo malo tvrdje vile, posto su ove jako mekane.






patak91

#323
posto sam odlucio da moja honda ostane jos neko vreme kod mene, a nece stojati nego ce je i cale vozikati, zamenio sam ulje i filter
posto sam morao skoro sve plastike da poskidam, negde su mi falili sarafi pa sam nasao nove pa je to sada sve mnogo bolje zategnuto da ne klepece dok se vozikam.
zamenio sam i sijalice na instrument tabli jer su one LED sve pocrkale, jedino su prezivele one za signalizaciju zmigavaca
sada punim amburator, a mozda posle odem i da operem makinu ;D


evo sad je leglo i kupanje, a i pun rezervoar  ;)

Glava Dole

Oprao ga, popravio sirenu, dotego guvernalu, probusio rupu na gumi podmazivaca(da vakum ne zadrzava ulje), i izluftirao sistem...za danas dosta :D

mazzi

Njanja i ja smo juce hteli da promenimo ulje ali nismo mogli da nadjemo gde da sipamo ... Iz rama curi a u ovoj zadnjoj viljuski nema mesta za 4 litre :D



clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: mazzi poslato 14 Maj, 2015, 14:48
Njanja i ja smo juce hteli da promenimo ulje ali nismo mogli da nadjemo gde da sipamo ... Iz rama curi a u ovoj zadnjoj viljuski nema mesta za 4 litre :D




Evo:

https://www.youtube.com/watch?v=DM6x1iK-XY8
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Eh, lako je na Kavasakiju zameniti ulje... ;D

Bolence91


juga

Evo  ne¹to da poradim i na mom motoru!








castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Izdivljao do posla i nazad...;D Dosta...

dr32

Sreca, sreca, rados` :D Par detalja na repu i ispod njega... Ne sluze nicemu, al mi se mnooogooo svidzaju  [yahoo]







Sve pohvale za Brku iz Mladenovca, mog komsiju majstora Smuru iz Trstenika i mog caleta koji je imao zelju i volju da se samnom zeza celo prepodne oko ovoga  [klanjam_se]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic


juga

 [
Citat: Laziæ poslato 20 Maj, 2015, 00:31
Izdivljao do posla i nazad...;D Dosta...
Verovatno nisi imao vezica [rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dobro si me podsetio, kad æemo vezicama da sredimo moje karburatore...? ;D :-*

juga

kada bude¹ do¹ao, ili da nadje¹ nekog medijuma sa znanjem mehanike, pa da radi na daljinu! [rofl]

Lazic