Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..ne znam brate, nikad BJ nikad Fejs...
jbga konzerva sam..

Kostić

ova tema je do jaja. svi mo¾emo da lupamo svakodnevne gluposti ¹ta smo èaèkali po motoru u jednoj temi. jasam danas  gurao u rikverc, pa sam spalio zadnji disk do te mere, da je 'pucketao' 10 minuta kad sam parkiro i na njemu je mogla da se ispeèe najmanje ¹nicla, ako ne i biftek.

Hurricane


mkt

ma nema veze
mi se veselimo u nasoj kafani oni u njihovoj

Kostić

tako je. bolje ovde da lupamo, nego po ulicama  [cheers] [flashing]

Zeljkamp

Ja sam mog sinoc posle pune 2 godine uterao u garazu. :D
TwinZ Auto & Moto

stilgar

#26
stigo mi LSL L02 pa sam se zabavljo celo popodne, ovo sam stavio samo za slikanje, sve tri sajle cu morati da uzmem duze, na sajli od gasa i onako crko pancir pa taman.



Alekre

Polirao poklopce hladnjaka i top :)

Inace, zamena upravljaca na Petici je jedna od najboljih investicija. Fabricki je kao na Keeway Speed 125. Ja imam LSL Streebar, nizi je od tvog pa su mi instalacije i sajle imale dovoljnu duzinu.

stilgar

Citat: Alekre poslato 22 Januar, 2015, 21:08
Polirao poklopce hladnjaka i top :)

Inace, zamena upravljaca na Petici je jedna od najboljih investicija. Fabricki je kao na Keeway Speed 125. Ja imam LSL Streebar, nizi je od tvog pa su mi instalacije i sajle imale dovoljnu duzinu.
instalacije su ok, sajle cemo uzeti u ruzvaltovoj, a treba da odem do nekog ko ima fiksnu busilicu da izbusim granicnike. Najvili su kisu i lose vreme za vikend pa cu polako. Prvi suncan dan i test voznja.

balcan girl

nemoj tako rev :D meni skinut ban tamo na onom forumu :D al koliko sam do sad skontala sve nas je banovao isti lik :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

admini sve sami licemeri
kupili smo motor i jurimo 50 na sat sa sve reflektujucim prslukom zbog bezbednosti  [rofl]

a ako se pojavi neki  [policaja] uz put da mu popusimo jos to je bonus

dal uzimaju pare od drzave za to proseravanje kao sto naplacuju oglasavanje SVOJIH CLANOVA ne znam a nije me ni briga samo mi je smesno
oglasi ako vec moraju da se naplacuju naplacuju se ISKLJUCIVO OD PRAVNIH LICA a ne od privatnih jer su ona ta koja uzimaju pravu kintu a ne neki jasminko koji preprodaje motore jbt i slicno

Hurricane


clutch&brake

Citat: Zeljkamp poslato 22 Januar, 2015, 19:02
Ja sam mog sinoc posle pune 2 godine uterao u garazu. :D

opet blizanci  [panic] [panic] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]  [rofl] [rofl] [rofl] :-* :-* [srce] [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zeljkamp

Sada 'ladno mogu 4 godine da pauziram ! ;D
TwinZ Auto & Moto

Balsa Wrx

Cistio motor od soli i snijega od bijelasice pi.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

ja moj dao kom¹iji da ide na poso, njegov zajebava.

stilgar

zavrsio montazu volana, moro da pravim duze sajle instalacija je bila ok, zezo se dva dana sa sajlom za gas, kolko je nepristupacno a nisam nikad ranije kacio na eru, al sve ispalo dobro na kraju, montiro i uticnicu 12v.  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]





stavio sam za sad ove bezvezne tegice, moram sa starog volana da skinem srafove za tegice al moracu kod nekog bravara izgleda da ih prethodni vlasnik malko pecno tj vario.





a nabavio sam i drk literaturu i odo da uzivam :)





ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2015, 21:43
mator covek a pali se na maloletne motore...za tebe je

http://www.classicmechanics.com/
decko ako me ikad tresnu neke pare il poludim pa prodam stan idemo zajedno u englesku da uzmemo neki norton il neki stari triumf ako ne nadjemo nista bez boldorke se ne vracamo :)

Mik

Citat: stilgar poslato 26 Januar, 2015, 23:25
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Januar, 2015, 21:43
mator covek a pali se na maloletne motore...za tebe je

http://www.classicmechanics.com/
decko ako me ikad tresnu neke pare il poludim pa prodam stan idemo zajedno u englesku da uzmemo neki norton il neki stari triumf ako ne nadjemo nista bez boldorke se ne vracamo :)

[rofl]