Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Kao ¹to sam naslov pita, otvorih ovu temu za one koji urade ne¹to na svom dvotoèka¹u a misle da nije toliko znaèajno

ili ih mrzi da otvaraju posebnu temu za to..

Primetio sam da takvih postova ima po svim moguæim temama ali evo jedne opu¹tene i neobavezujuæe ba¹ za to..

npr: oprao i podmazao lanac, zamenio sijalicu, sipao antifriz, pomazio u prolazu  ;D i sl...

[cheers]

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Hurricane


Kostić

ja sam juèe ofarbao u crno ono parèe plastike ¹to je bilo crveno, dole ispred zadnjeg toèka, malo je ¹trèala ta crvena. sad bar ima neku liniju kao fora

ЯЭВОЛУТИОН

dans seo na motor i popio ness...onako...dobar osecaj....a jos nije ofarbano nista na motoru...nema rezervoara....samo sediste na mestu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

ja vratio stapove, zamenio filter vazduha :) zamazao se sav sa onim plavim sranjem za nauljivanje, prosuo petrolej po garazi sad  smrdi sve u 16

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2015, 12:49
dans seo na motor i popio ness...onako...dobar osecaj....a jos nije ofarbano nista na motoru...nema rezervoara....samo sediste na mestu.

odakle ti nes u radionici?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sigurno nisi ti doneo....doneo viktor pre neki dan.....3u1....i morao sam da sipam i vodu u flasu....ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

otkako mi je brat nasao devojku u gornji milanovac i stalno je tamo i kljuè od garaze je s njim :( nisam ni videla moj motor :( al nije ni on svoj pa mi je onda malo lakse :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

os da mi kazes da su tu u Jagodini postenije od onih u Milanovcu.....devojka se trazi u krugu od pet kilometara a svalerka van kruga od 2 kilometra.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

jel nekom od vas izduvaju gume od stajanja tokom zime ? ... ne mnogo , ali primjeti se ( inace , motor je na stenderima )

ЯЭВОЛУТИОН

svima......preko zime

probaj test....
Udji do pojasa u ledenu vodu i probaj da uhvatis vrsnjaka pre nego se uvuce u kuciu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] rev odavnoo je brat i jagodinu i okolinuuuu prevrnuooo :D sad mu treba nesto novooo, nesto divljeee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a i ova ga fino drzi sve na prstiæe a brat to voli :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 21 Januar, 2015, 18:16
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] rev odavnoo je brat i jagodinu i okolinuuuu prevrnuooo :D sad mu treba nesto novooo, nesto divljeee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a i ova ga fino drzi sve na prstiæe a brat to voli :D :D
jesi ti njemu rekla da ce da izadje na zao glas....posle mora da zeni neku sa sela koja nema fejs....ako to jos postoji....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Stukao  par shotova radze i slozio rinfuz....jedan od onih dana kad se teshish...
evo jedan pic... ko razume..



Kostić

jebo sam mu kevu danas u crveno, lovio èunjeve po putu i slomio  vizir na kacigi. sad imam kacigu bez vizira pa na dve glave plaèem

Bori¹a

merio duzinu rucica i precnik kormana da narucim levers i grip :D crveno na radost!

El Jefe

Nesto se mislim.Moraju li teme sa onog foruma, da imaju duplikate na ovom?
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

...prilikom otvaranja teme pomislio sam na to da mo¾da ima neka ista ili slièna tema i na onom usranom forumu, ali nisam to mogao da znam

jer NIKAD nisam bio èlan istog, niti ga poseæivao ni kao gost NIKADA ni sluèajno... jednostavno imam predrasudu po tom pitanju..

..sliènu temu sam video na 600rr forumu i jo¹ nekom ino-forumu i svidelo mi se to ¹to u njoj postavljaju postove i oni koji nisu nikad

otvarali teme na tu temu..

Hoæu reæi popularna je tema u globalu...

jbga poklopilo se, kome se zbog toga ne sviða ne mora ni da pi¹e u njoj, a ako pi¹e neka se potrudi da pi¹e on-topic...

ЯЭВОЛУТИОН

ko nije banovan na buljoljubu nije pravi manijak.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11