Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

E mislim da su meni stigle bas iz KG , jebo te djole , al si me ubio , ne mogu da nadjem garanciju , a zena me ubedjuje da je nije ni dobila... nije ni bitno , uglavnom , eto dobrih guma za male novce

castor

Dare - hvala za info.

El Hefe - znam za Baki-ja iz Kragujevca i ubjedljivo je najjfetiniji. Neki su skuplji i za 50€ skoro.

It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

мислим да ме је човек запамтио данас обишо га с леве стране и забо је из све снаге одвалио ми се мигавац од ударца затуко ми виљушку избио у вис завоблово у јебеној кривини и не могу да верујем нисам пао после одма обишо још једног с неком рибом и нестао  ;D ово ако набоде мали точак јебо је јежа у леђа ко ивичњак је добро нисам стуко гуму а знам рупу него овај с мотором се погодио баш тад и баш ту и јебига покушо сам и да прикочим али авај добро сам прошо  ;D








milomir22

Ja danas presao preko lezeceg sa 90 km na sat, i to nije bio onaj blagi lezeci, vec onaj zajeban, strmiji, ali srecom nisam otkinuo nista, samo sam stao da vidim da nisu vile procurele.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Proðirao,oprao. Nije me policija zaustavila na izlazu iz grada. Odlièno.

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Lazic

Kostiæu, dobro si pro¹ao ako si zab'o tu rupu na koèenju... :o

I gde bre zapinje¹ po vanrednom sranju... :o :D Mora polako da se vozi, dr¾i odstojanje, ne pljuje i ne ka¹lje...

Kostić

миломире дођи даћу ти овај мој кавасаки па пробај с њим или пробај са својим у кривини тако  и ја сам тако у почетку па ми избио семеринге после десетог кратак је ход виљушке за рупе и лежеће  ;D

лазићу једва триес да сам ишо ова двојца испред ишли 10  ;D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]


Zamenih ulje i filter posle 2 godine... :D

Filter lagano odvio rukom, ostadoh u ¹oku... :o ;D

milomir22

Citat: Kostiæ poslato 08 April, 2020, 05:17
миломире дођи даћу ти овај мој кавасаки па пробај с њим или пробај са својим у кривини тако  и ја сам тако у почетку па ми избио семеринге после десетог кратак је ход виљушке за рупе и лежеће  ;D

Ma ne praktikujem ja to sto hocu i volim da predjem lezeci sa 90, vec me iznenadio, nisam video


Citat: Laziæ poslato 08 April, 2020, 16:38
[rofl] [rofl] [rofl]


Zamenih ulje i filter posle 2 godine... :D

Filter lagano odvio rukom, ostadoh u ¹oku... :o ;D

Ja svaki filter za ulje zavijam i odvijam rukom, ono sto kazu stegnem koliko moze i to je to. I na autu i na motoru. Nikad nisam koristio nikakav alat, sem na x9, tu sam koristio papagajke za razvijanje, bio je nekako nezgodno postavljen. Inace, namazes o ring malo uljem (da bolje zadihtuje) i nece zapeci nikada.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Ja hoæu i volim da preðem le¾eæe sa 90... :D

Obièno mi zapeku filteri posle godinu dana, ne pamtim kad sam poslednji put odvio rukom... Svaki put nama¾em o ring...

Kostić

није ми јасно мајку јој јебем гледо фелне предња ок задња стучена са десне стране са леве није ти лазићу с твојим амортизером не можеш да одскочиш на лежећем ја могу па ми занимљиво  ;D ја са доминатором теро колко може болео ме курац сад прц




Kostić

ај дођи да згубиданимо по кошу ја ћу да снимам ти се залети с клеом стотку и набоди ову рупу да видимо дал ће да ти избије волан из руке и завоблује а ако се разбијеш окачимо у тему досадне вожње зашто нисам снимо јебо ме кер баш је било симпа

mrle

Citat: Laziæ poslato 08 April, 2020, 16:38
[rofl] [rofl] [rofl]


Zamenih ulje i filter posle 2 godine... :D

Filter lagano odvio rukom, ostadoh u ¹oku... :o ;D
A Dragana ti pravila dru¹tvo. Znam sve.

Meni klinac oprao motor posle vi¹e od pola godine. I ne izgleda tako lo¹e.
Hurri mu platio pranje. Mali jo¹ èuva pare.

FANTOM

    Burazer pre par nedelja isto iskrivio felnu na kosutnjaku , na neku rupu , mozda je bas tu odvalio isto ...

Kostić

има их неколико али ова је баш на незгодном месту и тешко ко ће да је погоди осим ако обилази некога није на путањи јел није пао

поправио сам резервоар да се не мрда и да не скакуће сав се ожуљо




VR 46



Пре неки дан опрао и воскирао... :-[
Twist of wrist!

UFF

jos nismo ofarbali jebenu zardjalu limenu garazu  [veryangry]

sad me vec toliko nervira da mi dodje i fasadu da joj uradim ili je oblozimo u polublice da bude brvnara :)

dzimika

Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2020, 20:07
Novakoviæu, gde dolazi¹ u kom¹iluk? Zaposlio se kod nekih stranaca? :D

Kad zuris pa me ne vidis u dimitrijali, sad necu da ti kazem gde sam da ne mozes da banes na kafu :P a jako sam ti blizu, mozda 500m

VR 46

Citat: UFF poslato 09 April, 2020, 23:52
jos nismo ofarbali jebenu zardjalu limenu garazu  [veryangry]

sad me vec toliko nervira da mi dodje i fasadu da joj uradim ili je oblozimo u polublice da bude brvnara :)
Sad na leto sredjujemooo  [panic] [cheers]
Twist of wrist!

Lazic

Citat: dzimika poslato 10 April, 2020, 09:49
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2020, 20:07
Novakoviæu, gde dolazi¹ u kom¹iluk? Zaposlio se kod nekih stranaca? :D

Kad zuris pa me ne vidis u dimitrijali, sad necu da ti kazem gde sam da ne mozes da banes na kafu :P a jako sam ti blizu, mozda 500m
:D