Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

juèe sa Hurrijem sklopili kawu, vi¹e on, nego ja. Stavljeni kablovi, pali na pipanje, mirno radi.

Kostić

#9501
михајло повуко децембарску ногу удари чоек у пунта горе на семафору код мека мислим да је добро ал однела га хитна бели мотор има неке чини ми се црвене детаље пунто крив ако неко зна човека нек иде горе да пази на мотор мада су пандури локалци ту

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

#9503
Citat: Hoh¹tapler poslato 09 Decembar, 2019, 14:32
©ta prièa¹ ti??

mihajlo u petak malo klizao i zapalio motor. Sada sve ok.

a kosta je video nekog drugog.

Pa po¹to je Kosta u velikim obavezama i poslovima, pita da li neko mo¾e da ode da prièuva motor.


translate by goosle

mali_zmaj

jin-jang

mrle


mali_zmaj

jin-jang

mrle

Citat: Hoh¹tapler poslato 09 Decembar, 2019, 14:32
©ta prièa¹ ti??



Citat: Hurricane poslato 06 Decembar, 2019, 17:53
..tako i ja malopre, samo se moja epizoda zavr¹ila na sitnoj granulaciji  [facepalm]

dobro je da nisam daleko stigao, svega 200m od stana, tek ubacio u treæu..

Citat: Hurricane poslato 07 Decembar, 2019, 07:01
..pa, ne znam, dobro jesam pro¹ao jer nisam stigao dalje, tek se zaleteo, a opet lo¹e s obzirom da sam se tek zaleteo i da sam uspeo upaliti (èitaj zapaliti) motor, sjebati prst i rame..

hvala dobrim ljudima koji su stali (èitaj èoveka jedan) i pomogli

idemo dalje

Kostić

спасо ме мрле ломаче ових новосађана е реко сам пандури локалци су ту а ја сам јако журио ал сам свакако забацио поглед мислим да је човек ок седео је на бетону значи жив је а то је битно него пунтић у сред његове траке и удари га у врата мора да је хтео да ''пресече'' ту је такав обичај а раде копају гужва курац палац па га гарант није видо него гас да се провуче и курац туп

Lazic


Kostić

Citat: mrle poslato 09 Decembar, 2019, 15:33
ma ¾iv je i zdrav je :)

а прст?

лазићу и ја сам седео на бетону тако док хитна није дошла да ме однесе јел требо да лежи на улици?

Lazic


Kostić

јесте и много је клизав овај намокрени децембар јуче дам гас да кренем дупе заигра прешалтам дупе заигра ај у пичку материну и радови и блато и благо намокрени децембар и полуделе гужве и разјебане улице

Lazic

Jutros sam se pomalo klizao celim putem do posla, èitavih 3.8km, sa gumama starim 10 godina ni¹ta stra¹no, sve je u zglobu i 50ks...

Kostić

кад је суво добро је ал киша овлажи раде улице има малтера блата песка па час суво час влажно ја не навијам ко михајло па дупе занесе на сваки шалт на 2 к децембар је најгори и оно до минус пет после кад удари минус песмица је ено има две слике неко слико на бјбу


али раде топловод у децембру еј еј еј  [ludak]

milomir22

Nije samo to, nije pala kisa da ispere ova masna govanca s puta gotovo 5 meseci, a rosa i magla nakvasi put taman fino da ga razljigavi. Nije vreme sad za motor, ja sam juce blago proklizao kolima u krivini, malo sam ostrije uleteo i odmah je poceo da podupravlja. Na autu zimske gume s 5mm sarom. Motor tek nema sansi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

децембар није време за мангупирање а за редовну употребу моторног возила јесте исто као и за бицикл и пешкеход мени не смета и ја умем за друге не знам

sasa ns 1

namazo gume indzstrijskim glicerinom,mnogo gu¹æi od onog apotekarskog i motor i skuter

Kostić

#9518
сад ће мало да омекшају добар је индустријски глицерин користи се од настанка света чува гуму од осипања и пуцања


једна од брига овог друштва је један прост ивичњак. некада су ивичњаци били од оног камена ко шмиргла па се лепо попнеш на њега али они нису ваљали због облика ивице па су их заменили са белим финим глатким да ти лепше испадне мотор из руку. али је засечен да још боље испадне јер је гладак. да су старе камене шмиргле мало засецали ником мотор из руку испао не би. и сад кад оћу да се паркирам ватам аншлаг уз белу линију да не сечем ивичњак и да могу да се попнем без да ми мотор испадне из руку, десни мигавац дам наравно петнес метра пре. и онда иза мене иде савремени познавалац живота и свих виталних функција друштва и закити ме у буљу и пита ме шта радиш. једем говна, то радим.  ти бели су ''измишљени'' одавно и никад нико није тестирао возила на њима а и ако јесте болео га курац за мотор.

оне гуме са слонићем на ивицама су супер. док сам на сраду имо задњу са слонићем, попео сам се у холивуд у новембру по блату. сад сам ставио напред оног слонића што ми дао јован и супер је за овај децембар. позади ми је данлоп што ми дао мали коле ал она клиза на 2к  у шалту. слонићи су супер.

mrle