Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2019, 01:50
zamisli kako sad vozim cb-a  :o
posto te je konvertovala na ispasu ocekujemo da ce uskoro da te konvetuje i na motorabez
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Septembar, 2019, 09:49
Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2019, 01:50
zamisli kako sad vozim cb-a  :o
posto te je konvertovala na ispasu ocekujemo da ce uskoro da te konvetuje i na motorabez
[rofl]
nece,Smilja je cool lik  [thumb_up] ;)

Lazic


UFF

ovaj rezolicija ili ima problem sa veganima ili mu zena ne da vise da jede meso cim meni to pominje u svakom postu a ja ne pamtim kad sam obrok bez mesa pojeo  [ludak]

Lazic

Ne izgleda¹ tako... ;D

ontopic:
Davao sam gasove ujutru i popodne i malo skrcao nosaè tablice o kom¹iju... Dosta za danas... ;D

Kostić

ја гледо дно у резервоару нема бензина нема рђе нема ничега

Gavrolini

Dva sata luftirao jebeno ktm-ovo hidraulicno kvacilo.

Lazic

©to toliko dugo? Poslednji put sam to radio na Jamahi od debelog zmaja, trajalo je ozraèivanje èitavih 30 sekundi... Gledao sam Alju kako satima ozraèuje neku koènicu na nekom skuteru, dan danas mislim da tu ne¹to nije bilo u redu... Znam da ima motora i skutera kod kojih to traje ba¹ dugo, ali mi nije jasno za¹to...

Gavrolini

Nije do motora vec zavisi gde se vazdusni cep napravio.  Prvih 20 minuta je ulje samo stajalo nepomicno, nije mrdalo iz posude. Nekad ide lako nekad ne, tako je to kad od alata koristis crevo,flasicu i zemljinu tezu :)

Lazic

Da mi je pre 25 godina neko rekao da je lak¹e da èovek sam ozraèi 4 toèka na kolima nego jedan/ili kvaèilo na motoru, ne bih verovao... ;D

Taraba

Citat: Gavrolini poslato 12 Septembar, 2019, 06:27
Nije do motora vec zavisi gde se vazdusni cep napravio.  Prvih 20 minuta je ulje samo stajalo nepomicno, nije mrdalo iz posude. Nekad ide lako nekad ne, tako je to kad od alata koristis crevo,flasicu i zemljinu tezu :)

To kvacilo koliko god se trudio odozgo da ozracis, ostace vazduha.
Spric, crevo i odozdo ubrizgas ulje. Pre toga ispraznis komplet sistem.
Meni trebalo 3 minuta za SXC u toj varijanti.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 12 Septembar, 2019, 10:13
Citat: Gavrolini poslato 12 Septembar, 2019, 06:27
Nije do motora vec zavisi gde se vazdusni cep napravio.  Prvih 20 minuta je ulje samo stajalo nepomicno, nije mrdalo iz posude. Nekad ide lako nekad ne, tako je to kad od alata koristis crevo,flasicu i zemljinu tezu :)

To kvacilo koliko god se trudio odozgo da ozracis, ostace vazduha.
Spric, crevo i odozdo ubrizgas ulje. Pre toga ispraznis komplet sistem.
Meni trebalo 3 minuta za SXC u toj varijanti.
Znam da je to bolji nacin ali sinoc u 22h nisam imao gde da nadjem veliki spric.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


El Jefe

Ах та младос. Једном ме ухапсила мурија у подруму зграде где сам живео. Шлајфовао сам вентиле у један ноћу.
Друштво за заштиту од животиња


Lazic

Citat: El Jefe poslato 12 Septembar, 2019, 11:35
Ах та младос. Једном ме ухапсила мурија у подруму зграде где сам живео. Шлајфовао сам вентиле у један ноћу.
©ta podrumu, na -10 po snegu ¹telovao ventile na bubi u 3 noæu, hteli u Lazu da me vode...   [rofl] [rofl] [rofl]

El Jefe

И заслужили сте да вас одведу.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

ja u 3 ujutro u podrumu sa drvenim vratima, u mirnoj oficirskoj zgradi, poku¹avao da raznitujem lanac, èekiæem od 2 kile

isto do¹la murija da mi objasni da se to tako ne radi

Gavrolini

Jedino nocu mogu na miru da radim da me niko ne cima