Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    A sta petrolej je dpbar da se prebrise i da sija ovako ili ?

sasa ns 1

ja sam pre dooooooooosta godina malo mazo malo ¹arcu davao petrolej.Mazo sam metalik srebrnog automatika, i dobro izgleda.Neseæam se kolko smrdi ali verovatno kratko,i ni¹ta se nije lepilo.To me zaintrigiralo pa sam èak me¹ao benzin i ulje i pertolej ,i i¹ao je normalno ali probao svega par puta po¹to je ipak benzin jeftiniji.

Lazic

Citat: FANTOM poslato 26 Mart, 2019, 00:05
    A sta petrolej je dpbar da se prebrise i da sija ovako ili ?
Samo pogledaj kofer pre i posle... :D Za ceo motor sam istro¹io petroleja koliko sam sipao u mali sunðer za sudove, al' da ne curi... Vrlo malo, ~20-30cc...?

stilgar

Piju ljudi petrolej ko lek za rak. Za motor, pa to ko eliksir mladosti 😀 vis kako se sija 😀 masinu ako namaze  nema vise da se kvari 😂😂😂

UFF

sredstvo za osvetljenje, uz pomoc sibice

niki64

Citat: FANTOM poslato 24 Mart, 2019, 21:19
    Da li neko zna a moze mi pomoci sa informacijom . Procurela kljesta napred na XT , e sad da li ima negde da se kupe te gumice za kljesta u originalu ili ona firma sto je neko spominjao iz Zrenjanina . Sta treba da se premeri da bi se to porucilo , ili ako ima negde da se kupi u originalu jos bolje .  [cheers]
Dobio si broj tel, nazovi i pitaj koje mere im trebaju,bar je meni vlasnik tako rekaoda Vam prenesem.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.


Taraba

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2019, 14:34
Mrg kula.
Jel si kod njih uzimao plastike za XT-a?
Vidim da valjaju Racetech al im na sajtu stoji 3 artikla.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Sajt je jos u izradi. Sa Oliverom (mrg kula) saradjujem vec par godina. Ustvari ne znam da li samo od bilo koga drugog godinama nesto i kupio. Sve za xt sam uzeo od njega. Blatobran, handguardove, gume, gripove... Evo sad nam je i za wr stigao paketic od 300-400e :)

Lazic


milomir22

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2019, 14:34
Mrg kula.

Ja ih zvao za gume, pricao sam sa Andreom, kaze nesto poskupeli oko uvoza, kad mi rece cene umal' ne padoh sa stolice. Ima da se nadju dosta povoljnije nego kod njih, za moto-delove vec ne znam.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Ja sam gume dobio po bas dobrim cenama. Dodu¹e sad smo vec prijatelji i valjali smo jedni drugima vi¹e puta. A sto se tièe enduro i cross programa tu im nema ravnih. Posle prve kupovine kod njih sam izbrisao broj i blokirao poroducu prevaranata, pardon htedoh reci porodicu sagmajster.
@Laziæ sta mi te¹ko da bacam tudje pare :)

Lazic


Gavrolini

Wr se bas i ne zna èiji je taèno.... Nas je :)

Taraba

Jos kad bi im mail radio bilo bi super.
Zvacu sutra pa cu im diktiram part number-e - gluvi telefoni u najavi [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Hoces broj telefona koji imaju i za viber?

Taraba

Pisi pa ce zovem.
Nasao sam drugi mail - na facebook-u koji, na izgled, radi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Glava Dole

#9018
Ono sto sam odavno planirao:
















Najzad ofarbao zardjalu sipku u kokpitu, deklicu sa koje je maltene skroz otpala farba(varena je, nista nisam gitovao ali je neuporedivo manje gadna kad je crna), ugradio cuvene zmigavce... prsnuo i dzekove kod prednje maske kontakt sprejom kad sam vec tu i preventivno tankim srafcigerom malo skupio kontakte... za danas vise nego dovoljno, ode ceo dan :D

viper

Vidi¹ da je dobro poznavati mene 😉

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)