Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Kostiæ poslato 05 Decembar, 2018, 15:23
Citat: mkt poslato 05 Decembar, 2018, 13:31
meni se to desava sa prednjom samo kad je temperatura ispod7-8 stepeni, cistili smo celjusti itd
bukvalno ne mogu da pomerim motor, tek posle malo voznje se raskrave i sve ok
preko leta nema problema
bem li ga sta je

zaledila ti afrika :)

pa afrika je, a ne aljaska.

Lazza

razmisljam se da vratim akumulator... crklo mi svetlo na automobilu a i generalno pocinje da me nervira cetvorotockas cim grane sunce :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Glava Dole

#8642
Bas kako uragan kaze... prvo pokusati najprostijom metodom - razradom, pa ako ne upali onda odradis sve komplet i miran si :) Za moja kljesta 30-34mm su gumice bile 300 po celjustima(znaci 600 ukupno) i 400din gumice glavnog kocionog. Kad sam video kakav tvrdokorni sloj se formirao na klipovima koji pola sata nisam mogao da oribam onim grubljim delom sundjera... potpuno razumem one koji preventivno na par godina sve raskupusaju i ociste. Papagajkama(hvatajuci za vrh koji nije u funkciji) sam se ziv izmucio da iscupam, vrti levo pa desno(ko me jebe kad nisam na vreme mislio pa nadrukao dok je bilo na motoru)... krpe znaci koristio, ruke nazuljao preko kljesta i kad je sve ocisceno detaljno, stavljene nove gumice, podmazano samo je prztima upalo i kliknulo sasvim lagano pa ti razmisli jos jednom dal ces da ostavis tako ili ces da ocistis kako treba :D To naravno pod uslovom da nisi utripovao a on se mozda zelelujao po nekoj neravnini ispod lisca jer racunam da bi primetio prilikom guranja unazad da koci bas toliko, bar ja uvek primetim i najmanje kocenje :)











Lazic

Citat: Lazza poslato 05 Decembar, 2018, 16:26
razmisljam se da vratim akumulator... crklo mi svetlo na automobilu a i generalno pocinje da me nervira cetvorotockas cim grane sunce :)
Pa dobro da li si u vinklu, kakvo skidanje akumulatora... :o ;D

stilgar

#8644
Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2018, 09:22
Vièi kad stigne... :)
Gotovo sediste, javio Ivica, sutra stize. Na tvoje pitanje kolko kosta prerada evo odgovora 8850 din + postarina. Kad stigne sutra i montiram na makinu kacim slike kako  izgleda zuzana.

Kostić

moja biv¹a kom¹inica lidija ima malu radnjicu na vidikurcu blizu staklenca i mo¾e da napravi sve na svetu al ne znam za koje bi pare presvlaèila sedi¹ta al ako je vidim pitaæu je mo¾da bi cene bile manje obzirom da nije iz nikakve prièe tipa oderi ko¾u



MIGE

Citat: Glava Dole poslato 06 Decembar, 2018, 00:14
Bas kako uragan kaze... prvo pokusati najprostijom metodom - razradom, pa ako ne upali onda odradis sve komplet i miran si :) Za moja kljesta 30-34mm su gumice bile 300 po celjustima(znaci 600 ukupno) i 400din gumice glavnog kocionog. Kad sam video kakav tvrdokorni sloj se formirao na klipovima koji pola sata nisam mogao da oribam onim grubljim delom sundjera... potpuno razumem one koji preventivno na par godina sve raskupusaju i ociste. Papagajkama(hvatajuci za vrh koji nije u funkciji) sam se ziv izmucio da iscupam, vrti levo pa desno(ko me jebe kad nisam na vreme mislio pa nadrukao dok je bilo na motoru)... krpe znaci koristio, ruke nazuljao preko kljesta i kad je sve ocisceno detaljno, stavljene nove gumice, podmazano samo je prztima upalo i kliknulo sasvim lagano pa ti razmisli jos jednom dal ces da ostavis tako ili ces da ocistis kako treba :D To naravno pod uslovom da nisi utripovao a on se mozda zelelujao po nekoj neravnini ispod lisca jer racunam da bi primetio prilikom guranja unazad da koci bas toliko, bar ja uvek primetim i najmanje kocenje :)











da li ti je ispravan motocikl?kako ide faks?

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 07 Decembar, 2018, 17:57
moja biv¹a kom¹inica lidija ima malu radnjicu na vidikurcu blizu staklenca i mo¾e da napravi sve na svetu al ne znam za koje bi pare presvlaèila sedi¹ta al ako je vidim pitaæu je mo¾da bi cene bile manje obzirom da nije iz nikakve prièe tipa oderi ko¾u



Obavezno joj poka¾i sliku da odmah zna ¹ta se tra¾i...

@Stilgar:
Odlièno izgleda... :)

stilgar

Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2018, 00:07
Citat: Kostiæ poslato 07 Decembar, 2018, 17:57
moja biv¹a kom¹inica lidija ima malu radnjicu na vidikurcu blizu staklenca i mo¾e da napravi sve na svetu al ne znam za koje bi pare presvlaèila sedi¹ta al ako je vidim pitaæu je mo¾da bi cene bile manje obzirom da nije iz nikakve prièe tipa oderi ko¾u



Obavezno joj poka¾i sliku da odmah zna ¹ta se tra¾i...

@Stilgar:
Odlièno izgleda... :)
You have already posted a thanks to this post at 13 Maj 2016, 20:58:00

stilgar


Lazic


lord_oblivion

Provozao danas kineza, malo ga izblatnjavio. Probu¹io prednju. Oprao motor.
Na Jamahi sam obrisao felne, jer su bile ispljuskane od pranja kineza.
:D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini


mrle

Pulsera preparkirao na terasu pod nadstre¹nicu (upalio na pipanje), Kawu stavio u smeæaru gara¾icu.

viper

Na pipanje, neverujem pa to je Kinez 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86


Gavrolini

Pozadi mitas C04 130-18 napred dunlop d952

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić


viper

Obrisao pra¹inu.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)