Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Kako se ponasa kad je ugasen motor, hoce da upadne kad nategnes menjac i guras ga lagano? Ako ne odvaja dobro kvacilo(a sumnjam da zena ume da ga salta na medjugas) onda je mozda i do toga a ako je to u redu onda svasta moze da bude... nesto oko biraca, viljuski, i tih zajebancija oko toga. Ako nije kvacilo onda prvo dekla, provera onog nazubljenog sranja na koji naleze ono sa oprugom(ne znam strucne nazive, ne zameri, iskopacu slike ako treba) i ako tu sve stima ne gine otvaranje... jbg... pivce i lagano redom.

lord_oblivion

Prvo sajla kvaèila. Ondak fru¹tuk.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: Glava Dole poslato 27 Maj, 2018, 19:12
@naopaki kako ti umes da utesis coveka... :)
Poenta je da odu ljudi na robiju vi¹e godina pa pre¾ive... Inaèe 60 dana je maksimum bez obzira kolika je kazna u parama... A mogao si i da me slu¹a¹... :D

Glava Dole

Pa izgube se ljudi u prasumi, progovore majmunski jezik pa prezive... budu kidnapovani pa prezive... nije poenta PREziveti nego normalno ziveti :D To je pecat za ceo zivot, kavez i zabrana slobodnog kretanja je i na 60 minuta mnogo a kamoli na 60 dana... posebno nekom ko nikad nije imao nikakvu kriminalnu proslost :D
Da sam na vreme bio dobar sad bih vec povratio dozvolu... al jbg, i da baba ima... bila bi... ko me jebe kad sam bio nestrpljiv :D Zbog vasih motivacija ima da izadjem lepo sa secicama i secnem glavni dzek sa CDI-ja i nalemim ga nazad tek kad zavrsim seminar [rofl]

Lazic

Nije lo¹a ideja, ne ru¹iti kom¹ijske ograde... :o ;D

Glava Dole

Ja brizan komsija, video da je oronula pa reko da im renoviram a cajci tako... cccc... ne umeju da prepoznaju plemenit poduhvat, sramota :)

Lazic


Black Adder

Pro¹eto konja do Topole i Rudnika, sa Jugom i Glenom, na kraju veèerali sa Migetom i Kumom kod Brace. A da, napravio nosaèe ¹ipki za ¹ator






bobangsxr

Ja nista... Cale registrovao hondu, 26700 registracija... Skuplje nego za auto  [dunce]

El Jefe

Па средио нам МАС да региструјемо моторе периодично. Није нам средио да се једна од најскупљих  регистрација мотоцикала на свету спрам примања смањи.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

Izmerio potrosnju
4,9 kombinovana voznja ,  baba / deda mod

Hurricane

#7851
ja ispod 7 nema trika da spustim, to mi je jo¹ i dobro, pre sreðivanja karbova je bilo dosta vi¹e


samo ja to teram u iskljuèivo tinejd¾er modu



ba¹ juèe vozio ne¹to otvorenog puta i rekoh sebi ajd sad some polako 6ta i 100 na sat da u¹tedim na gorivu, to traje prvih km

posle sama ruka zavræe do 2 glave, ne vredi

mrle


castor

Nisam danas, nego juèe: skinuo, "oprao i podmazao" sa WD40 sajlu kvaèila, vratio i podesio. BoNJbona.
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Citat: mkt poslato 30 Maj, 2018, 11:43
Izmerio potrosnju
4,9 kombinovana voznja ,  baba / deda mod

Puno.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


mrle


mkt


Lazic

Citat: Hoh¹tapler poslato 30 Maj, 2018, 14:22
Citat: mkt poslato 30 Maj, 2018, 11:43
Izmerio potrosnju
4,9 kombinovana voznja ,  baba / deda mod

Puno.. ;)
Nije puno. Toliko je ortaku tro¹ila Trafika na proputovanju Evropom na 5000km...

Glava Dole

Kupio ovo... isto je 18ica, rekli su mi da moze da se nabudzi :)