Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 07 Avgust, 2015, 08:40
Jeste, nego ne mogu da stignem da ugradim xenon napred i LED pozadi... Far je neupotrebljiv, po gradu kud poznajem jo¹ i nekako, dugo... Mora da padne ksend¾a.
Odlièna invensticija, moj jo¹ malo pa 5 godina traje i pored svih padanja... :D

Hurricane

D¾abe je dobra sijalica u lo¹em faru, vidi da ti ne rasipa i da li ima da se pode¹ava na faru ne¹to..

ja sa samo oborenim svetlom vozim noæu sa nekom bzvze sijalicom..

i vidim do jaja..

mo¾da ti i ne odgovara za oèi vo¾nja noæu, ima dosta sliènih sluèajeva..

Kostić

moj baca direkt u oèi. da me bolje vide  :o pa kad poènu da blicaju, znam da sam primeæen. e prc!

dr32

Posle godinu dana konacno namontirao nosac tablice :D

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

OKi


clutch&brake

Ja namontirao kofere sutra za more 😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

peratrap63

stigli novi opanci ,s njima 5 puta bolja voznja

Lazic

Jaooo, treba da podma¾em lanac...:D Od pranja, nema ni mojega... ;D

BOKYBOY

...kupio ulje i filter za servis...cekam sutra-prekosutra set zlatnog JT-a Z1R sa crnim lancanicima pa da sve zamenim odjednom... [dancing]

http://s11.postimg.org/opx31t843/11825007_1633346056905899_242207364173287815_n.jpg

VR 46

Twist of wrist!

penzos

napokon promenio ono èudo od vazdu¹nog filtera (nije èak ni papirni, nego neko kinesko èudo)! Stavio k&n, sada ponovo ideeeee!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

makinjo


Dukags

Toliko je toplo da me mrzelo posle pranja motora od pra¹ine da ga bri¹em jelenskom, kao posle æu, ma daj bre sutra æu... a ne ne¹to vi¹e, jbg. kad nemam klimu u gara¾i.

BOKYBOY

...zamenio filter i ulje...zamenio lancanike...lanac ne mogu jer treba da ga skratim i nitujem a nemam alat...

















freepartyman

Koji si lanac uzeo i koliko te je izasao ako nije tajna?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Pre alata za lanac i lanca je i nastao èekiæ !!

lord_oblivion

U proteklih nekoliko dana upicanio zadnje ve¹anje, namontirao prednji rollbar i enduro ¹titnike na guvernal, zamenio ulje i filter. Bicikla skoro spremna za put. Treba jo¹ gume da preobujem.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

juga

Mora da nije bilo lako zameniti zadnji amortizator! :P

lord_oblivion

Trebalo je sabiti tu oprugu  :D
Nabud¾io sam juèe ono stop svetlo ¹to si mi dao, èuènulo je u kompletu  [thumb_up]

Danas proveravam ventile i menjam gume i nadam se da je to to...

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

BOKYBOY

...jedno pitanje...da li se podmazuje nov lanac ...ima vec na sebi onu fabricku belu mast?Treba li da to operem pa da naprskam sprej za lanac ili da cekam dok sve spadne pa onda...Hvala unapred. [neampojma]