Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


Lazic


Glava Dole

[rofl] realno, jos malo i mogu da zakupljujem garazu :)

milomir22

Evo info za kyoto (kupio od Steve sva 3 para za 3000 din) plocice iz prve ruke, jedni rekli ima da cakle i nece da koce, drugi mi rekli da ce da nestanu za 2 000 km, majstor me izmazao govnima sto sam stekara, ali plocice ne koce nista losije od starih sbs koje sam skinuo.

Majstor ga je iscimao kad je namestio i rekao mi je samo da ne brinem, da motor lepo koci, ja sam ih zesce isprobao odmah (za zlu ne trebalo), jedino sto sam primetio da prednje kad su ugrejane malo cvile, zadnja ne, a to mi ni najmanje ne smeta. Za te pare ne bih imao da uzmem ni samo 1 par prednjih sbs ili brembo. Deluju mi mnogo mekse od starih koje su mi izrisovale diskove.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

lepo se tro¹e ali ne ¹tete diskove. ja sam zadnje potro¹io ekspresno, al ja samo zadnjom koèim. ali i tu ima caka. te ploèice koèe za sve pare i ne ¹tete diskove ali su im dimenzije netaène. ponegde ili fali mm ili ima vi¹ka i oblik nije precizan. ali to je ploèa od metala, ravna, pa kinez samo treba da ima dobar lepak i nema brige. sve ono za èega treba in¾enjering, kinezi kad oma¹e onda jebiga. radi al ono ¹to radi glavu valja imati sigurno i precizno napravljeno. ploèica i da se odlepi i zaglavi, ukoèiæe, a ko si je stiso i hteo si da ukoèi¹. a cilindar ako propadne kurac æe stane¹. znam ja valjda, vozio sam srada bez koènica ;D

Lazic

Pumpanje koènica je uvek dobro za cirkulaciju... ;D

Kostić

do¹o i desni na red. a posmatro sam ga neko vreme i èeko. pa ne¹ jebat mamu ti jebem da ti jebem



Glava Dole

Sto bezbedna ova kawa, ima original kocioni cilindar jebote :)

FANTOM

     Otkazao Suzuki poslusnost danas :D  . Malo sam ga slepao na nogu od Ovce do Pancevackog mosta sa drugim motorom ... A onda otisao po Dachmena po Jeep i prikolicu pa ga prevezli do kuce ... Dakle ceka ze majstor .


Glava Dole


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

imaima, doði pa ga stisni ako ima¹ muda ;D saæe i ovaj da dobije srpski ¹raf za prirubnicu. nego, saæe nova tema. kako je crko suzuki pupupu ;D

Glava Dole

Necu da ja pritiskam, moram samo malo da trolujem k'o sto si i ti za cilindar made in carnex pre nego sto ga je ovlasceno lice MM tima(citaj distributer buduceg moto servisa "Glava dole") uopste istestirao ;D

Kostić

nema¹ muda pièko jedna da stisne¹ samo jednom. ¹ta je sto grama ko¾e bre u odnosu na do¾ivljaj ;D

nesem ti trolovo nego ti ka¾em da mo¾e da se desi da dimenzije budu netaène i da obrada ne bude valjana pa ti nedobog propadne negde u cilindru. jer ti jeftini kopi kinezi imaju obièaj da ne pogore u mikron, a u cindru je mikron bog i batina bre tupad¾ijo. ;D

evo ti poloèice ko primer. dimezije be¾e al to je samo ploèica pa ne ¹kodi.

Lazic


Kostić

ukro mi neko torbu sa alatom, al u ¾urbi nije pokupio i ¹rafciger i dva imbusa pored, dok sam bio kod bugija da opravi hebl.


bugi sistem vaðenja ¹rafa, nema da omane. pa i kad je kriv. i desni hebl je dobio ¹raf za prirubnicu. sad je stabilan iako su obe ¹ipke krive





dobar lopov je mrtav lopov

megaidiot

o kakve bi kazne uveo za takve 'sitne' kradje. ruke bi sekao, jer iako ne vredi mnogo, bez alata je jako zajebano kad ti treba, a veliko je drkanje ponovo sve nabavljati, a ni slepac nece zaraditi mnogo, samo pravi stetu. otprilike ko da ti neko mazne kacigu ili gps na pumpi negde daleko.

Kostić

ostavljo sam ja sve i sva¹ta pored motora i i¹o tamo vamo, ostavljo sam alat razbacan i nosio toèak busom kod vulkanizera, nikad ni jedan cigan iz kraja ni¹ta nije pipno. ovo je ili kom¹ija preko puta koji mi je mazno ¹atorsko krilo pre tri èetri godine ili neki novajlija. vi¹e puta sam zaboravljo kljuèeve u bravi i nalazio ih ujutro nedirnute. ovo bre zadnje vreme do¹lo. poèeæe da otimaju iz ruku. nije mi do alata al sad mogu samo da gledam u motor, nem ni¹ta tj osto jedan ¹rafciger i dva imbusa. ¹toli i njih nije pokupio. a ruke bi mu poseko tupom sekirom da sam ga video

Kostić

na¹o sam alat. nisam ga cinko muriji, sve vratio na lep naèin. novi u kraju pa nisu znali da ne treba da kradu po selu. vi¹e neæe. ipak sam ja dobar èovek.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Drugim reèima, zli Nemac ga sakrio od tebe... ;D