Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Kostina pipajuca metoda merenja pritiska u gumama [rofl]
Kosta pa ti si [kralj]

Glava Dole

Izluftirao zadnju kocnicu... vec 60km vozim potpuno bez zadnje, nije hvatala ni mrvicu... otiso do wobija, uzeo crevo...

Onda jedna sisica koja je izlozena kisi, spoljna korodirala... jedva je odvio, pa wd, pa malo napred-nazad i popustila... medjutim ispostavi se da je zapusena... vidim drukam, nesto malo prolazi pored nje a kroz nju nista... skinem je, probam da duvam... nista, zapusena skroz... druga nije, ozracim lepo na drugoj i ovde ovako direktno na njoj, tako sto je popustala pored navoja... usvinjio sam sve zivo, i tocak i disk... bila tvrda al slabo kocila, naboo kocnicu i odvrnuo pun gas paralelno, drzao ga tako neko vreme i proradila ko sat :)

Sad ko kamen, ovako tvrda nije skoro bila :) Koci lepo, to je bitno... mislio sam da sredjujem al necu, ko ga jebe :) Kad je godinu ipo dana drzalo ovako... nije mi tesko da je izluftiram jednom godisnje, pa nek filcuje :)

Zbog ovoga je inace uvukla vazduh:




Kostić

ja isprljo lanac, sav se otego. ajmo struènjaci, jal je crko jal je nije?





Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

redovno ga ovako prljam, to mi je feti¹. onda ga posle zalijem motornim uljem i uvek je isti. nit se otego, nit je crko. jo¹ uvek nisam promenio zatezaè lanca, pa kad palim na gurku on se vrati za onoliko, kolko sam ga natego.  onda, kad se ovako otegne, oèima izmerim zazor gume i vilju¹ke na levoj i desnoj strani i opet ga dotegnem u osu da mi toèak ne stoji nakrivo. jo¹ uvek nisam zamenio zatezaè. pitanje: dal smem da ga operem vodom i sapunom, jeftinije mi, pa zalijem uljem? da simuliram ono skupo skotojl ulje ¹to ima i vodu i sapun i ulje u sebi i ko¹ta budembudalapakupujem glupostinebilibiomoderan :)

Kostić

pitanje broj dva: da li æe lanac da bude èisbezapostrofa ->' (koga boli kurac za apostrof ako se razumemo) ko kad se manekeni¹e po lepo vreme i sunce po kafiæi sa taj skotojler, kad se motor malo protera kroz pra¹inu pa uslika?


Kostić

odgovor broj dva: oæe kurac - neæe. :)

Kostić


Lazic


Kostić

vazelin je keva. ako podma¾e bulju da ne boli, ¹to ne bi podmazo i lanac

milomir22

imas petrolej za lampe(1 litar=160 dinara), ne mora fensi-pensi sprej za ciscenje
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

petrojelom ga i perem. meðutim, pojedni struènjaci ka¾u da æe da mi pojede gumice. sreæa pa sam kupio petrlolej koji nije gladan :)

Lazic


Kostić

ojlovo sam ga a vala i opro petrolejem. saæe da padne ki¹a ;D




Major


Glava Dole

Bolje da si skinuo alnaser da vidis sta mu je nego sto lickas lanac :) Ja svoj nisam uopste ni podmazao, dobro me podseti ga malo macnem... uopste otkad je upalio a hiljadarku vec zgazio, suv ko barut...

Kostić

bogami pao grad. to je zato ¹to sam ga i prao i mazo. da sam samo mazo pala bi samo ki¹a. koga boli kurac za alnaser kad imam nizbrdicu pored kuæe ;D

Lazic

Citat: kosta66 poslato 27 Jul, 2017, 14:32
ojlovo sam ga a vala i opro petrolejem. saæe da padne ki¹a ;D




Moj je poslednji put bio ovako èist januara 2012-te kad ga je Revolucija ugradio... :)