Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Ja tero Hondom sobni ventilator sa buvljaka NBGD na Mirijevo. Mo¾e bre da se spakuje ¹ta hoæe¹, samo malkice ma¹te treba.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Danas promenio gume (nove, ima se mo¾e se) i probu¹io felnu i zavrn'o rimlock.






Hvala Icitenej-u na podlo¹kama i Banetu Braderhud-u na savetima  [thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

Citat: lord_oblivion poslato 10 Jun, 2017, 23:10
Ja tero Hondom sobni ventilator sa buvljaka NBGD na Mirijevo. Mo¾e bre da se spakuje ¹ta hoæe¹, samo malkice ma¹te treba.
ja terao na Jawi sajtne, podsajtne, rubove, vezni lim za stojadina od Golasa u Borci do Banovog brda.

Glava Dole

Freejem kad god je cale nesto radio i uzimao knap da mu ne ostaje pa baca posle a zahvali u pola posla ja isao skuterima... kad radili plocu na supi zahvalilo, on morao da ostane tu da spickaju to u jednom danu, pomagalo mu par prijatelja, ja pali freeja i na stovariste... dva klasicna dzaka jedan preko drugog dole kod nogu, noge preko dzakova, gas i teraj kuci... jednom sam doterao do kuce, usao u dvoriste i hteo sam da ga spustim sa motora i odnesem, a bio jos mladji, dzak u nezgodnom polozaju od 50kg i zakacim i pocepam, sve se prospe... al dobro, nije bilo daleko... jednom otisao do stovarista po jedan dzak malo dalje jer ovaj blize nije radio nedeljom... i kupim cement, taman sto sam krenuo ugasi se... i sve zivo probao, imao cak i alat nije hteo da upali... kad ono ispao semering kod magneta i nije pravio vakum uopste :o skuter sa sve dzakom cementa sam gurao oko 4-5km, od toga i jedna velika uzbrdica, dosta i zemljanog puta(a samo zamislite koji otpor stvara skuter sa cementom na sebi i kamenjarskom putu, uzbrdici ko bandera(isao precicom))... ehhh kad se setim, nikad se vise nisam umorio nego tad :) Ni vode nisam imao pri sebi, u sred leta... ko da sam presao pola sahare, kad sam dosao kuci pio sam za dve kamile...

Kostić

ja tero name¹taj i police od dvaipo metra sa èoperom, komode, nosio bozeje 501 u ko¹tuniæe, sve i sva¹ta, pa kad pogledam sliku onog indijanca iz one neke siroma¹ne prljave zemlje, kako nosi krevet, pokrijem se u¹ima...


napravio sam umetnos.... art of part by kawasaki. materijal je autentièan... ili autohton, jebemliga ¹tagod to znaèilo....




mrle

ovo je umetnost ludila, ja sam odusevljen!

Kostić

uðe¹ u ¹upu i napravi¹ sebi umetnos za po sata. em ima¹ astal za kafu, em je d¾aba, em ne kupuje¹ sterilna fensi govna u fensi prodavnici ;D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

megaidiot

kljesta sa svecicom su fenomenalan detalj  [clapp]

Glava Dole

Ludace jedan, znaci respect opet [klanjam_se] [kralj] Stvarno svaka cast na tolikoj masti i pravljenju ni od cega nesto :) Uopste i ne mora da bude upotrebljiv sto, svejedno je preeeeezanimljivo imati tako nesto za onog ko voli motore, voznju i uziva u svakom kilometru na 2 tocka:)

Kostić

#5830
sinak, eve ti recept za, kad ti doðe drugarica na kafu, a ti oæe¹ da je imresionira¹ svojom umetnièkom crtom i smuva¹. ogledala obavezno stavi, ako je u suknji, mo¾e¹ da voajeri¹e¹ ... i stavi ju æiniju sa grickalicama. al razno, ako ne zna¹ ¹ta voli.  [rofl] ;D




 

ne ko¹ta te ni¹ta pare, a mo¾da se ogrebe¹. a ako krene ga gricka sveæice i ¹rafove, odma je ¾eni¹....  [klanjam_se] ;D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Citat: FANTOM poslato 10 Jun, 2017, 19:37
   KOsta jel si to nasao Sidi na Bubnju ?

tamo je nasao sidu :D

a ove crvene su mu za stalu, plave su za blato i sneg

a ove gume sigurno lepo mirisu u dnevnoj/spavacoj sobi, ja to ni u garazu stavio ne bi


http://s22.postimg.org/x39yl0u1t/20170611_082130.jpg

Hohštapler

Citat: mrle poslato 11 Jun, 2017, 00:05
ovo je umetnost ludila, ja sam odusevljen!

Ocrtava karakter umetnika. :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

tamo sam na¹o one plave, dok sam imo plavo beli motor. sad sam na¹ao iste ali crvene, jer imam crveni motor. ni¹ta nije sluèajno u kosmosu :)

zeleni zube, neko voli ribe koje smrde na guèi parfem, neko voli ribe koje smrde na svoj znoj. neko voli da ode u ¹oping na u¹æe, neko voli da gleda delove motora i gume po sobi. :)

ho¹tapleru, nema¹ pojma, koliku si istinu izreko ;D

elem, updejtovao sam umetnos. sad ima i crevca ;D



ovaj editor zajebava, nek neko popravi.... krade veliku zagradu u pregledu

megaidiot

misli da je smajli ako ima : ; i slicno pre. ( metni razmak posle: )

gume su verovatno pocetak novog dela, stolice koje idu uz ovaj sto. :D

Kostić

gume su sasvim sluèajno stigle tu. tj, namerno. do¹o kastor sa tri seta guma, u¹o mi u kuæu i bacio na parket. dve sam uzo, dve bacio, a ove prednje dve ostavio za stolicu ;D

al posle kad sam pogledo gume, svatio sam da ima neki opasan feti¹ na leve krivine. sve ih pojeo po levoj strani. bilo mi glupo da mu ka¾em da ja na desne samo padam, pa mi ni¹ta ne znaèi to ¹to samo desna strana ima ¹aru ..... ;D

bajdvej, bora 63 je tra¾io prednju gumu. imam tri komada, ¹to sam dobio od manijaka. ako proèita ovo, nek doðe da bira jednu. ja onu ¹to vozim neæu skoro da potro¹im. zadnje mu ne dam, trebaju meni ;D

Kostić

Citat: megaidiot poslato 11 Jun, 2017, 12:18
misli da je smajli ako ima : ; i slicno pre. ( metni razmak posle: )

gume su verovatno pocetak novog dela, stolice koje idu uz ovaj sto. :D

provalio sam foru. razmak, pa posle skupim ;D

Lazic

Citat: Milos96 poslato 10 Jun, 2017, 23:21
Freejem kad god je cale nesto radio i uzimao knap da mu ne ostaje pa baca posle a zahvali u pola posla ja isao skuterima... kad radili plocu na supi zahvalilo, on morao da ostane tu da spickaju to u jednom danu, pomagalo mu par prijatelja, ja pali freeja i na stovariste...
Jebe¹ mi sve ako sam razumeo ko se kome i zbog èega zahvalio... ??? :o

megaidiot

kako ne razumes, ploca na supi i u pola posla ja skuterima.