Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

rasturio glavu, ima lufta u klackalici i glavi desni izduvni ventil. znaèi, teram dok ne stane.

Hurricane

..èek ¹ta, to ne mo¾e da se sredi?


mora da umre, a?

Kostić

mo¾e da se sredi za 100 150 e, al ja neæu, nit imam pare,, nit me zanima, ako ga neko kupi, nek sreðuje, ako ne, nek ide, dok ide

Hurricane


Kostić

ne sranjuj ¾ivog, ja æu da ga vozim jo¹ malo, dok ne okaèim tablicu na kravu. onda ide u ¹pajz, a dotle neæe da umre. mo¾e on ovako jo¹

Hurricane

..ma jok, ovo mu je "oèe na¹" da ga izbavi od zla...

Kostić

oèe na¹, nikom dobra dono nije. zdrav razum jeste.

Lazic

I dobi Kostiæ minus zbog pozivanja na zdrav razum... :o [rofl]

Nemoj Kole, bolje ti èuèi nezdrav razum... ;D

Kostić

e jebiga, problem je ¹to je jo¹ uvek zdrav... ;D minus? od boga? zar dobri bog nije dobar? dobri bogovi - ljudi ne dele minuse. oni be¹e pra¹taju etc...



eh....

BOKYBOY


Kostić

inaèe, od zla mo¾e da nas izbavi samo smrt. a kako zlo ne umire, smrt ide na na¹ teret... tako, da, ne valja da se izbavljamo od zla, dovoljno je da bivamo mudri i da ga izbegavamo. onda nam to doðe, ko da nas je dobri bog spaso, a nije. spaso nas zdrav razum.


khm, jako sunce, ubi me naèisto vruæina ;D odo da vidim jel æe flan¹na da dr¾i, zalio je superlepkom....

Kostić

sad radi na leru ravno i ne gasi se vi¹e. jej!

Glava Dole

u bre kole, pa ludost je raskupusati sve, videti sta je problem i ne resiti to... ako si sam otvarao moglo je to sigurno za manje od 100e, odneses strugaru da ubaci samo nove vodjice i gumice i sklopis nazad... za auto sa 8 ventila strugar mi je uzimao 1000din samo ravnanje a 2000 sa kompletnim rasturanjem, proverom vodjica i zamenom gumica, 150e je drugi uzeo pre nekoliko godina za kompletnu obradu i radilice i glave i hilznovanje 4 cilindra itd... 150e samo vodjice i gumice jednog cilindra nema teorije... a ventil ako zaglavi potpuno staje motor sigurno s obzirom da on ima samo jedan cilindar...

Kostić

ne svata¹ poentu. dramaturgija. drama nioko èega. kvaka. kvaka 22. jebemisezatraktor. vozim dok ide, ne diram. : )

Gavrolini

Ma nije ga ni otvarao. Svaki dan izmisli novu dijagnozu. Ne pecajte se

Kostić

jesam bre otvaro èepove, glavi desni izduvni ventil jebemukevu i ima lufta u osovini klackalice. malo do¹telovo al ne vredi, èuka i dalje. jedino sad malo bolje pote¾e. i malo manje èuka, al mrvicu manje.

Kostić


Gavrolini


Kostić

al motor radi. stara drkava prosta naprava. razjebe se al radi. toe motor.

Kostić

lepio sam fla¹nu i turim filter za vazduh, star je ima ne zna ni on sam kilko ima godina i upalim ga i on miran na leru ko nov. krenem, on na 2k ugasi, nema protok vazduha. skinem filter, on poleti al opet se gasi na leru. d¾aba sam se radovo. a i tro¹i ¹es i jaèe. srkijev tro¹i jedva pet. znaèi i karburator svira kurcu.


ali, da ga jebem, on ide. toe poenta! : )