Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Nemoj sad da se pravda¹, nego lepo priznaj :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

To se kaze..  Jesam, jeo sam govna,tim recima.....    ;)
jin-jang

viper

Registrovao ga, sada prelazi na moje ime u saobraæajnoj, 11500 din platio. plus ranije preko 3000 din ugovori i porez.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Black Adder


Bishke

Jel si ti bese trebao da uzmes onu plastiku od sedista :P :D
You should do one thing every day that scares you

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Black Adder

@bishke trebalo je, imao sam ponudu za preradu koja je meni tad bila nepovoljna ( da se razumemo, korektna ponuda ali manjak sredstava u mom dzepu) pa sam odustao
koga zanima neka naðe na fb storelli autotapetarija, momak je skroz korektan, o ceni najbolje je sa njime dogovoriti jer zavisi od modela, materijala i ¾elja.  I naravno ko je strpljiv, jer je momak zatrpan poslom, du¾i rok izrade( 4-5 dana, ali ja sam bio na sajmu pa mi nije smetalo) kompenzuje korektnom cenom, kome se ne ¾uri, preporuka

Lazic

#1928
mo¾e i bez sedi¹ta da se vozi 5-6 dana... :D Dodu¹e probali smo 2012-te 4 sata i bilo je podno¹ljivo... ;D

lord_oblivion

U nedelju sam usvinjio motor a danas ga oprao.
I sirena sama proradila negde u meðuvremenu, izgleda da je u prekidaèu, ne voli kad je dugo oko nule napolju  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Provozao se(ako se to mo¾e nazvati vo¾njom), Doræol, Vo¾dovac, Kumodra¾ selo, MML, kuæi... ;D Skoro sve radi kako treba... ;D Ja tu ne bi ni¹ta(skoro) dir'o... :D
Mogao bi da podma¾em lanac, nisam od septembra... ;D

Grof

Olupao ga u poku¹aju da ga registrujem  :'(

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Sinoæ skinuo karbove sa SVa, jer tro¹i ko pijani rus, olupao mi je 10L za 170km... vi¹e puta testirao, sipam taèno 10L èim se upali lampica i merim..
A daleko od toga da je bila neka peglaèina ili sl.

Inaèe, neæu preæutati ni¹ta jer verujem da dotièni zaslu¾uje "reklamu", sa vremena na vreme i ovde oglasi po neku stvar, znam ga i lièno i mogu sve to da mu ponovim u lice jer na kraju krajeva - uzeo je pare za to.
Karbove je pre godinu dve, znaèi pre nego ¹to sam ja kupio motor od kuma, radio Damir iz Ruskog Krstura, ¹ta sam sinoæ zatekao kad sam skinuo karbove  sam foto dokumentovao, i okaèiæu æu kasnije.
Sami zakljuèite kako je uraðeno.

Pre svega, pro¹le godine kad sam kupio motor sam hteo da promenim sveæice, za divno "èudo" imao sam dve razlièite (dva brenda)... o tome da nisam uspeo na vakumetrima da dobijem poklapanje neæu tro¹iti reèi, tada nisam imao vremena da ih skidam i gledam ¹ta je unutra, motor je vo¾en od jula do oktobra, na¾alost sad vidim da nisam trebao da èekam ali jebo me pas - hteo sam da se vozam...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

#1934
...ako sam dobro izraèunao potro¹io je 5,89 l /100km, ¹ta je tu mnogo bratac?

..svejedno, bravo ¹to si uzeo stvar u svoje ruke  [thumb_up]

daj slike bre !!

p.s. mada mislim da si trebao i novu temu da otvori¹, ipak je znaèajan posliæ to ¹to mu radi¹..


edit: u stvari ne mislim, dobiæe¹ nusmi ovde ako je ne otvori¹  [bejzbolka]

mali_zmaj

Ako ga nije peglao,ne bi trebao da potro¹i preko 4.5-5l da ga ubije¹!!!
jin-jang

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 01 April, 2016, 11:30
...ako sam dobro izraèunao potro¹io je 5,89 l /100km, ¹ta je tu mnogo bratac?

..svejedno, bravo ¹to si uzeo stvar u svoje ruke  [thumb_up]

daj slike bre !!

p.s. mada mislim da si trebao i novu temu da otvori¹, ipak je znaèajan posliæ to ¹to mu radi¹..


edit: u stvari ne mislim, dobiæe¹ nusmi ovde ako je ne otvori¹  [bejzbolka]

Rankov SV je kad ga ja vozim tro¹io od 4.2 do 4.5L, Ranku na njegovim turama (od Trsta do Istanbula i po balkanu) uvek daleko ispod 5, ja sada sa laganom vo¾njom, znaèi par puta da preðem 100, tuèe onoliko. Plus se oseti gorivo iz auspuha, jede ga ¾ivog...

Temu otvaram samo da sednem za komp kako treba... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

U pravu si. SV 650 tro¹i do 5lit ako nema¹ ba¹ te¹ku ruku. Na pravcima, Vojvodina i tako to i manje. Zahvalna mazgica i po meni idealna opcija za sve!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Pa 650cc i 72ks na radilici, ¹ta da jede gorivo??
Rastereæen agregat, do 8500rpm da sve snage ¹to ima, posle toga d¾aba i vrti¹, S verzija ima du¾i prenos od N, ako se dobro seæam na 5000rpm ide oko 110kmh... a ja i nisam ne¹to sklon vrtenju, Ranko tvrdi da mi zbog toga i tro¹i vi¹e nego njemu jer uvek pote¾em sa malih obrtaja pa mu treba goriva da krene.. ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Moguæe, al neæe da smrdi gorivo iz auspufa zbog toga... inaèe klepetalo mi trenutno tro¹i oko 10... :o Ali i kad je sve ispravno od 4-8... ;D