Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Ti Andreja da ne kenjas, iskombinovace se vec nesto da nam se vratis u sektu. Ako se ne iskombinuje ides samnom gore kombijem pa se opet kombinujemo.   ;D

Andreja

Èekam platu pa se bacamo u potragu :D Ni¹ta bez kombinovanja :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

ja sam vam uz put,pa aj na pivo.a mogao bi do tamo motorom a vi dok vozite ja jadam rtanjsku gibanicu sa kiselim mlekom.

aæimo

To lutko. Bez Balasevica ne krecemo gore.

Bishke

Stigao dB kiler za leo, otisao do sela da ga preuzmem, malo protegao tockove.

You should do one thing every day that scares you

lord_oblivion

Pro¹le subote oprao i podmazao lanac.
Danas isprao gomilu govana i mulja iz rezervoara, promenio filter goriva, pre¹telovao ventile i sveæicu. Nije mi jasno kako je motor uop¹te radio od toliko ðubreta. Verovatno dobar filter (Frad)  :D
Sutra treba da promenim ulje i filter ulja i da pogledam tu sirenu za¹to ne radi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


goranvojska


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bigbad86

Proverio dal rade kineske LED sijalice za stopaljku. Ne rade.

aæimo


Lazic


mkt


perlx

Dabome da ides, neko mora i da fotka

lord_oblivion

Promenio ulje i filter, sredio zadnju koènicu i gomilu sitnica i opet nisam stigao da opravim sirenu  [zvizdi]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

SSZGO

Citat: SSZGO poslato 09 Mart, 2016, 21:00
ostavio ga u servisu jer je jedan cilindar prestao da radi,,
takodje filter za vazduh bmc se dezintegrisao i raspao u 100 komada...

Jedan Ignition coil je los I treba da se zameni. Uz novi filter vazduha naravno.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

E Ivane Ivane, ni 4 godine u peèalbi, a veæ si zaboravio kako se ka¾e boMbina... ;D

Kostić

svi znamo kako zvuèi frula. tehnièki bi bilo izvodljivo, da se napravi auspuh, koji bi radio slièno fruli. u zavisnosti od broja obrtaja i brzine i kolièine izduvnih gasova, auspuh bi menjao zvuk. otprilike kao frula. to bi bilo interesanstno, kad se nauèi napamet, po zvuku, znao bi u kojim si obrtajima bez gledanja u cajger. a i zvuèno bi bilo interesantno. dal se neko u svetu setio da proba trip? mene napalo malopre dok sam oblaèio èizme da idem po duvan... buu dala

eto ideje za uzaludne koji imaju gara¾e i alate...


http://s15.postimg.org/5e5r9sinv/Untitled.jpg

Glava Dole


Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 16 Mart, 2016, 03:07
svi znamo kako zvuèi frula. tehnièki bi bilo izvodljivo, da se napravi auspuh, koji bi radio slièno fruli. u zavisnosti od broja obrtaja i brzine i kolièine izduvnih gasova, auspuh bi menjao zvuk. otprilike kao frula. to bi bilo interesanstno, kad se nauèi napamet, po zvuku, znao bi u kojim si obrtajima bez gledanja u cajger. a i zvuèno bi bilo interesantno. dal se neko u svetu setio da proba trip? mene napalo malopre dok sam oblaèio èizme da idem po duvan... buu dala

eto ideje za uzaludne koji imaju gara¾e i alate...


http://s15.postimg.org/5e5r9sinv/Untitled.jpg

Antonio Meucci,
promenom broja obrtaja menja¹ brzinu izduvnih gasova ("volume" na tvojoj fruli) a da bi menjao ton mora¹ da menja¹ frekvenciju, ili ti razdaljinu od ulaska u spuf do rupe gde izlazi, ¹to æe mu reæi da menja¹ poziciju rupe.
Neæe da mo¾e ¹to si smislio... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.