Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

obradovao me Brka sa izlivanjem samo nedostataka na polomljenim plastikama.

banevuk

©ta sam uradio na motoru, pa stavio na njega nov kofer a na kofer nove èizme  ;D ;D ;D Jebi Honda nema ¹ta drugo da radim  [neampojma] [neampojma]




Gvozden

Konaèno stigao i ja sam sebi na red i malo da kreèim motor.. jo¹ da navatam majstora za nalepnice   [cheers]










castor

Ajde vi¹e, proæe zima dok je sastavi¹ i poæera¹... ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

penzos

 [clapp]  [clapp]  [clapp] bravo Gvozdene, ova crvena mi deluje mnooooogo lepo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole


Lazic


mrle

prekjuèe sam kupio novi pinlok. Dva dana idem na posao sa spu¹tenim vizirom sve vreme. Neopisivo...
Vozio sam oko nedelju dana bez pinloka, u¾as, prosto ne mogu da se setim vremena kada sam nekada stalno vozio tako.

Glava Dole

Kolko para pinlok i je l' neki univerzalan ili bas za tvoju kacigu? Ja cu da poludim od toga vise, probao sam da utrljavam penu za brijanje sa unutrasnje strane vizira, tecnost za sudove i dzabe nekad jednostavno moram da vozim sa otvorenim pa se smrznem ko picka :D

mrle

pinlok je ba¹ za nolan n102, 3000din sa silikonskim ivicama. Onaj bez je 2000din.

Glava Dole

Gde si uzeo, da nisi video mozda da nemaju za nox kacige(ima mesto za pinlock na viziru)?

doktor

Bikers work is never done!

mrle


makinjo

Citat: Milos96 poslato 11 Decembar, 2015, 12:42
Kolko para pinlok i je l' neki univerzalan ili bas za tvoju kacigu? Ja cu da poludim od toga vise, probao sam da utrljavam penu za brijanje sa unutrasnje strane vizira, tecnost za sudove i dzabe nekad jednostavno moram da vozim sa otvorenim pa se smrznem ko picka :D
Pitaj Borka on je nabavljao i prodao par komada na forumu. I ja sam uzeo od njega i preporodio se. :)

papaja

#1415
Ja sam uzeo u Louisu ovaj https://www.louis.de/en/artikel/kbc-pinlock-inner-lens-vr-1x-xp-3/50010070?list=128172589

i odlican je.

Sada vidim da su ostali samo zuti i tamni, pa ako ti to odgovara slobodno naruci, moj je providan i skroz sam zadovoljan.


mrle


Glava Dole

To je dzabe, ne odg mi jedino to sto nije providam al za te pare da ga jebem, onaj tamni ce biti ok... kako da porucim?

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

papaja

Citat: Milos96 poslato 11 Decembar, 2015, 14:20
To je dzabe, ne odg mi jedino to sto nije providam al za te pare da ga jebem, onaj tamni ce biti ok... kako da porucim?

Preko Sekule, posaljes mu sifru proizvoda na sms i stigne ti posle par nedelja, platis brzu postu od Sekule do tebe.

Dobijas pin lock i pinove, ali ces morati da probusis dve rupe da tvom viziru.