Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


BOKYBOY

#1361
...napravio 40-tak km po gradu i dva kruga po Koshu i skinuo glazuru sa gume pa da podelim iskustvo sa vama...
 dovoljna je samo jedna rec-PREZADOVOLJAN!
 guma je vrhunska,drzi fantasticno s'obzirom da je u Koshu oko 7-8C,ne znam koliko ima na asfaltu,
 pokusao sam da je izbacim iz putanje i kocenjem i naglim dodavanjem gasa ali bezuspesno,
 cini mi se da sto je vise obaram,ona bolje lepi za asfalt,
 cak i pri namernom jakom ispucavanju iz krivine dok sam jos pod nagibom,zadnji kraj motora je kao na sinama,
 dok prednji pocinje ili da kliza ili da se podize i nastavlja pravo tako da nisam mogao bas nesto da divljam,
 guma se neverovatno brzo greje i topla je na dodir i 10 min  nakon voznje,
 cekam i prednju da stigne za potpun dozivljaj,
 imam osecaj da cu sa njom na +30c da idem na koleno i cesem nogostope najopustenije...videcemo...
 Miselin je keva,nista drugo nikada vise...

http://s10.postimg.org/xrz6zzytl/12274333_1664965660410605_6921083179761305724_n.jpg
...kako je sad jebacka jer joj se vide prelazi tj razlike u smesi gume...

*zeka*

Brate je to nov lanac ili ga posle svake voznje skidas i drzis u ulju na polici u sobi.

BOKYBOY

Citat: *zeka* poslato 30 Novembar, 2015, 21:07
Brate je to nov lanac ili ga posle svake voznje skidas i drzis u ulju na polici u sobi.

[rofl] [rofl] [rofl] lanac i lancanici presli 3k,zamenjeni pre dva meseca,oprani prvi put prosle nedelje i podmazani...vozim samo po putu,nista drugo...

banevuk

Danas smo u okviru tekuæeg odr¾avanja izvr¹ili unutra¹nje podmazivanje shodno fabrièkom uputstvu koje navodi da motore treba voziti ako vreme dozvoljava. :D [cheers]




castor

Citat: *zeka* poslato 30 Novembar, 2015, 21:07
Brate je to nov lanac ili ga posle svake voznje skidas i drzis u ulju na polici u sobi.

La¾e, ne slu¹aj ga. Kad doðe kuæi, opere motor, podma¾e ga i stavi pod stakleno zvono...
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole


VR 46

Ja sam cuo da Boki pere motor u voznji  [zvizdi]
Twist of wrist!

banevuk


BOKYBOY

#1369
...strasno...ja pokusam da budem ozbiljan i da pomognem potencijalnim kupcima ove gume a oni tako...ccc... [zena] :-*

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Sine.. garantujem da takvu "lanac picajzlu" nisi vidO nikad! Pa veæ smo ga zabavali X puta... :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: castor poslato 30 Novembar, 2015, 21:13
Citat: *zeka* poslato 30 Novembar, 2015, 21:07
Brate je to nov lanac ili ga posle svake voznje skidas i drzis u ulju na polici u sobi.

La¾e, ne slu¹aj ga. Kad doðe kuæi, opere motor, podma¾e ga i stavi pod stakleno zvono...

i podmaze exup  ;)

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 30 Novembar, 2015, 21:39
Citat: castor poslato 30 Novembar, 2015, 21:13
Citat: *zeka* poslato 30 Novembar, 2015, 21:07
Brate je to nov lanac ili ga posle svake voznje skidas i drzis u ulju na polici u sobi.
La¾e, ne slu¹aj ga. Kad doðe kuæi, opere motor, podma¾e ga i stavi pod stakleno zvono...
i podmaze exup  ;)

...auuuu jbt...ja zaboravio...pa nisam to uradio vec 300 km... [panic] [panic] [panic]
...moram da vam priznam...na ovo nocu onanisem... :drka:

http://s21.postimg.org/i0qv6lclz/11401209_10205717230524246_6617216585998877436_n.jpg



bobangsxr

Ja moj danas parkirao kod drugara u garazu, tako da mogu da mi duvaju u auspuh oni sto mi stalno cackaju motor  [bejzbolka] ;D

*zeka*

Citat: Darko poslato 30 Novembar, 2015, 21:39
Citat: castor poslato 30 Novembar, 2015, 21:13
Citat: *zeka* poslato 30 Novembar, 2015, 21:07
Brate je to nov lanac ili ga posle svake voznje skidas i drzis u ulju na polici u sobi.

La¾e, ne slu¹aj ga. Kad doðe kuæi, opere motor, podma¾e ga i stavi pod stakleno zvono...


i podmaze exup  ;)

To za exup je vec i nama poznato koji nismo bas aktivni na forumu   [panic] :)

Hohštapler

...¹ta vi imate protiv toga ¹to Boki voli da ga podmazuje redovno??? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


*zeka*

 Ma motor se pere sam cim Boki naidje.  Cak Noris je mala beba.  ;D

Lazic