Glavni meni

Trkacki kit sa mog ZXR-a

Započeo Sasa_Nis, 16 Januar, 2015, 21:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sasa_Nis

Prodajem trkacki kit za ZXR-a750, koji mi je ostao posle ukidanja klase Superbajk. Kit je sa motora radjenog u Franncuskoj i najbolje je sto je bilo dostupno privatnicima za povecanje snage.Motor je Kule uvezo i bio sa njime prvak Jugoslavije i Balkana. Prodajem trkacke bregaste, cilindre sa klipovima za povecanje kompresije, trkacku korpo kvacila, karbonski airbox, alumujumski i karbonski rezervoae, trkacko sediste...

VR 46

Jel pase nesto od toga kod mene na ninju Sasa?
Twist of wrist!

Sasa_Nis

Klipovi su manjeg precnika, korpa ima drugi prenosni odnos, bregaste imaju preterano razlicite uglove,  rezervoar je kraci... Uz mnogo muke sediste. Motor ti je sada dobar. Nelogicno je smanjiti mu kubikazu. Samo gaaas. :D

VR 46

Twist of wrist!

Sasa_Nis


Sasa_Nis

Za relativno malo ulozenih para obican zxr bi vredeo visestruko vise.

x3mer89

Pase li ista od ovog na H2? Ima li kakvih dijelova za ovaj projekat:
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,13508.0.html

Tipa prednja Marchesini feluga?
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Sasa_Nis

 Imam za tebe nesto vaznije. Ostali su mi za taj model (90. Stinger) Moriivaki kit klipovi naravno serijski precnik 69. Ovo drugo ces lakse naci, a ove klipove imamo samo ja i tip sa Novog Zelada  ;D Cena za 4 rrr klipa sa karikama 200e. [panic]

x3mer89

Onaj sa novog zelanda iz "The World's Fastest Indian" :D

Ne znace nam klipovi sada nista, kada ostalo rijesimo :)


Pase li taj rezervar?
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Sasa_Nis

#9
 Da ne zaboravim, POZDRAV za Zeljka, od Stojkovica (gsxr-w). Rezervar sa karboskim air boxom i sedistem od modela 91. sigurno uz manju doradu pase. Reci mu da je pre mene taj zxr vozio Karim Babic. Od modela 94. je veci rezervar i sediste.To je onaj iz Francuske.

x3mer89

Prenjecu pozdrave kada ga vidim :)

Da li znate gdje ima dijelova, osim feluge fali masina neka trkacka, viljuska neka da je uradjena, fuzasteri... ili gdje je zavrsio Stankarin zna li se?
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Sasa_Nis

 Stankarin je kod naseg kolege Marka Cenejca i doveden je u originalno stanje. Onaj noviji 94. je prodat preko.

x3mer89

Hvala na informacijama, ako se pojavi negdje nesto od ovog sto trazimo javite.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Sasa_Nis


Sasa_Nis

Ostalo jos visokokvalitetnih i skupih delova.