Glavni meni

Moto klub S.O. Zandramerije

Započeo guri, 27 Decembar, 2014, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

opusteno guri samo se zezamo :D pa i pola crnorekasa su murijasi :D :D al sta ces, ja sam pandursko dete vuèem traume iz mladosti :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Ja bih vise voleo da spadam u onu drugu grupu, lopatari  ;D

balcan girl

hahahah oæes ti zavrsim nesto? :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 28 Decembar, 2014, 18:20
opusteno guri samo se zezamo :D pa i pola crnorekasa su murijasi :D :D al sta ces, ja sam pandursko dete vuèem traume iz mladosti :D :D :P

I tebe je tukla policija kad si bila mala, kao mog druga Milana? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

ooo ne pitaaaj :D :D :D nesto jeste bilo zasluzeno al nesto stvarnooo nijeeee  :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 28 Decembar, 2014, 18:31
hahahah oæes ti zavrsim nesto? :D :D :D

Preko veze uvek moze, znas kako kazu kod nas:





ЯЭВОЛУТИОН

Citat: guri poslato 28 Decembar, 2014, 17:18
Drustvo....opet naglasavam....nije nama ni ideja ni namera da preuzimamo posao saobracajne policije...daleko od toga !!!!
ima drugara sa foruma koji su bili na druzenjima koje je inicirao MK SO Zandarmerije...pa ih pitajte kakva je struktura ljudi !!!
pa ja prvi nisam vozac za primer.....inace, ima voznji gde svi vozimo u grupi a vise je voznji gde neki kruziraju a neki jare...i na kraju svi
za istim stolom jedu prasetinu a najvaznije svi se sa iste vrate zivi i zdravi!!!! doduse sa visak holesterola i alkohola u krvi !!! :D
Klub je otvoren za sve ljubitelje motora, Voznji, druzenja.... 
Nadamo se resavanju lokacije gde ce biti klubske prostorije pa cete svi biti dobrodosli da se druzite sa nama i sami procenite ko je kakav !!!!
a da....ja generalno objavljujem sve voznje na forumu, pa se mozete prikljuciti u narednim i ako niste clanovi kluba...samo da se zna :)

pa vi gazite ono za sta se zlazete.....ako propagirate bezbednost a sa alkoholom se u krvi vracate to je ne primerno ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

guri

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Decembar, 2014, 22:08
Citat: guri poslato 28 Decembar, 2014, 17:18
Drustvo....opet naglasavam....nije nama ni ideja ni namera da preuzimamo posao saobracajne policije...daleko od toga !!!!
ima drugara sa foruma koji su bili na druzenjima koje je inicirao MK SO Zandarmerije...pa ih pitajte kakva je struktura ljudi !!!
pa ja prvi nisam vozac za primer.....inace, ima voznji gde svi vozimo u grupi a vise je voznji gde neki kruziraju a neki jare...i na kraju svi
za istim stolom jedu prasetinu a najvaznije svi se sa iste vrate zivi i zdravi!!!! doduse sa visak holesterola i alkohola u krvi !!! :D
Klub je otvoren za sve ljubitelje motora, Voznji, druzenja.... 
Nadamo se resavanju lokacije gde ce biti klubske prostorije pa cete svi biti dobrodosli da se druzite sa nama i sami procenite ko je kakav !!!!
a da....ja generalno objavljujem sve voznje na forumu, pa se mozete prikljuciti u narednim i ako niste clanovi kluba...samo da se zna :)

pa vi gazite ono za sta se zlazete.....ako propagirate bezbednost a sa alkoholom se u krvi vracate to je ne primerno ....

pa nisu nam sve voznje propagandnog karaktera !!!!! :) :)

ЯЭВОЛУТИОН

a pa ne moze to.....danas jesam peder a sutra nisam jer mi nisu uterali u bulju....jok, jok....ili jesi ili nisi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

guri

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Decembar, 2014, 13:24
a pa ne moze to.....danas jesam peder a sutra nisam jer mi nisu uterali u bulju....jok, jok....ili jesi ili nisi.

ovo mi deluje kao pitanje V.Sheshelja !!!!!

evo sta se desilo prosle nedelje kao klubska akcija...

U Sredu 24.12.2014. Moto Klub S.O.®andarmerije je izvr¹io edukaciju najmladjih u vrtiæu Veseljko koji se nalazi u Avalaskoj 17, ®eleznik. Na èelu sa na¹im èlanom Miljanom Vojinoviæem, koji je inaèe dokazani edukator u ovoj oblasti, Moto Klub je najmladje obuèavao o bebednosti u saobraæaju, i neophodnoj za¹titnoj opremi za: rolere, trotinet, bicikl i motocikl.

http://youtu.be/wfbd8mZlZq8

banevuk


Kostić

dana¹nje generacije je obavezno edukovati i to je dobro ¹to radite, samo da vas ne vide negde na zadnjem iz kafane ;D

ja sam mojoj deci, sigurno bar milijardu puta govorio 'pazi preko ulice' dok im nije iza¹lo na nos i dok nisu poèeli da ponavljaju, znam znam, pazi preko ulice. ali za trotinet, e tu nema ¹ta mudro. da¹ mu stari trotinet, koji smo mi jahali u ruke, zatvori¹ ulicu i pusti¹ ga gologuzog niz ulicu da oseti kako boli, naravno ne da se izlomi, pa ako ga to ne nauèi pameti, onda jebiga ;D nama matorima je to falabogu spaslo glave i ¾ivote i nauèilo nas mnogo èemu. ;D

¹alim se, samo vi obrazujte klince, a kad bude ono, ekipno vijanje bez granica, zovite, pa ko oæe oæe ko neæe ne mora ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: banevuk poslato 29 Decembar, 2014, 20:20
[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
To ti je kao kad saobracajci ne pisu kolegama kazne....polupederi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: guri poslato 29 Decembar, 2014, 19:58
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Decembar, 2014, 13:24
a pa ne moze to.....danas jesam peder a sutra nisam jer mi nisu uterali u bulju....jok, jok....ili jesi ili nisi.

ovo mi deluje kao pitanje V.Sheshelja !!!!!

evo sta se desilo prosle nedelje kao klubska akcija...

U Sredu 24.12.2014. Moto Klub S.O.®andarmerije je izvr¹io edukaciju najmladjih u vrtiæu Veseljko koji se nalazi u Avalaskoj 17, ®eleznik. Na èelu sa na¹im èlanom Miljanom Vojinoviæem, koji je inaèe dokazani edukator u ovoj oblasti, Moto Klub je najmladje obuèavao o bebednosti u saobraæaju, i neophodnoj za¹titnoj opremi za: rolere, trotinet, bicikl i motocikl.

http://youtu.be/wfbd8mZlZq8


sve sto treba mlade danas edukovati je da se mobilni telefon stavi u dzep ili ne koristi kad se predje ulica.....

i dokle god isti nemas u rukama bezbedan si i na rolerima i na skuteru i na ulici i na bicikli,trotinetu,traktoru.....


ali + za akciju

brankoXM

kao  clan pomenutog kluba,mogu da kazem da su drugari ekstra,klub je sjajan za nekog ko zeli klub drugaciji od stereotipa moto kluba.sve go mangup do mangupa :)  e,da- pozdrav guri !

goranvojska

Citat: brankoXM poslato 18 Januar, 2015, 20:12
kao  clan pomenutog kluba,mogu da kazem da su drugari ekstra,klub je sjajan za nekog ko zeli klub drugaciji od stereotipa moto kluba.sve go mangup do mangupa :)  e,da- pozdrav guri !
znaci pravi manijaci....

MIGE

svaka cast za akciju...samo tako nastavite .. [clapp]

petar357


Koji su uslovi za clanstvo, tj.sta znaci da clan nije krivicno kaznjavan. Npr.padnes u krivini i slomis prst, i eto ti krivicne prijave i presude zbog teskih telesnih povreda. Vodis se kao krivicno osudjivan.
Koliko je clanarina, mesecna, godisnja?

guri

Citat: petar357 poslato 27 Januar, 2015, 10:06

Koji su uslovi za clanstvo, tj.sta znaci da clan nije krivicno kaznjavan. Npr.padnes u krivini i slomis prst, i eto ti krivicne prijave i presude zbog teskih telesnih povreda. Vodis se kao krivicno osudjivan.
Koliko je clanarina, mesecna, godisnja?

pa ovako....
krivna evidencija i provera kroz istu, podrazumeva se za krivicna dela iz krimogene vrste, sa elementima nasilja i pribavljanja protiv pravne imovinske koristi....
a ne krivicno delo iz saobracja, nasilja u porodici, ne placanje izdrzavanja maloletnog deteta.....pokusaj svadje sa caletom i slicne vrste.

Clanarina na godisnjem nivou je 5000 din. i zahtev za clanstvo se moze podneti online na..   http://www.mksoz.org/pristupnica.php

ove i slicne informacije mozete videti na nasem sajtu... http://www.mksoz.org  ili na facebook stranici  https://www.facebook.com/mksoz.org?ref=bookmarks

hvala.

Hohštapler

el mogu ovde da pitam za pomoæ, s obzirom da ste kolege bajkeri a imate veze sa policijom...

oæu da farbam motor. menjam boju, pa kako se to reguli¹e u saobraæajnoj..
Motor je naravno na mene.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.