Glavni meni

Zadnja guma 180/55/17 Michelin Pilot na CBR 600 F3?

Započeo meda1972, 08 Februar, 2011, 23:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

meda1972

Pozdrav ljudi ,dali neko ima iskustva ili je èuo ili probao dali mo¾e da se montira na Cbr 600 f3 1998 nazad guma 180/55/17 nabavio sam dobru Mishelin pilot power, na pro¹lom cbr f3 1995 ¹to je sad kod Marka sa foruma iz BG bila je Danlop 170 sportmax qualifier i mislim da je bilo lufta oko 1 cm od lanca e sad me muèi dali da poku¹am ili da negde menjam za 170 ako nemo¾e mada mislim da je to minimalna razlika al bolje pitati nego bacati pare za monta¾e i demont¾e?

Hvala unapred na odgovorima!
MEDA DETELINARA

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rboban

Moze i to odlicno ako stavis tocak od 900RR s obzirom da je FABRICKA sirina 160!!!!!!
Ride It Like You Stole It

meda1972

Hvala na odgovorima i to je ne¹to a jel neko ima da zna da je ba¹ stavio tu gumu 180 ili mo¾da neko ima neku sliku kako to izgleda.Mislim da æu ja otiæi kod vulkanizera namontirati i probati pa kako prodjem naj gore mi je ¹to hoæu felne da farbam u pa da ih ne iskrzaju.
MEDA DETELINARA

rboban

Ne vidim svrhu stavljanja iste, IZGLED neces imati jer ce se deformisati a vozice se kao KAMION!!!
Ja bi cak i tu 170 skinuo i nabavio 160...... :)
Ja uzivam u 160 jer je jeftinija i moj motor je okretan kao CIGRA sa njom!!!!
Ride It Like You Stole It

Shomi NS

Probao 180,staje opusteno,lepo izgleda i to je to...
E kad ga malo savijes u krivini,hoce da se rita ko kobila,cak i pri malim brzinama seta guza.
Katastrofa,nemoj pokusavati.
A.C.A.B.

Havarisan

Staje 180 cak i na f2, ali se savije dosta. f3 ima malo siru felnu pa nije bas strasno kao na f2, ali ako vec kupujes novu onda uzmi odgovarajucu.

meda1972

Hvala na odgovorima, dobio sam tu gumu 180 Mishelin Pilot Power iz svice polovnu a dobru , a ba¹ nemam vi¹ka para da kupujem 170 koja bi bila taman koja je veæ na njemu.
MEDA DETELINARA

UFF


Havarisan


SSZGO

Ova tema je vise bilo retoricko pitanje

Imam ovu gumu a nemam para za drugu - da li da ju stavim ili da vozim na felni :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

djavo

Citat: SSZGO poslato 11 Februar, 2011, 07:56
Ova tema je vise bilo retoricko pitanje

Imam ovu gumu a nemam para za drugu - da li da ju stavim ili da vozim na felni :)

Pametno zboris!

meda1972

Ja sam prijatelji dragi (vi koji ste tako lepo odgovorili al samo sa komentarom koji mi nije potreban) pitao ljude ako mogu da mi pomognu zato ¹to nisam siguran oæe èe¹ati o lanac ili blatobran, pa kad veæ imam pomenutu gumu 180 ako nemoram da kupujem 170 da nekupujem dok mi se malo nestabilizuje situacija u porodici nije mi vreme za kupovinu odgovarajuæe gume pa da me ta poslu¾i neko vreme ,jer imam dvojicu pubertetlija u kuæi pa su oni trenutno preèi od odgovarajuæe gume al u svakom sluèaju ako budem morao da vozim na felni , voziæu  ©TO SE MORA NIJE NI TE©KO. [cheers]
MEDA DETELINARA

Havarisan


meda1972

Hvala HAVARISANI puno i ostalima imas pice [cheers] i ostalima.
MEDA DETELINARA

nirpo

Ja na ZZR-u imam 180, a trebalo bi 160 i mogu ti reci da moze da stane ali nije  to, to. To mi je bilo za "prvu pomoc" sto znaci da moze da ti posluzi dok ne kupis odgovarajucu!
Nije bitno ko ce brze nego ko ce duze!!!

Dutchman

ja vozim F1 sa felnom od F2 i gumom od 180/55 dve polovnushe sam ofucao evo treba trecu da montiram ovih dana ... 6 puta lepshe izgleda i meni uopshte nesmeta dodushe nit sam extreman da vozim na koleno nit divljam tako da nemam pojma ... josh je meni zadnji kraj dignut u odnosu na fabriku 4cm na amortizeru ;)

stavi i uzivaj ...