Glavni meni

Kako sve mozemo da branimo svoju imovinu i kojom silom?

Započeo bigbad86, 16 Decembar, 2014, 22:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Realno je texas za nas civilizacija....
Osnovnoi pravilo je pucaj prvo u vazduh....ako ne pobegne znaci da zeli da ti naudi....tebi i tvojoj porodici.....posle toga gadjaj da ne ubijes, pa ako se desi , desi se.....tebi savest mirna.....nisi hteo, desilo se....jebi ga, ziv covek pogresi.
I robija je za coveka, kada bi lopovi znali sta mogu da ocekuju , ne bi se tako lako odlucivali na provalu u privatnu kucu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Kod nas je za sada jedina opcija drzati velikog psa sa jasnim upozorenjima da je tu veliki pas.... Sve ostalo sto uradis da zastitis sebe, imovinu i porodicu je protivzakonito...
Dresura psa je jako bitna.... Imao sam americkog buldoga koji je bio dresiran da ne sme da pipne nista sto nije u njegovoj ciniji..... Njega bi tesko otrovali...
Smrt SVIMA!!!!

bucko

Dovoljan je i zvuk repetiranja,ne moras da pucas,znas kako bezi ...

VR 46

Ja sam imao situaciju pre par godina,u neko gluvo doba cujem neke glasove ispred zgrade (ispred zgrade imam limenu  montaznu garazu) i dva tipa,jedan stoji kod garaze a drugi na cosku zgrade,bilo je letnje doba i ja onako izletim na terasu i kad sam viknuo "Sta radis to?!".A taj sto je stajao kod garaze me pogledao i kao "cekam drugara", i ja mu kazem sad cu da sidjem dole da te izlomim kao *icku! Kako sam zakoracio tako su obojica pobegli,sigurno su bili neki narkomani koji su kao hteli da obiju garazu,a ona limena cela,cuje se sve,ne znam sta bih uradio da sam ih video da pokusavaju da obiju,mada postupio sam dobro,jer sam ih prvo upozorio,da su se kurcili nesto sigurno bih sisao i olupao im glave motkom,ali sto se tice toga da ti neko udje u kucu,ne znam sta bih uradio,slazem se da treba imati vatreno oruzje,ali brate ako pomisljas da ga izvadis,onda moras da budes spreman da pucas,ako smatras da je nekoga ugrozio pucaj odmah,u noge ako treba,a onaj fazoj STOJ i te fore ma daj,on kad vidi da je na nisanu ko zna sta ce da mu padne na pamet i kako ce odreagovati.
Twist of wrist!

Nadalina

Dzukela u podznaku

BOKYBOY

Citat: bucko poslato 18 Decembar, 2014, 14:02
Dovoljan je i zvuk repetiranja,ne moras da pucas,znas kako bezi ...

...sasvim dovoljan...provereno... [thumb_up]

Hohštapler

....osim i ako on nema pi¹tolj,  onda ako se upla¹i i on æe da repetira,  pa onda ko je bolji strelac...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

ma ja opalim prvo u vazduh da zagrejem cev.....ne valja na ladno pun sarzer....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick


bucko

#69
Na Novom Beogradu ostavili dedu vojnog penzionera invalida  u kolicima na gajbi a familija otisla.Kad je cuo da neko cacka bravu on dovatio sacmaru i ostao da sedi u mraku.Kad je frajer usao nije znao sta ga je snaslo.
Tradicionalna topla dobrodoslica.

Moj poznanik iz srednje skole devedestih isao na neku iznudu na gajbu kod tipa koji mu je sasuo sarzer kroz zatvorena vrata. [pop]



UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 18 Decembar, 2014, 21:04
....osim i ako on nema pi¹tolj,  onda ako se upla¹i i on æe da repetira,  pa onda ko je bolji strelac...

ako on ima pistolj on je vec repetirao pre nego sto je usao tako da kad cuje tvoj zvuk repetiranja on je vec zapucao, zato bolje da se ne cuje

sibin

uff ima najbolju odbranu, necujnu. samo pusti svoje gmizavce :D


Kostić

ima jedan dobar trik, za one koji gaje nelegalno oru¾je za nedajbo¾e. kad lopov upadne u kuæu, poseèe¹ mu arterije pod pazuhom il ispod jaja, turi¹ mu to oru¾je u ruku i vadi¹ se da je upao naoru¾an, ati se branio kuhinjski no¾om. sad, dal æe ta fora da prevari forenziku, zavisi od taktike i hladne glave, ¹to je u takvim situacijama, pravi podvig. i treba znati, gde ga poseæi. nema te hitne koja æe da ga spasi. trik je bedak, al je trik. ipak je praæka keva. ¹ut u oko i fer plej. :)

juga

U toj USA zakon je savr¹eno jasan, nema prekoraèenja nu¾ne odbrane ako ti je neko upao u gajbu, kraj, tj privatna imovina je nedodirljiva, kao osnovna stvar u kapitalizmu.

monsterbnt

Ima prekoracenja nuzne odbrane.... Ne smes da mu pucas u ledja....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

a sta ako me napadne unazad ??? ako puca na mene okrenut ledjima? ako me juri nozem po sobi okrenut ledjima ka meni? ako drzi pusku na rame i pokusava da me nanisani u ogledalo? ;)

goranvojska


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion