Glavni meni

Suzuki V-strom DL650

Započeo duki.94, 03 Decembar, 2014, 19:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

duki.94

Malo da se pohvalim i ja ovde, pocetkom godine sam kupio V strom 650. Nisam stigao nista da napisem o njemu, pa sad dok su ovi hladniji dani, imamo svi malo vise vremena :)  Vozio sam ga ove sezone, tamo od 6 meseca, tada sam ga i prvi put registrovao, inace je iz uvoza, od prvog kupca. O stanju da ne pricam, jer smatram da ce slike reci svoje. Sa njim i vise nego zadovoljan, od potrosnje do voznje.  [clapp] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [cheers]



























[dobarpost] [dobarpost] [dobarpost]

Jefta


VR 46

Twist of wrist!


Bori¹a

planiras li neki izduv otvoreniji?
i da, posto verujem da je 94 u nicku godiste, imas li dozvolu? ;D

Mil@n

Ba¹ je lep,neka je sa sreæom  [thumb_up]
Po opremi bi rekao da je do¹ao iz Italije.Mo¾da jo¹ da mu stavi¹ ¹titnike ruku i to je to. Jel ovo 2007 god ?

duki.94

Citat: Bori¹a poslato 04 Decembar, 2014, 00:45
planiras li neki izduv otvoreniji?
i da, posto verujem da je 94 u nicku godiste, imas li dozvolu? ;D
Planirao sam da uzmem kod onog lika iz ade sto pravi lepe topove, trazi mi 200 eura da uradi to sve, posto na dl650 je to kaze malo komplikovanije. A dozvola je tu, bez brige. ove godine polozio kada je i stigla djunta :)
Citat: Mil@n poslato 04 Decembar, 2014, 00:56
Ba¹ je lep,neka je sa sreæom  [thumb_up]
Po opremi bi rekao da je do¹ao iz Italije.Mo¾da jo¹ da mu stavi¹ ¹titnike ruku i to je to. Jel ovo 2007 god ?
Jeste, stigao je iz italije, od prvog vlasnika, do duse nije imao toliko opreme na sebi, ja sam mu kupovao nosace kofera ovde u motolandu u beogradu, bocne kofere sam uzeo, farbao sva tri kofera u boju motora, mra vizir i produzetak blatobrana narucio iz louisa, nalepnicu tankpad narucio kod coveka nekog iz ns, i u markosu narucio one gume sto idu kod nogu posto su falile, jer bez njih se vidi rupa samo i ruzno izgleda, a i vremenom guli stel :) Stitnici mi fale i to mnogo znace, to cu sada preko zime nabaviti. Jeste 2007 :)

Mil@n

Stitnike vidi kod Gagija (3t racing),mislim da su oko 60-70 eura.Svidja mi se ralica,ko je proizvodjac?

rboban

Od prvog kupca ili prvog vlasnika? Ili je to isti pojam?
Ride It Like You Stole It

duki.94

Citat: Mil@n poslato 04 Decembar, 2014, 13:37
Stitnike vidi kod Gagija (3t racing),mislim da su oko 60-70 eura.Svidja mi se ralica,ko je proizvodjac?
Ralica je bas specificna i lepa, inace ne pise na njoj cija je proizvodnja.  a za ovo cu videti gd cu uzeti, znam da su 70e. Imam celu zimu, ali orginalne cu uzeti, neku neke da kacim bezveze.
Razmisljao sam i sediste tokom zime da presvucem kod bobana nekog tu iz bg, cuo sam da radi dobro, neki drugari su radili kod njega na stromu i varaderu, sa gelom.
Citat: rboban poslato 04 Decembar, 2014, 14:36
Od prvog kupca ili prvog vlasnika? Ili je to isti pojam?
Dodje o na isto, u glavnom jedan covek kupio novog i vozio sve vreme dok ja nisam kupio :)

mkt


idanijel