Glavni meni

BROTHERHOOD GRAVEL DAY!!!NEDELJA 13.02.2011 GODINE IMA LI NE-ZAINTERESOVANIH!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 08 Februar, 2011, 18:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

BANE BROTHERHOOD

braco i sestre opet vam ponavljam u vezi klope ako ste za klopu na stazi dogovorite se da se na licu mesta tj na stazi ucipimo po 200 300 djuntipa da neko ode i  kupi gotov rostilj u mesaru da nam ispeku i sokove itd itd i ima da bude do jaja full ugodjaj ;D ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

draga braco i sestre  izzemoonakrecemo u pola deset pakujemo rndalice pa na pumpu zmaj  da natankamo gorivo ...znachi terebalo bi da smo na stazi najkasnije 10 i 15h   VIDIMO SE UJUTRU i naravno LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

http://www.naslovi.net/vremenska-prognoza/
dobro se obucite i ponesite  dobro raspolozenje i  naravno COHONASS!!!VIDIMO SE UJUTRU!!! LTBB 4 LIFE!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

srbac

 [slomljenzid]
Cekamo slike i utiske, MI koji nazalost nismo mogli prijehati !!
[zena]

rboban

Opravdano odstutan zbog privatnih razloga.... OCEKUJEM slike sta sam propustio!!

P.S. slikajte KLOPU obaVezno... :)
Ride It Like You Stole It

UFF

Bio kratko, iskaljao se ko svinja, nagledao se padova i vratio se kuci da radim :)


rip i gumm sve redom isprskali blatom driftujuci kolima (gumm u rikverc kad nemaju pravi auto sa pogonom vec voze ove sa vucom :D )

Milo¹*

Priprema







Muke sa KTM




Drug RIP odluèio malo da zablatnjavi









UFF i ljubav na prvi pogled, Julijanova WR250







Bane:  ''jebaæu vas za ovo, do¹ao sam da se vozim a ne da èistim motor ceo dan  [djavo]''







Ovo je bilo kod zadnjeg toèka





''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Gavrolini

lepo druzenje,nije bilo mnogo kvalitetne voznje jer teren to nije dozvolio. Sve u svemu lepo utrosen dan. Jos jednom hvala Banu i drugarima sto su organizovali sve i dozvolili da im njakamo motore.

Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

gmum44

Citat: UFF poslato 13 Februar, 2011, 15:18
Bio kratko, iskaljao se ko svinja, nagledao se padova i vratio se kuci da radim :)


rip i gumm sve redom isprskali blatom driftujuci kolima (gumm u rikverc kad nemaju pravi auto sa pogonom vec voze ove sa vucom :D )
Pa kad niko nece da mii da motor a mene sramota da trazim!!! :P :P :P
mora kupim BMW pa da vas prskam blatom sa zadnjih tockova!!!BILO LEPO PUN UTISAKA POZITIVNIH NARAVNO!
al klinac na KTM-u dao domaci zadatak svima!!!!
BRAVO SVIMA!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

srbac


rboban

Pricate o SALETU? Ako je on, na enduro klipovima sto sam postavio upravo je ON onaj klinja sto se penje na kopovima....
Ride It Like You Stole It

Havarisan

mozete jednom organizovati ovako nesto na stazi u Zrenjaninu koja je malo zapustena, ali bi moglo da se vozi.

BANE BROTHERHOOD

drago mi je da ste se lepo proveli  jebiga sledeci put ce valjda biti manje blata ovo danas se lepilo ko cement   a sto se tice malog saleta pa on nama uvekl da domaci jbga ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: Gavrolini poslato 13 Februar, 2011, 17:39
lepo druzenje,nije bilo mnogo kvalitetne voznje jer teren to nije dozvolio. Sve u svemu lepo utrosen dan. Jos jednom hvala Banu i drugarima sto su organizovali sve i dozvolili da im njakamo motore.
Citat: Gavrolini poslato 13 Februar, 2011, 17:39
lepo druzenje,nije bilo mnogo kvalitetne voznje jer teren to nije dozvolio. Sve u svemu lepo utrosen dan. Jos jednom hvala Banu i drugarima sto su organizovali sve i dozvolili da im njakamo motore.
uvek brate gavro uvek nema potrebe da se zahvaljujes  zato sluze BRACA nadam se da ste se lepo proveli a skledeci put ce valjda biti manje blata majku mu  ovo danas je biloooo ZLO!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!