Glavni meni

BROTHERHOOD GRAVEL DAY!!!NEDELJA 13.02.2011 GODINE IMA LI NE-ZAINTERESOVANIH!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 08 Februar, 2011, 18:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

BANE BROTHERHOOD

Citat: Gavrolini poslato 11 Februar, 2011, 01:21
BANE JEL MOZE DOGOVOR? Da ne bi nagadjali kakvo ce vreme biti,da se voznja odrzi po svaku cenu,znaci da dolazimo pa makar i govna padala?
BRATE GAVRO MI DOLAZIMO PA MAKAR I VILE PADALE VERUJ MI ...znachiiiiii DOLAZI OBAVEZNOOOOO  a nece padati bars su ako rekli!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Vlajko

Bane.. na licu mesta se ucipimo za klopu.. evo ja mogu kolima do Munzeta...

Ustvari treba nam telefon od neke mesare.. narucimo sta ocemo i samo se pokupi..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar

Ja definitivno ne dolazim, ne popusta me ovaj grip nikako  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Bice jos voznji uskoro, verujem  [cheers]

WOLVERINE

Citat: Vlajko poslato 11 Februar, 2011, 10:31
Bane.. na licu mesta se ucipimo za klopu.. evo ja mogu kolima do Munzeta...

Ustvari treba nam telefon od neke mesare.. narucimo sta ocemo i samo se pokupi..

  Ok ...  i neko skokne u shoping...  pozdravljam _+

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

mesara Kalik u bloku 61 na NBG, odlicno meso i mnogo bolje od mesare milan, videcu da li cale ima negde telefon pa da se moze naruciti

BANE BROTHERHOOD

sve moze a ima i odlicna mesara u zemunu a to je josh blize nego da se neko cima do bloka znachi skupimo parice na stazi i neko zune kolima da pokupi sve to i onda ozderavanje na stazi   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

malo voznja malo ice  malo pice vishe voznja manje pice  a klopa ono da bude BOOOOOGATOOOO  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini


dzimika

mozda i ja dovezem neko magare od 125ccm od drugara gulija, ako uspeju sutra da nameste nesto na motoru :D

BANE BROTHERHOOD

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]doveziiiiiiiii  [yahoo] [yahoo]a i dovezo ne dovezo ti dodji ima da bude do jaja!!!! [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini

ajmo ljudi jos malo......svi izgledi su da ce biti hladan,kisan dan....znaci pravo vreme za stazu :)


Lazic

taman, jedino sto mozda ne bi bilo lose da se malo kasnije okuplja, cisto zbog onih sto imaju nekih obaveza, pa ne mogu bas u 10 da stignu... Ili se uspavaju...

WOLVERINE


Gavrolini

pa brate dodjes kad mozes i onako cemo visiti tamo do mraka verovatno.
Sto se mene tice ja mogu i odmah da krenem,ja sam spreman  :D

BANE BROTHERHOOD

upravo tako ja ne planiram da idem sa staze pre 15 casova znachi od 10 ujutru do 15 chasova smo tamo 100 posto a posle razlaz  jbga moram da idem kumchetu na rodjendan!!! ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!