Glavni meni

BROTHERHOOD GRAVEL DAY!!!NEDELJA 13.02.2011 GODINE IMA LI NE-ZAINTERESOVANIH!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 08 Februar, 2011, 18:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

jager


Lazic

Verovatno nisi cak ni ti predmet gneva, nego decija zelja da mozes da das profanu keca, makar i pogresnom...

jager

Jbg, kako god :)

Elem, meni je i dalje ¾ao ¹to nisam bio i propustio priliku da malo anðam na tim kros makinama. Stvarno imam ¾elju da probam! Kada æe sledeæe okupljanje ovog tipa? :)

misa-pei

Vidi, kad bude, dolazi¹ najmanje dan ranije kod nas pa onda zajedno idemo. A mo¾e¹ i da povede¹ Gogu, onda ona i Ljilja ostanu da nam spreme ruèak dok se vratimo :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


jager

Bogami mudro zbori¹, Mi¹o :) Mislim da smo se naèelno veæ dogovorili :)

Gavrolini

totalno je suludo organizovati ponovo dok se staza dobro ne prosusi. A za to je potrebno bar 10ak lepih  i suvih dana.

jager

Nisam ni mislio odmah sutra :) Ima dana, jo¹ ni proleæe nije stiglo...

BANE BROTHERHOOD

Citat: Popsy poslato 16 Februar, 2011, 03:07
Citat: jager poslato 16 Februar, 2011, 03:00
Citat: Gavrolini poslato 16 Februar, 2011, 02:24
pa da se ne lazemo sve su to tudji motori. ....

Jaaaaaaaaaao, kud nisam i ja do¹ao.... ;D

pa jes video kolko je blato, ne mogu afrike tuda, samo super tenere :P :P :P

jedva èekam da bude suvlje...

idu tu afrike sve u sesnaest veruj mi brate moj popsy idu kako hoces samo treba da znash da ih proterash!!! :D :D :D :D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager

Popsy, èita¹ dobro? Idu AFRIKE, ali tenere bogami ne....

TO BRE, BANE! KA®I MU! ;D

BANE BROTHERHOOD

Citat: jager poslato 16 Februar, 2011, 18:22
Popsy, èita¹ dobro? Idu AFRIKE, ali tenere bogami ne....

TO BRE, BANE! KA®I MU! ;D
nisam od onih koji se kunu u afrike   ali kuda ja prodjoh sa tim motorom i kuda i dan danas prolazim  ....ma mislim necu vise da pricam o  kamilama  ...JA JE JEDNOSTAVNO TERAM ...I PROTERUJEM SVUGDE!!! i  AKO SAM PRAVIO PAUZU OD 10 GODINA IZMEDJU AFRIKE I NARAVNO PONOVO AFRIKE u medjuvremenu vozio r ove  OPET SE VRATIH  NJOJ I POSLE AFRIKE... AFRIKA ...JEDNOSTAVNO ....NEPREJEBIVA JE !!! [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Kengur

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 16 Februar, 2011, 18:28
Citat: jager poslato 16 Februar, 2011, 18:22
Popsy, èita¹ dobro? Idu AFRIKE, ali tenere bogami ne....

TO BRE, BANE! KA®I MU! ;D
nisam od onih koji se kunu u afrike   ali kuda ja prodjoh sa tim motorom i kuda i dan danas prolazim  ....ma mislim necu vise da pricam o  kamilama  ...JA JE JEDNOSTAVNO TERAM ...I PROTERUJEM SVUGDE!!! i  AKO SAM PRAVIO PAUZU OD 10 GODINA IZMEDJU AFRIKE I NARAVNO PONOVO AFRIKE u medjuvremenu vozio r ove  OPET SE VRATIH  NJOJ I POSLE AFRIKE... AFRIKA ...JEDNOSTAVNO ....NEPREJEBIVA JE !!! [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]

A taman sam pomislio da si kul lik.....   [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]   :P :P :P :P :P :P :P :P

BANE BROTHERHOOD

Citat: Kengur poslato 16 Februar, 2011, 18:30
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 16 Februar, 2011, 18:28
Citat: jager poslato 16 Februar, 2011, 18:22
Popsy, èita¹ dobro? Idu AFRIKE, ali tenere bogami ne....

TO BRE, BANE! KA®I MU! ;D
nisam od onih koji se kunu u afrike   ali kuda ja prodjoh sa tim motorom i kuda i dan danas prolazim  ....ma mislim necu vise da pricam o  kamilama  ...JA JE JEDNOSTAVNO TERAM ...I PROTERUJEM SVUGDE!!! i  AKO SAM PRAVIO PAUZU OD 10 GODINA IZMEDJU AFRIKE I NARAVNO PONOVO AFRIKE u medjuvremenu vozio r ove  OPET SE VRATIH  NJOJ I POSLE AFRIKE... AFRIKA ...JEDNOSTAVNO ....NEPREJEBIVA JE !!! [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]

A taman sam pomislio da si kul lik.....   [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]   :P :P :P :P :P :P :P :P
ma volim ja i r ove ma volemsve sto ima dva tocka ali afrika je stvarno neunistiva ...ona je ko bubasvaba ima da prezivi 3 svetski  NUKLEARNI RATY ona i KTM 990 ADVENTURE!!! e s obzirom da trenutno nemam para za AUSTRIJSKO CUDO ILI TI KURBLAJ TIMSKI TRIDESTET MINUTA ...do TADA JE AFRIKA ZA MENE NE PREJEBIVA JOSH AKO IMA WHITE POWER I OH LINS ONDA MI KTM NI NE TREBA!!! ;D ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jager

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 16 Februar, 2011, 18:28
... AKO SAM PRAVIO PAUZU OD 10 GODINA IZMEDJU AFRIKE I NARAVNO PONOVO AFRIKE u medjuvremenu vozio r ove  OPET SE VRATIH  NJOJ I POSLE AFRIKE... AFRIKA ...JEDNOSTAVNO ....NEPREJEBIVA JE !!!

AUUUUUUUUUU!! KRAAAAAAALJU!!!!  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Za ovu (naravno taènu  [clapp] ) izjavu ima¹ bure piva kad se vidimo na sledeæem okupljanju!!  [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic


jager


srbac

Evo za Lazica KLE, ko kaze da ne moze u blato, bato, kad mogu Trafikanti, moze i KALEJA  [zena]
[slavlje]

jager


Lazic

Jao al` ga usra... Pa ko ce to da opere posle...? (kaze covek koji auto nije oprao 3 godine)...

zemunboy

Citat: Lazic poslato 18 Februar, 2011, 12:00
Jao al` ga usra... Pa ko ce to da opere posle...? (kaze covek koji auto nije oprao 3 godine)...
Pa kad je sluzbeni  :P