Glavni meni

BROTHERHOOD GRAVEL DAY!!!NEDELJA 13.02.2011 GODINE IMA LI NE-ZAINTERESOVANIH!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 08 Februar, 2011, 18:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

Lazic


Gavrolini

stvarno nema smisla nigde me nema na slikama a valjao sam se po blatu skoro pa najvise. Da me ne boli guza zapitaoh bi se da li sam i bio danas tamo,ovako bar znam da jesam :)

Lazic


BANE BROTHERHOOD

a vidi sta ja danas izvukoh iz svoje guzee nakupilo se brateeeeeeee [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

jedva ih digosmo na prikolicu danas posle voznje i valjanja po blatu  svaki   motor je bio tezi bar za po 50 kila neverovatno koliko se nakupilo blata po njima!!!! ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

ja sam ove slike iskopo na faceu a ko je sliko nemam pojma neko je imao aparat pa ako ima josh slika ljudi kachite   znam da ste slikali nemojte da se stidite  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

WOLVERINE


markodjurovic

Malo slika koje nisu mutne :) zahvaljujuci mojem talentu
























Hvala Bane :D
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

srbac

 Ovo je zesce blato. Prosle godine sam bio posle kise sa drugarom, ,malo se provozao, i doneo sam kuci 20 kila blata u autu, jednostavno lepi se za noge kao magnet, a klizi kao po ledu !!!
Ali bitno je da je pala voznja, .   POozdrav svima
[talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [talas] [yahoo]

Lazic

pi, kakvi ste, jos cu da zavolim blato...  [yahoo] Ah da, Topalovic i sin... [rofl] [rofl] [rofl]

Hvala Marko za slike... [cheers]



BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

eeee da i najbitnije da smo se svi vratili u koomadu i bez povreda  malo blatnjavi sa bolovima u guzici ali za to je tu PAVLOVICEVA MAST!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Kengur

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 14 Februar, 2011, 15:04
eeee da i najbitnije da smo se svi vratili u koomadu i bez povreda  malo blatnjavi sa bolovima u guzici ali za to je tu PAVLOVICEVA MAST!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Kome treba moja mast?  ;D ;D ;D ;)

P.S. Opet nisam mogao da dodjem, nedelju sam prepodne radio, posle podne spremao slavu... :)
Sledeci put....

fruskogorac

Po izrazima  lica  vidim  da je  svima   prijalo  ;;lekovito  blato,,  :DKakvi  su  utisci o onom   Husabergu  na prikolici?

Gavrolini

na zalost niko nije imao priliku da ga proba...mada sam pogled na njega je bio dovoljan da voda krene na usta

BANE BROTHERHOOD

to je giletu HUSU doterao prijatelj na prodajuuu opaaasnooo dobra sprava  niko ga nije probao jer je za prodaju a cena prava siiiiitniiicaaaa!!! ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini

da,da ma dzba bre,biju ko nece da kupi...kako rece gile nesto malo preko 6000e

fruskogorac

Pa trebali  ste   nastupiti   ko   pravi  kupci ;D nije  Gile  srca   kamena dao  bi  koji  krug.Jel  Sale  pravio cuda?

Gavrolini

pa koliko mu je teren dozvolio jer je bila bas bas kaljuga,odusevio je one koji ga nikad nisu videli ali mi koji jesmo  znamo kako on moze po suvom