Glavni meni

Laguna karavan

Započeo Djerma, 24 Novembar, 2014, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Koliko sam shvatio, kod nas se velik procenat vozila prodaje kad je vlasniku skupo ulagati. Dok ne treba da se ula¾e, niko ti neæe dati te pare, jer "ima jeftinije taj i taj". Tako da saèeka¹ da bude pred zamenom i veæim servisom, onda proda¹ po ceni po kojoj se prodaju, a kupac se uvek nada da je ba¹ taj koji kupuje bez ulaganja, da se vlasnik zeznuo, ili mu se ¾uri. Ili nema vi¹e para jednostavno. Ili ne veruje da je sve ispravno, pa gleda jeftinije gde zna da æe svakako ulagati.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

u svaki polovan auto treba nesto uloziti, zato i jeste polovan auto, samo ostaje pitanje koliko treba uloziti i tu se pravi razlika izmedju dobrog polovnjaka i loseg

ako hoces da ne ulozis dinara kupis nov

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 22 Februar, 2015, 15:11
u svaki polovan auto treba nesto uloziti, zato i jeste polovan auto, samo ostaje pitanje koliko treba uloziti i tu se pravi razlika izmedju dobrog polovnjaka i loseg

ako hoces da ne ulozis dinara kupis nov


I tu pukne¹ najvi¹e.
NOV auto prve godine izgubi 20-30%.
U narednih 3 izgubi jo¹ toliko.
Na polovnom autu, ne znam ¹ta da radi¹ ne mo¾e¹ da pukne¹ vi¹e od 5000 evra. Na novom æe¹ SIGURNO. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

ne prica se o tome
prica se o tome da li ovaj auto vredi ove pare, a ne vredi, mozda 60% od cene je najrealnije