Glavni meni

Laguna karavan

Započeo Djerma, 24 Novembar, 2014, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigsheki

Citat: jevta poslato 18 Januar, 2015, 14:25
Meni samo nije jasan aspekt onoga kako ljudi lose procenjuju svoju imovinu.
Na primer nije dres,pukla soferka na benzin ne radi plin nije ozvanicen i nije ugradjen kako treba jer da jeste bio bi sec pa bi stalno palio na benzin......
Po mojoj proceni to je auto za obilazenje jer zahteva ulaganje vece od vrednosti
PS sad sam pogledaoi slike udaren od napred jedna maglenka fali druga nesto ukezacena,sediste vozaca iscepano pa lose okrpljeno,ne sija engin lampica ,a mislim da bi trebalo.Sta bi jos nasao da ga vidim uzivo

care pa ti si ladno gledao slike i u punoj velicini da bi nasao detalje,lajkujem utroseno vreme ;)

jevta

Kad sam procitao sa sam sve napisao smatrao sam za potrebno da pogledam ko velm mozda sam se ogresio

srbac


dzimika

da nisi stavio cifru viska? tipa jedinicu na pocetku?

Ostoja

Obièno ne komentari¹em tuðe oglase ali kolega je pogre¹io mesto, oèito... Ovde ima gomila ljudi koji se razumeju u sve i sva¹ta i ako ne¹to prodaje¹, napi¹i istinu ili æe te "iskasapiti". Generalno, para nema i ljudi gledaju sve, ba¹ sve pa kad opisuje¹ auto opi¹i ga realno, biæe lak¹e i tebi i kupcima.
P.S. Onaj ¹to je radio limariju (leva strana, krilo, vrata) lo¹e je odradio posao, veæ na slikama se vidi, ne dao bog da neko ve¹t doðe da ga pogleda u¾ivo...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

con3

http://postimg.org/image/oy6ckwtoz/
Ne komentarisem cenu niti stanje ,ali sta mu je sa menjacem .

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 19 Januar, 2015, 23:49
Obièno ne komentari¹em tuðe oglase ali kolega je pogre¹io mesto, oèito... Ovde ima gomila ljudi koji se razumeju u sve i sva¹ta i ako ne¹to prodaje¹, napi¹i istinu ili æe te "iskasapiti". Generalno, para nema i ljudi gledaju sve, ba¹ sve pa kad opisuje¹ auto opi¹i ga realno, biæe lak¹e i tebi i kupcima.
P.S. Onaj ¹to je radio limariju (leva strana, krilo, vrata) lo¹e je odradio posao, veæ na slikama se vidi, ne dao bog da neko ve¹t doðe da ga pogleda u¾ivo...
nemas pojma.....Laguna znaci uvala.....dakle valovit auto :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Jebi ga, nisam razmi¹ljao o dubljem znaèenju imena, ja prosto gled'o slike...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Djerma

Prodajem za te pare pa ko voli neka izvoli,pare retko ko nudi,uglavnom zamene za sve i svasta.Sluzi svrsi,skoro smo utovarili s(m)rada u gepek (samo maske poskidali da se ne ostete) i prevezli ga do Krusevca.Dobar je.Ide!:)

Djerma

Citat: jevta poslato 18 Januar, 2015, 14:25
Meni samo nije jasan aspekt onoga kako ljudi lose procenjuju svoju imovinu.
Na primer nije dres,pukla soferka na benzin ne radi plin nije ozvanicen i nije ugradjen kako treba jer da jeste bio bi sec pa bi stalno palio na benzin......
Po mojoj proceni to je auto za obilazenje jer zahteva ulaganje vece od vrednosti
PS sad sam pogledaoi slike udaren od napred jedna maglenka fali druga nesto ukezacena,sediste vozaca iscepano pa lose okrpljeno,ne sija engin lampica ,a mislim da bi trebalo.Sta bi jos nasao da ga vidim uzivo

Svaka cast,i ja nisam sve to znao..Kada bih trgovao sa tobom ti bi verovatno trazio da ti doplatim sto kupujes auto :))))) Sta bi tek nasao da vredi 20-25000e?

;D ;D ;D

jevta

Zabole me kolko ti mislis da vredi.Ja sam samo napisao da je tebi to super auto sa svim tim falinkama koje si nama precutao,ko zna sta si jos precutao.

srbac

Jefto nemas pojma, auto je super !!!

dzimika

Citat: Djerma poslato 21 Februar, 2015, 23:34
Prodajem za te pare pa ko voli neka izvoli,pare retko ko nudi,uglavnom zamene za sve i svasta.Sluzi svrsi,skoro smo utovarili s(m)rada u gepek (samo maske poskidali da se ne ostete) i prevezli ga do Krusevca.Dobar je.Ide!:)


nude ti zamene jer niko normalan nece da ponudi kes kad ima mladji za iste pare

aæimo

Koliko vidim dosta ste realni u proceni vrednosti, pa u vezi sa tim imam pitanje za kolege.

Re¹io sam da prodam hondu HR-V 1.6 benzin, nema gas, 4x4 2000god. Na autu sve ispravno i bez skrivenih mana.
Pre¹ao realnih 175kkm. Motor ne tro¹i ulje, enterijer i spoljni izgled sa sitnim o¹teæenjima.

Zanima me koja bi bila realna cena?

dzimika

pitaj uff-a da li hoce da je uzme :D

realno oko 2500e

Slaninar

Citat: aæimo poslato 22 Februar, 2015, 10:40
Koliko vidim dosta ste realni u proceni vrednosti, pa u vezi sa tim imam pitanje za kolege.

Re¹io sam da prodam hondu HR-V 1.6 benzin, nema gas, 4x4 2000god. Na autu sve ispravno i bez skrivenih mana.
Pre¹ao realnih 175kkm. Motor ne tro¹i ulje, enterijer i spoljni izgled sa sitnim o¹teæenjima.

Zanima me koja bi bila realna cena?


Stavi¹ u oglase, pa vidi¹ koliko ti najvi¹e ponude. To je jedino realno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

aæimo

Èuo se veæ sa njim da ga probamo u blatu, al pade sneg i probah ga ovako.
Zanimljiv autiæ ali mi crv vi¹e odgovara pa bi ovo prodao.

jevta

Kad auto doðe na 10 godina nema realne tr¾i¹ne cene.Njegova vrednost zavisi iskljuèivo od stanja.Kad malo stavite na papir gume servis malo trapa koènice puknutu ¹oferku [rofl] neradi na benzin  [rofl] i slièna ulaganja doðete do cene kolko izaðe takav auto da bude ispravan i siguran za vo¾nju.Onda tu cenu uporedite sa novijim autima i kupite taj noviji ili se cena za taj stai koriguje prema zahtevanim ulaganjima.
Isto tako je i za motore.Ako trebaju gume lanci ,lanèanici,ploèice ulje filteri,sveæice,prevod registracija i motor ko¹ta 1000 evra taj do vo¾nje izaðe bar 2000.Onda ili kupite onog za 2000 ili kupite taj za manje od 1000 i sreðujete vremenom kao nisu odma novci pa je lak¹e.

Darko

Ali - kad ono , gle kurcic... I to veliki... Na tom od 2000e treba isto svasta nesto, zagrebana plastika, verovatno odjavljen i treba registracija, mozda samo prednja guma, pa izadje na 2500, pa je verovatno bolje kupiti od 2500e nego tog od 2000... I tako dodjosmo da je bolje kupiti motor od 2500 nego od 1000...

Ajde ?

A da li je tu kraj , ili i na tom od 2500 treba jos samo nesto...