Glavni meni

Поздрав Mанија(киње)ци!

Započeo MislimDaImaNesto, 13 Novembar, 2014, 20:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MislimDaImaNesto

Кренем ја данас да се региструјем на Мотоманијаке, ајде реко, добар овај форум није као “онај”. Погледао сам га пар пута...

Испуним ја све то што треба  на страници за регистровање,  администрацију и тако то,  кликнем  Региструј, кад оно порука на екрану:

"Ову Е-маил адресу већ користи један наш члан" !?!

Како бре? Који Члан? Ко то може да користи Мој Е-маил без мог знања.

Кренем ти ја да помињем  небеска тела, биљке а и понеког од фамилије дотичном који користи мој Е-мајл на форуму...
ЈБГ после десетак минута укапирам:  а да није? Јесте! Регистровао се 9. Децембра 2011. А није се представио и заборавио име, лозинку...
Шта ћеш. Старији човек, 46 година, из Жаркова  а уз то вози курирски мотор.

Поздрав манија(киње)ци!

mali_zmaj

jin-jang

mkt


Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

eclipse4


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MislimDaImaNesto poslato 13 Novembar, 2014, 20:04
Кренем ја данас да се региструјем на Мотоманијаке, ајде реко, добар овај форум није као “онај”. Погледао сам га пар пута...

Испуним ја све то што треба  на страници за регистровање,  администрацију и тако то,  кликнем  Региструј, кад оно порука на екрану:

"Ову Е-маил адресу већ користи један наш члан" !?!

Како бре? Који Члан? Ко то може да користи Мој Е-маил без мог знања.

Кренем ти ја да помињем  небеска тела, биљке а и понеког од фамилије дотичном који користи мој Е-мајл на форуму...
ЈБГ после десетак минута укапирам:  а да није? Јесте! Регистровао се 9. Децембра 2011. А није се представио и заборавио име, лозинку...
Шта ћеш. Старији човек, 46 година, из Жаркова  а уз то вози курирски мотор.

Поздрав манија(киње)ци!

jesi Zarkulovac (poreklom) ili samo obitavas na ukletoj teritoriji gde je njihov dinar ko euro a tvoj ko cent....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

goranvojska


joka

 [welcome] [welcome] [welcome]    Ima ovde i starijih èlanova, koji jo¹ nisu zaboravili svoje ime!    [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers]

dusankobgd


VR 46

Twist of wrist!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nadalina

#12
Hahahahahahahahaaahahaha! Kakvo objasnjenje Zarkova od strane Revolucije! Carski!!!! ;D

A ti, kolega, uzivaj! [cheers]
Dzukela u podznaku

MislimDaImaNesto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Novembar, 2014, 20:35
Citat: MislimDaImaNesto poslato 13 Novembar, 2014, 20:04
Кренем ја данас да се региструјем на Мотоманијаке, ајде реко, добар овај форум није као “онај”. Погледао сам га пар пута...

Испуним ја све то што треба  на страници за регистровање,  администрацију и тако то,  кликнем  Региструј, кад оно порука на екрану:

"Ову Е-маил адресу већ користи један наш члан" !?!

Како бре? Који Члан? Ко то може да користи Мој Е-маил без мог знања.

Кренем ти ја да помињем  небеска тела, биљке а и понеког од фамилије дотичном који користи мој Е-мајл на форуму...
ЈБГ после десетак минута укапирам:  а да није? Јесте! Регистровао се 9. Децембра 2011. А није се представио и заборавио име, лозинку...
Шта ћеш. Старији човек, 46 година, из Жаркова  а уз то вози курирски мотор.

Поздрав манија(киње)ци!

jesi Zarkulovac (poreklom) ili samo obitavas na ukletoj teritoriji gde je njihov dinar ko euro a tvoj ko cent....

Bebeci period proveo na Lionu, detinjstvo i decastvo... jbg svud po malo, mladost opet Lion a sad..Ko sto si reko'. Svaka ti ko Njegoseva

Veske


Ivan1979


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Veske poslato 14 Novembar, 2014, 10:04
[welcome] [cheers]
Pazi se uticaja zemlje i vode......tu na kucama nicu neki tumori ko kule....soltieri nemaju liftove.....tamo cigani kradu kilometre telefonskog kabla svake godine.....mracne sile Zarkova......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Kurirski motor?  Tako da se vreðamo? ;-):-P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DraganPavlicevic

Pozdrav i dobro do¹ao.Ja sam ti jedan od tih koji su "malo" stariji ali se jo¹ dobro dr¾e, posebno kada sam na svojoj hondi.I pamæenje me (Joko prijatelju) dobro slu¾i.

joka

Citat: DraganPavlicevic poslato 05 Decembar, 2014, 13:55
Pozdrav i dobro do¹ao.Ja sam ti jedan od tih koji su "malo" stariji ali se jo¹ dobro dr¾e, posebno kada sam na svojoj hondi.I pamæenje me (Joko prijatelju) dobro slu¾i.
To!   [thumb_up]   [cheers]