Glavni meni

Voznja do Zlatibora ili kako se ne ide na Ostrvicu

Započeo Kalesin, 09 Novembar, 2014, 10:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Sve je to deo putovanja. Ne bi valjalo da je drugaèije.

Nadam se da drugi put idem sa vama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

Citat: mareskin poslato 09 Novembar, 2014, 22:16

Sve je to deo putovanja. Ne bi valjalo da je drugaèije.

Nadam se da drugi put idem sa vama.
koji ste vi.................pa zasto ne napisete ovde da se ide i gde.mislim da bi jos nas islo.a ovako samo se sekiramo.dugujete meni i maretu bar po jednu lepinju sa kajmakom kao kaznu.(kaznite seeeeeeeeee).

bora63

Jasta da da ides. Ako ni zbog cega drugog bar da ti pokazem kako da stignes do te kaldrme ;)  xaxaxa
[cheers]

bora63

#23
"koji ste vi.................pa zasto ne napisete ovde da se ide i gde.mislim da bi jos nas islo.a ovako samo se sekiramo.dugujete meni i maretu bar po jednu lepinju sa kajmakom kao kaznu.(kaznite seeeeeeeeee)."
Xmmmm, predlog za kaznjavanje se usvaja ali Gogi koristim mogucnost "pomoc prijatelja"  ne sto mozda ne bi mogao dve da stucem vec i sam znas, u drustvu je sladje :) 
Samooooo, nemoj posle da bude ovo ono ;)

Kalesin

Citat: Silvana poslato 09 Novembar, 2014, 20:55
Svirala ja, Mare, da idemo prvu levo, drugu levo  :D ali Bora ne èuje. Ka¾e Jelena: Mo¾e i ovuda. I tako  [ninja]
I ja moram da izjavim za televizor da nikad, NIKAD ne bih nikome deskriptivno pokazala kuda da ide, NAROÈITO ne vozaèu traktora, ali ovo je bio deda u jugu 45 koji me isterao iz brze trake u suprotan smer u tunelu... majku... oca...   >:(

Svirala tako je..i mahali i svasta nesto, al srecom prepoznah put, jer prosli put idosmo tim putem...pa ko veli moze i tuda...

Ma baba deda ...jugo ili traktor (uh boga mu okaljah ime traktoru)...dodje mu na isto..heehehehehe ali kad te covek izbaci iz duple trake u traku koja ide u suprotnom smeru...ne zasluzuje nista manje nego deskriptivno pokazivanje kuda da ide...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kalesin

Citat: goranvojska poslato 09 Novembar, 2014, 22:20
Citat: mareskin poslato 09 Novembar, 2014, 22:16

Sve je to deo putovanja. Ne bi valjalo da je drugaèije.

Nadam se da drugi put idem sa vama.
koji ste vi.................pa zasto ne napisete ovde da se ide i gde.mislim da bi jos nas islo.a ovako samo se sekiramo.dugujete meni i maretu bar po jednu lepinju sa kajmakom kao kaznu.(kaznite seeeeeeeeee).

Eeeee Gorane... da smo znali da cemo ici tamo..bilo bi lepo.. znas mi smo krenuli u voznju do Ostrvice na Rudniku..heeheheheheeheh..ali skrenusmo levo kod Albukerkija :D
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

neskez

Jeste, ja bas ne volim da se vozim!?   [neampojma]

I u buduce ko prolazi pored ili kroz Valjevo nemoj slucajno da se javi   [ljutko]

VR 46

Twist of wrist!

bora63

Cuj Neske, nije sad ono da vadumo fleke ali verovao ili ne, spominjan jesi bio!  Jednostavno vremdna nije bilo i ne ljuti se. Mrakic nas je uhvatio a to si video da htedosmo izbeci......  Neki drugi put kad se krene ranije, bude malkica vise vremena ili AKO neko natera sebe da nadje malo vremena za oftamologa  ;) , eto nas........ .
Ali kolko mi se cini, ostade nekih prazninica na ovoj turi koje treba popuniti pa moguce da se vidimo i pre nego sto se nadas  :) .