Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

ma kako kontakt po kontakt bre...ja ih uvezao sve odjednom...

UFF

nebitno resio sam, e sad na pretragu korisnih aplikacija (dajte predloge) i sex s'obzirom da mi je ovo prvi ajfon
valjda necu da izpizdim sa njim ko sa win mobile pa da ga prodam

Darko

resio si sa sve slicicama na kontaktu ili .. ?

UFF

da

sad me jebe kaze wronog password kad pokusam da se sa moba logujem na icloud a sa pc-a sa istim passwordom prolazi

bugsy

Citat: Darko poslato 14 Novembar, 2014, 20:07
PS - a kako si mislio u ibook da uvezem txt fajlove ?!?!

Ja ih prvo prebacim na Dropbox ili tako neki servis pa ga na taj nacin skinem, i on me pita u kojoj aplikaciji zelim da mi otvori isti, odaberem iBook i to je to :)
... jer, oko mene sve su ponavljaci djaci, ili bolesnici ili manijaci ...

UFF

Koja je najpribliznija aplikacija za iphone kao sto su "dialer one" i "go sms" za android?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2014, 11:23
Koja je najpribliznija aplikacija za iphone kao sto su "dialer one" i "go sms" za android?

Sta bi sa onim "nikad stalan posao, nikad  zena, nikad kravata, nikad Iphone"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

kako bre nikad stalni posao?
i kad sam rekao nikad iphone?
mada vec me nervira sa nekim sranjima kao win mobile, obecao sam sebi da cu da se nateram da ga koristim neko vreme dok mi se ili ne dopadne ili dok se ne uverim da je govno cisto da znam da nisam odustao jer me mrzelo da probam i ucim nesto novo

jbt ranije kad sam nabavio bilo koju novu stvar nisam mogao da zaspim dok ne isprobam svaku mogucu opciju a sad... dal je android ili ajfon ili neki treci qrac zaboli me glava kad pomislim koliko treba da se drkam da sve prebacim i podesim kako mi odgovara
samo bi ga bacio, pustio film i otvorio pivo, jebes telefon on sluzi za telefoniranje a to svaki radi



Darko

sto da se uveris da je govno ?! ja sam svaki dan sve odusevljeniji ... brate , telefon radi kao sat...prebija kako je brz ,a cak i kad mu radi 5,6 vecih aplikacija u pozadini...drugo je ako nisi navikao na aple...

UFF

isto tako radi i win mobile ali ima nekih gresaka koje ne mogu da oprostim i na koje jednostavno ne zelim da se naviknem
videcemo kako ce biti sa ios-om

rboban

Ma kanta ko kanta, kad tad shvatis....
Ride It Like You Stole It

rboban

Samo LEPA kanta, dobar materijal... Bar ovaj 4s sto imam sad!
Ride It Like You Stole It

Darko

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 00:34
isto tako radi i win mobile ali ima nekih gresaka koje ne mogu da oprostim i na koje jednostavno ne zelim da se naviknem
videcemo kako ce biti sa ios-om

da,da i win je bolji od androida..... nego ja sam uporedjivao ios i android... win je isto ok , samo je interfejs ruzan za sve pare ,a da radi brzo - radi

UFF


castor

Sve je to isti racq. Pitanje je na kojoj strani si spreman da napravi¹ i koliko ustupaka, a da ne ispizdi¹ (jer je to ipak samo telefon) i koliko si spreman da se TI prilagodi¹ tome neèemu. Sve ostalo je filozofija… ;)
It's the ride that matters, not the bike…

con3

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 00:39
Nije bolji samo je stabilniji
Napuni galeriju slikama pa ces da vidis koliko je stabilan :)

Darko

Citat: con3 poslato 18 Novembar, 2014, 01:00
Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 00:39
Nije bolji samo je stabilniji
Napuni galeriju slikama pa ces da vidis koliko je stabilan :)

napuni galeriju na androidu pa ces da vidis kako mozes kafu da popijes dok prihvati bilo koju komandu ;)

con3

Citat: Darko poslato 18 Novembar, 2014, 01:02
Citat: con3 poslato 18 Novembar, 2014, 01:00
Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 00:39
Nije bolji samo je stabilniji
Napuni galeriju slikama pa ces da vidis koliko je stabilan :)
napuni galeriju na androidu pa ces da vidis kako mozes kafu da popijes dok prihvati bilo koju komandu ;)
3 giga rama nemam tih problema  :)

UFF

 [clapp] o tome ti pricam
zato sam za prosli i uzo s4 jer sam reko jebes procesor jebes ekran i ostala sranja necu mob bez bar 2gb ram-a
usko grlo

Bori¹a

con3 koji fon imas?