Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: Kanarinac poslato 11 Novembar, 2014, 21:57
ajfonovci, aj pomagajte sa ovim novim sygicom ali na android. Ne mogu da pokrenem NT mape nikako. A tom tom hoce :/ Treba da putujem nocas preko, pa da resim nekako

gde li je kanarinac zavrsio???  [rofl] [rofl] [rofl] [pop] [pop]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

#41
Ne nadjoh ovu apps gona free ...

Daj link neki

PS - i josd jedno pitanjce ? kako kupujete app sa storea , pokusao sam da platim jednu aplikaciju 0.99$ , ali kad ukucam broj kreditne kartice izbacuje mi gresku , jer kad sam popunjavao licne podatke u telefonu , kad sam ga kupio u onaj odeljak  "state" - morao sam da stavim bilo koju zemlju jer naravno nema srbije .. i , sta sad ?

ЯЭВОЛУТИОН

u podnozju planine vidikovac...valjda znas da ne mrda iz planinskih krajeva.....sa visine vidi tri brda u daljinu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Citat: njanja poslato 12 Novembar, 2014, 13:33
Citat: Kanarinac poslato 11 Novembar, 2014, 21:57
ajfonovci, aj pomagajte sa ovim novim sygicom ali na android. Ne mogu da pokrenem NT mape nikako. A tom tom hoce :/ Treba da putujem nocas preko, pa da resim nekako

gde li je kanarinac zavrsio???  [rofl] [rofl] [rofl] [pop] [pop]

Uspeo i da se vratim, ali ne zahvaljujuci mrtvom sygicu :)

bugsy

Uglavnom ih na ovaj nacin "kupujem" :)
http://hackintosh.rs/t/390-kako-zaraditi-na-itunesu-for-free-na-legalan-na-in-freemyapps-us-acc-only
Kada je nesto mnogo vise onda putem americke kartice. Mada ranije je radilo da samo napises da si iz Hrvatske i ako imas karticu banke Intesa onda to sve sljaka. Ne znam kako je sada po tom pitanju.

Sto se tice AppsGoneFree, vidim da postoji link, ali nece da mi otvori stranicu niti da je pronadje na App Store-u. Kao da su je skinuli. Meni telefon nije JB tako da sam sigurno na taj nacin instalirao.
... jer, oko mene sve su ponavljaci djaci, ili bolesnici ili manijaci ...

Darko

da,da , uspeo sam...prebacio sam na Hrvatska , stavio +381 , i sa banka intesom radi...

ali brate , na spisku su i albanija  i dominikanska republika  , crna gora , cak i mali u africi , samo nase smrdljive srbije nema... jebem nas usta degenska

Hattrick

Pa sta vas cudi, samo u Srbiji postoji kada saljes pismo ili paket u inostranstvo da moras da ga doneses otvorenog na salter poste, da salterusa licno prosnjuva sta to ima unutra.  [ludak]
Pa onda "izlazna carina", to nigde na svetu ne postoji.  [stop]
Pa regularno primanje novca iz inostranstva u devizama koje je zabranjeno fizickim licima (razlog problema sa paypalom), pa uvoz vise od nekoliko identicnih artikala koje je zabranjeno jer tamo neko ima misljenje da je to sluzi preprodaji, a da to smeju samo firme.  [samoubistvo]
Pa bilo gde u svetu ako hocu da uvezem kao fizicko lice pun sleper privezaka, farmerica ili telefona, boli bre uvo nekog da li ja hocu to da koristim, da li sam ludi sakupljac, ili sta ti hoces sa time, plati carinu i PDV i uvozi. Pa posle ako zaista i konkretno preprodajes, onda si samo duzan da prijavis porez na zaradu, ako prelazi odredjenu sumu. [dunce]
I da ne nabrajam, ne cudi me nista sto sam iznad procitao. Srbija brale.  [kralj]

Darko

jel neko zna neki dobar txt reader , ali sa opcijom search ?  znaci , dosta malih dokumenata , pa mi znaci bas dosta taj serach

bugsy

@Hattrick - ja nisam mogao stranoj firmi kao fizicko lice da uplatim novac jer to ne dozvoljava Narodna Banka Srbije a morao sam to da uradim kao fizicko. I na kraju sam morao da idem u tu zemlju i da licno uplatim pa vi vidite kako to kod nas sve funkcionise. Ili mozda bolje reci ne funkcionise.

@Darko - koristi iBook. Mozda je on najbolji za to. Pogotovo sto moze da se podesava velicina fonta jer ti je ipak status "Matori bajker" :D
... jer, oko mene sve su ponavljaci djaci, ili bolesnici ili manijaci ...

Darko

more mator ti tata... ;)

usput - fala vi lepo ili ti tenk ju :)


PS - a kako si mislio u ibook da uvezem txt fajlove ?!?!

UFF

kako da prebacim vcf kontakt fajlove sa pc-a na iphone 5 os 8.1?
u itunes ne vidim opciju
CopyTrans?

Darko

http://syncios.en.softonic.com

instaliraj ovaj program , sve je brze i lakse , pogotovo za kontakte... dva klika

a i podrzava vcf fajl

Che

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2014, 04:40
kako da prebacim vcf kontakt fajlove sa pc-a na iphone 5 os 8.1?
u itunes ne vidim opciju
CopyTrans?

Posalji vcf sebi na mail, sa telefona udji na mail i skini ga.
i u groups cekiraj da ti uzima kontakte sa maila

UFF

Citat: Darko poslato 15 Novembar, 2014, 12:00
http://syncios.en.softonic.com

instaliraj ovaj program , sve je brze i lakse , pogotovo za kontakte... dva klika

a i podrzava vcf fajl

Podrzava gde?
ovo radi samo sa androida na iphone a ja sam android vec prodao, kontakte drzim kao vcf na kompu

Citat: Che poslato 15 Novembar, 2014, 18:23
Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2014, 04:40
kako da prebacim vcf kontakt fajlove sa pc-a na iphone 5 os 8.1?
u itunes ne vidim opciju
CopyTrans?

Posalji vcf sebi na mail, sa telefona udji na mail i skini ga.
i u groups cekiraj da ti uzima kontakte sa maila

Problem je sto ne zelim da imam kontakte na mailu i pitanje je da li ce sacuvati i sliku jer vecini drzim pic kao foto caller id ali pokusacu
Kao kad sam krenuo sa androidom, dodam gmail nalog a on mi skine kontakte sa gmaila i u imeniku mi se pojavi svaki debil kojem sam ikad poslao email, ne sto ga ne poznajem vec sto pola od njih i nema br mob, samo email ali su zato uredno u imeniku gde ne treba da budu  [veryangry]
Mozes da stikliras da ih sakrije tj da ih android ne prikazuje ali ne i da ih uklonis. Tj mozda i moze ali sam se ja iznervirao pa nisam ni googlao resenje
Predpostavljam da ce i android to da uradi takodje, jedino da otvorim novu email adresu pa da posljem sve sto zelim jer samo tad nece skidati nista drugo

Darko

instaliraj taj program na kompu , i u njega uvezi taj fajl SA KOMPA ... pojavice ti se svi kontakti u tom programu ... sinhronizuj telefon sa programom i kraj ... nema nikakve veze sa androidom

UFF


Darko


Darko




eno ti gore opcija recover i tu izaberes da hoces da recoverujes sa kompa i ucitas taj fajl... popunice ti se svi kontakti i dok ti je tel na kablu automatski ce se dodati na telefon...

kasnije na telefonu u groups stikliras samo maj iphone i to je to

Che

Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2014, 18:35
jedino da otvorim novu email adresu pa da posljem sve sto zelim jer samo tad nece skidati nista drugo

[thumb_up]

UFF

Citat: Che poslato 15 Novembar, 2014, 19:17
Citat: UFF poslato 15 Novembar, 2014, 18:35
jedino da otvorim novu email adresu pa da posljem sve sto zelim jer samo tad nece skidati nista drugo

[thumb_up]

moglo je i da se importuje na gmail ali isto one at a time
http://www.ehow.com/how_12143087_import-vcf-iphone.html

Citat: Darko poslato 15 Novembar, 2014, 18:49



eno ti gore opcija recover i tu izaberes da hoces da recoverujes sa kompa i ucitas taj fajl... popunice ti se svi kontakti i dok ti je tel na kablu automatski ce se dodati na telefon...

kasnije na telefonu u groups stikliras samo maj iphone i to je to


imao sma drugu verziju instaliranu, skinuo sam 4.1.5 ko ti i moze kao sto kazes ali samo jedan po jedan kontakt
a ja ih imam 700 :D

zavrsio sve za par sekundi sa Wondershare TunesGo