Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Nece moci ta kartica u ios ...

Nece moci ni jedna :)

Slaninar

Citat: Darko poslato 18 April, 2017, 18:09
Nece moci ta kartica u ios ...

Nece moci ni jedna :)

Tako sam i shvatio - s gejfonom ti je to ¹to kupi¹ - nema nadogradnje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Che

Citat: Slaninar poslato 18 April, 2017, 08:04
Pi¹em vam prvi put i nadam se da moje pismo neæe zavr¹iti u kanti za otpatke... :)

Kriterijumi: da pravi OK fotke, uz èet aplikacije i instagram - ostalo je manje bitno. I dilema:
5s 16 GB ili SE 16 GB?

SE me izaðe oko 700 din vi¹e meseèno, ¹to je puno na gomili, ali na rate ipak podno¹ljivo. Ako ima razloga za tu doplatu. O SE razmi¹ljam samo zbog starosti 5s modela - koliko vidim po svemu je duplo jaèi.

Uzmi SE samo zato sto je noviji model i sto ce ga Apple duze podrzavati.
Sto se tice rada aplikacija, to je iOS i na njemu sve to radi :)
SE  je istih dimenzija kao 5s, u njemu je cip za 2 generacija ispred.

Ako mozes da se pruzis do modela od 32GB, uzmi obavezno u obzir.
Ja imam 32 i nikada nisam ni bio blizu da ga popunim.

Slaninar

Citat: Che poslato 18 April, 2017, 20:26
Uzmi SE samo zato sto je noviji model i sto ce ga Apple duze podrzavati.
Sto se tice rada aplikacija, to je iOS i na njemu sve to radi :)
SE  je istih dimenzija kao 5s, u njemu je cip za 2 generacija ispred.

Ako mozes da se pruzis do modela od 32GB, uzmi obavezno u obzir.
Ja imam 32 i nikada nisam ni bio blizu da ga popunim.

Ovde mogu da biram 16, ili 64. Razlika je oko 100 evra. A i sam SE mi je veæ preko granice novca koji bih voleo nositi u d¾epu u obliku telefona.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: UFF poslato 18 April, 2017, 11:01
cim snimis prebacis sve na komp i telefon je uvek prazan, meni nikad ni sd kartica nije trebala jer mi telefon ne sluzi kao storage device
U jednom telefonu puna od 32gb, u drugom telefonu puna od 32gb, pajser pa to ti je... ;D





Ontopic:
Potreban kolegi servis za Iphone, pukao mu jedan kontakt u le¾i¹tu sim kartice, bud¾enje nije uspelo... Svaki kontakt dobrodo¹ao...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


UFF

Citat: Laziæ poslato 03 Maj, 2017, 15:19
Citat: UFF poslato 18 April, 2017, 11:01
cim snimis prebacis sve na komp i telefon je uvek prazan, meni nikad ni sd kartica nije trebala jer mi telefon ne sluzi kao storage device
U jednom telefonu puna od 32gb, u drugom telefonu puna od 32gb, pajser pa to ti je... ;D

Ontopic:
Potreban kolegi servis za Iphone, pukao mu jedan kontakt u le¾i¹tu sim kartice, bud¾enje nije uspelo... Svaki kontakt dobrodo¹ao...

stavih fingerprint i lupih neki pass koji odmah zaboravih misleci kako je fingerprint vazniji tj validniji zar ne?
ali posle restarta kaze prvo daj pass pa posle mozes da otkljucavas sa otiskom ubuduce (tako radi i ajfon sad znam, kazu da je u pitanju double security da ti zena ne cita poruke nocu dok spavas  [rofl])
citah guglah i kurac ako neces da placas za recovery softver moras hard reset duradis i ako ne znas pass ne da ti ni da ga resetujes ili ugasis kako bi usao u meni a bateriju ne mozes da izvadis pa je morao da padne remote reset sa gmaila.
pored toga svi youtube-ri kazu ne dira ti sd karticu, ne dira kurac evo je prazna, sreca pa stvarno radim ono sto sam gore napisao, sve je vec na kompu i jebe mi se za sd karticu (koju sam naravno mogao da izvadim pre ovoga ali rekoh hajde da vidim sta ce da se desi)

http://image.prntscr.com/image/431def48cb7445458f7668766d33ff53.png

Lazic

Pa pi¹e da æe da obri¹e SD... ;D Inaèe i Huawei isto posle restarta tra¾i ¹ifru. ©ta oni znaju ko mi je u meðuvremenu odsekao prst ... :o [facepalm] ;D