Glavni meni

ajfon - mania ... ili ti iphone kutak

Započeo Darko, 07 Novembar, 2014, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

e pa posle sto godina na androidu , odlucio sam da me smorio taj operativni sistem pa uzeo iphone 5

kao sto smo imali android kutak , ne bi bilo lose da imamo i iphone kutak i razmenimo tips i triks , dobre applikacije i ostalo...

evo , ako neko zna kako da se ubaci .txt file u ios neka kaze...

UFF

ja juce poslao svoj S4 bolencetu sa foruma i sad cu duzmem isto peticu da probam malo..


prpa_zr


Iphone 6 - tradicija se nastavlja.. to je æe biti ¹esti Iphon koji NEÆU kupiti :)

Darko

Dobar je fon skroz, uopste nije izvikan bez veze.. Radi ko munja...
I opet da se ponovim , na ajfonu kliknes i radi , kliknes i radi .. Na androidu kliknes i cekas i jos malo cekas i mozda ce da radi... 😄

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

con3

Citat: Darko poslato 07 Novembar, 2014, 14:50
Dobar je fon skroz, uopste nije izvikan bez veze.. Radi ko munja...
I opet da se ponovim , na ajfonu kliknes i radi , kliknes i radi .. Na androidu kliknes i cekas i jos malo cekas i mozda ce da radi... 😄
A sa kojim androidom ga poredis ?

Kanarinac

Ja na g2 nemam taj problem. Kliknem i radi,kliknem i radi. Ako ga proedis sa samsung core i tim govnima onda to i nije bas neko poredjenje :)

mazzi

A gde je Windows Phone kutak :) Koristio sam i Android i IOS i Win je najbolji ;)

Darko

@ con - Ma sa kojim oces...bar za moje potrebe , jel koristim max iz telefona...internet,fejs,mail,navigaciju...
Sad sam u radnji probao izlozene nove samsunge i sony a i alkatele , novi tel , bez aplikacija i koce i drkaju ... Kad srede bagove mozda se i vratim na android, za dalje nokia i win 8 ili ios

con3

Koji si to samsung probao ja imam note 3 i prezadovoljan sam telefonom nemam tih problema sa bagovima ,jedino sto mi je 32 giga memorije malo ,jer video zapis u hdultra jede memoriju ali slika je perfektna mozes i slike da izvlacis iz videa .

Hattrick

Posle Samsunga S2, S3, S4, S3 Mini, S4 mini, i uporedo iPhone-ova 4, 4s, trenutno vec 2 godine iPhone 5 koji cu verovatno da prodam za nekih 3-4 nedelje radi zamene za iPhone 6.
Sta znam ako bih pojednostavio, po mom nekom iskustvu, koje ne mora da bude relevantno, Android je stvarno laksi za upotrebu u smislu mozes vise da se igras telefonom i parametrima, sve je open kad ga rootujes, ima i vise raznoraznih aplikacija, lakse je za razne fajlove koje ubacujes i slicno. Dok mi je IPhone dosta "zatvoreniji" sto se toga tice, sam koncept ITunes-a i kasnije iCloud-a me izludjuje koliko me nervira, ali po meni subjektivni osecaj kvaliteta telefona ne moze da se poredi. Stvarno mi je konstrukcijski ozbiljniji telefon od Samsunga. I osetno manje bagova i kocenja telefona.
Takodje zadrzava opet neku cenu na prodaji, dok sam na Samsunzima gubio dosta para vec posle 6 meseci, IPhone mozes i posle 2 godine da prodas za ozbiljniji novac, a na kupovini su slicne cene.

Darko

Probao sam novu expiriju 😄 m2 , a samsung ne secam se koji je bio...zamalo da uzmem samsung,ali prisao polici, uzeo tel stisnuo "meni" dugme, cekao 20 sec da otvori meni ,spustio tel i rekao radnici "dajte mi iphone"... Ma zajebi vise...imam utisak kad god mi je zivot zavisio od tel da nesto brzo vidim i zavrsim , moj telefon kao sa je znao kad je to i prestajao je sa radom istog trena. Bio sam u situaciji milion puta da ga tresnem o beton... Dosta je...


Nego, iphone-ovci , neka dobra navigacija, negi dobar app ?

pile

ja trenutno posedujem 5 i 5s ali jedan od ta dva ce na dobos ne zato sto ne valjaju nego u planu je povratak na android a samsung note 4 sam gledao i odusevljen sam (mozda pevagne i iPhone 6+)


pile

do sada sam svaki imao i bio pezadovoljan narucito sa trojkom

Bori¹a

ja imao 4s, drzi bateriju kao kurac, cak sam eksterni punjac kupio da bih ga punio kad nisam kuci... dva sam promenio i oba su bila takva... ko zna, mozda za koji mesec uzmem 5s ;D

eclipse4

meni baba danas dala da probam ivar 6,mogu reci da je vrh :) :) :)

Che

Citat: Darko poslato 07 Novembar, 2014, 18:19
Nego, iphone-ovci , neka dobra navigacija, negi dobar app ?

iGo primo, verzija za evropu.

Ako ne znas kako, pisi poslacu ti.

rboban

Ride It Like You Stole It