Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Kostić


clutch&brake

Ahahahhaah 140km i potrosio 14l. Po novoj matematici je to prosek 5 litara. Ahahahaha
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Kosta je ucio skolu po starom programu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY


Andreja

Od Beograda do Vrbasa ima 130km. To znaèi 260km u oba pravca sa 14 litara. Nemojte zajebavati bezveze.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

otvorenog puta po ovoj zimi......danas isao da Mladenoivca skuterom....ladno na 100 u picku materinu.....ful oprema i kecelja na scootu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

5l [klanjam_se]

vid alju, oæe i on da se vozi zimi a ima auto. bajker :) turi novine u pluæa pa neæe da ti bude zima :)

od stana do stana, starog, 136. od novog 138 km. u metar. godinama isto. osim ako se planeta nije stegla po ovoj ladnoæi pa da bude manje

Darko

skuter ide 100 , al nizbrdo , niz planinu... ili kad ga vuce kosta sa smradom ;)

ЯЭВОЛУТИОН

ti ne seri....odro bi to oko avale sa skuterom.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Novembar, 2014, 13:42
ti ne seri....odro bi te oko avale sa skuterom.....

...aham...paz da neces...sad je okrenuo prednju gumu... :P

Darko

ali iskustvo je na njegovoj strani...

Kostić

ti bar nisi pao osam godina, alja je pao vi¹e puta i od mene lièno. bolje da nema¹ iskustva ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 26 Novembar, 2014, 00:54
ti bar nisi pao osam godina, alja je pao vi¹e puta i od mene lièno. bolje da nema¹ iskustva ;D

...ja sam mislio da se iskustvo stice predjenim kilometrima i godinama a ne brojem padova... [neampojma] ...al mozda gresim jbg...

Kostić

#194
iskustvo se stièe brojem padova u poèetku i brojem godina bez padova. i kad do¾ivi¹ penziju posle milion kilometara, ceo i bez materijalnih ¹teta. neko mo¾e da vozi kao po jajima i da ne do¾ivi penziju, ukoliko ga neko ubije, recimo na raskrsnici. neko mo¾e ceo ¾ivot da vozi ko manijak, da napravi iks materijalnih ¹teta a da do¾ivi penziju. ni jedan od ta dva sluèaja za ¾ivota nije stekao iskustvo, tj jeste, ali pogre¹no.

ps:

iskusan vozaè ume da izbegne nepogodnu situaciju na putu, mora da poznaje uslove puteva, vremenske uslove, mora da poznaje vozilo kojim upravlja i njegove tehnièke karakteristike, eventualne mane, mora da poznaje ostale uèesnike u saobraæaju (èitaj mora da ih 'proèita' u trenutku i da zna 'naèin' njihovog upravljanja motornim vozilom) mora da bude neimpulsivan, da nije agresivan ( jer agresija dovodi do manjka koncentracije i kr¹enja zakona fizike, ¹to èesto izazove neugodnu situaciju) i ne sme da dovodi ostale uèesnike u saobraæaju u mat poziciju.

iliti narodno skraæeno, iskusan je onaj koji ne jebe saobraæaj, a izbegne jebaèa. (jerbo, jebaèi se kunu u iskustvo, nema veze ¹to, recimo, protutnje sa metaripo haube kroz crveno, izbegnu nekoga, a taj neko, da bi izbegao jebaèa (iskusnog, jel) zabode u banderu.

i blabla, bla, iskusan bla, bla aha blabla...

clutch&brake

Aj nemo da se kurcite sa padovima... niste mini do dokolenka :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

moj kurac je najveæi. niko nije gurao u ¾ivotu vi¹e od mene :)


i da dopunm kenjaru o iskustvu jednom kratkom. iskusan je onaj, koji krene na put sa krntijom, krntija se pokvari, zaglavi, ¹tuca, prdi, otka¾e joj neki organ, najðe na iks vremensko-putevnih karajme manifestacija, napadne ga medved, izgubi upaljaè negde u nedoðiji, a ima cigare, al ipak pu¹i, o¹acuje stoperku koja ima sifilis pa je ne pokupi, izbu¹e mu se dve gume a ima jednu u rezervi, pa blabla i bla... al on stigne gde je naumio. i ne umre od upale pluæa.

Boban_m


UFF


Kostić

pa neæe valjda da se zove du¹ica ;D