Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

budale se vredjaju.....oni bi pozvali neki prevoz...ali ovo je kosta...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

koj vam je kurac manijaci, pa niste neprijatelji, ¹to bi reko moj kom¹ija? alja ne trabunjaj mnogo, nemoj da uèi¹ starca, kako se prave deca. a ¹to se tièe gid¾e, biæe opet u formi. sad imam pare, kazne neæu da plaæam neka teraju u zatvor, bole me kurac, al za njega æe da bude 'spa' tretman. ko za ministra. slobodu mogu da mi otmu ovi srpski turci al karakter netje da mo¾e.


nikad.

bajdvej, od hajabuse sam odusto, ne¹to me golica srad 750 plavo beli. jebemliga mo¾da bude treæa sretja : )

Lazic

Ma da, Hajabusa je sranje... ;D

Kostić

nije sranje laziæu, no ja nem pare da je kupim, tj te¹ko da æe koja da proðe po mom ukusu a da je jeftina.

i jo¹ ne¹to Drugovi manijaci. zamoljavam vas da ne delite minuse po mojim temama. ako je neko reko budala, nek je reko. ja se trudim da budem poznat kao èovek koji po¹tuje svaèije mi¹ljenje i da se ne tangira kad mu neko ka¾e ¹ta mu ka¾e. ako vam je do pièkaranja i minusa, izvolte u drugu temu, moju preskoèite.


unapred zahvalan drug najgori. : )

Lazic

Nema¹ ti pare ni za srad 750, a ni za srad 600... :P

Darko

Al zato kad sevne jedan MZ 251 ....

BOKYBOY


UFF

nema sti para ni za svoju temu :D
ovoj si autor ali nije tvoja

ЯЭВОЛУТИОН

Ovde je svaka tema zajednicka.....doduse moja nije jer nisam hteo da UFF-u uplatim onih 1000 dindzi za server dok mi ne obezbedi adekvatan paket akcija po sistemu dokapitalizacije foruma....tako da je za sad UFF vlasnik tvoje teme....jer da nije nas tema nebi ni postojala....ali je vlasnik lista papira kojim brisemo bulje...eto.
Naravno da je UFF morao da naglasi da tema nije tvoja, odnosno da nagovesti da je njegova....cisto iz emotivnih razloga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa kaze bezite iz moje teme

koje bre tvoje teme?
gde ti je pecat? i diploma? :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2015, 11:01
pa kaze bezite iz moje teme

koje bre tvoje teme?
gde ti je pecat? i diploma? :D
pa to ti je kao kad kupis motor a on divljaki onda trealno si ga kupio i tvoj je ali vlasnik motora je onaj na koga se vodi isti.....jbg.....i kad ga drzava uzme ko onom Jereju i on onda kuka....a voili i da kraducka internet....svasta uce na toj bogosloviji...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Kostić


Charuga


BOKYBOY


Kostić


Kostić

ode na bo¾iæ, jedini dan u godini koji obele¾ava zdrav razum. oti¹ao je da bi mu mlaði brat po¾iveo malo du¾e. da ne ide go i bos, sa starim uljem, bez koènica...

[cheers] [flashing]

niki64

Sam Bog je video u kakvim je problemima bio, pa mu malo pomogo, poslao ga na put sa manje muke.
Aaaa da, sretna prodaja
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

ЯЭВОЛУТИОН

secam se price o kacenju na zid.....inace kole uvek bio dosledan izjavama...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..¹ta ode srad?

nek je sa sreæom novom vlasniku...  [cheers]