Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..dobro nisu padali u nesvest kakvi su te demoni spopali na ove praznike..

Kostić

za dvesta evra registracije, ima da ga vozim 365 dana u godini. za mene nema zima, ima crno vino u krv i jebaæumukevu.

Boban_m

Vozi Kosta, nikad dosta,
cak ni zimi nema posta.
Svi odose, a on osta,
takav bio otkad posta.
U glavurdi ima gosta,
svuda cepaj al nemoj smosta  ;D

Darko

Gazda bio - gazda osta'
Hahahahahahhahahahahah

nemke


Kostić

bogdana ¾erajiæa poèela da ledi. popu¹io sam cigaru dok sam ga spustio do semafora. kliza mecler za sve pare. od kako sam ga danas vuko kanapom, sad pali mamu mu jebem. onda uðem u zgradu, a miri¹i sladak kupus sa kravom, neko krèko, znam taj miris. udo bi se za ¹erpu iz taka. e pa, za danas dosta. ceo je nema ni¹ta zanimljivo, nema loma jebiga, d¾aba ste virili, mo¾da sutra ;D

sreæan vam bo¾iæ

Andreja

Pusti to brate, jedno je voziti enduro i padati sa njim, fleksibilne kuvane plastike, ko ga jebe, pri maloj brzini ne mo¾e¹ da se izlomi¹ mnogo, ako sa SMRADom padne¹, odo¹e plastike... Aj po snegu, al' led... No, no.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

nek odu ko im jebe mater, zalepiæu selotejpom ;D

Kostić

Citat: castor poslato 04 Januar, 2015, 19:45
Citat: kosta66 poslato 31 Decembar, 2014, 12:12
o manijaci, imam jedno pitanje. mislim, ozbiljno pitam, ne zajebavam. èini mi se da je ovaj motor malo nakriv. tablica mi sa sve plastikom stoji malo udesno. mislio sam da nje dobro name¹tena, ne znam , nisam zagledao, mrzelo me, al fakat jeste nakrivo nadesno. ¹ta se zbiva u toku vo¾nje, èini mi se da u levoj krivini oæe da me izbaci u hajsajd pri recimo malo veæim brzinama, ono od recimo devet banki stotka, a u desnoj kao da zadnji deo vuèe pravo. taj trip imam od kako sam ga uzeo, a na starom nije bilo tih problema. kao da je zadnja guma nakriva, tj cela vilju¹ka, pa kad je gledam, kao da je pozadi ulevo a napred udesno. toèak, jel. pri veæim brzinama toliko skaèe i baca pa nem oseæaj gde ide i oæe da zatrese prednji, verujem zbog vilju¹ke, pa poskakuje i gubi kontakt sa tarmakom, a pri manjim, kad naletim na planine od busa, ulevoj krivini me skoro pa zanese udesno. to pri manjim brzinama, ono ¹es banki, a u desnoj neæe, lepo legne.

jel tu kriva zadnja vilju¹ka, ili ja imam trip da jeste pa me stra da navijem. ako neko ima dobar odgovor, nek se isprsi. podjeb i te fore, ma mo¾e i to. èièa nije pièka iako se pla¹i da tera a voli da se kurèi ;D

kriva jelda?

Ako me sjeæanje dobro slu¾i, ja ti rekao da je kriva jo¹ ono veèe kad smo do¹li da ga vidimo nas trojica...

kastore brate, dobro te slu¾i seæanje, a ima¹ i odlièno oko. nego, kriv je, jeste, video sa i ja, pa sam ga rasturio i gledao u èemu je fora. kriv je zadnji deo rama, gornji, za suvozaèa. on se dr¾i na ¹rafovima pa je verovatno ili od pada prethodnog vlasnika ili od gomile kostiæa na tom repu na nekoj rupi popustio na dole, pa je zato nakriv. motor inaèe ide dobro u krivinama. nego ja sisa ne zavijam ko da znam da vozim, jer ne znam, pa la¾em da je zbog toga kriv ceo motor. a i ubijem mu cenu, pa kovelim, naæe se i za njega neko sa spremnih makar 50 e u d¾epu, da ga otkupi kad mi zakèe crevca. sad sam se izdo, jebiga, neko mora da bude i gojko sisa. ne mogu svi da budu kengur :)

ЯЭВОЛУТИОН

i kengur pegla pun gas samo po pravcu....vido svojim ocima....ako mislimo na istog kengura....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

to je manjevi¹e metafora. ne znam da li je isti kangur u pitanju, al svako vozi svoju vo¾nju, reèe neko na forumu. nek pegla kako oæe. ja sam pièka u krivini i to je to, etiketirao ti ili ne, jebe se meni. nego, ¹to je kriv motor za te krivine a ne ja, to je druga prièa :)

Kostić

do¹lo vreme da se rastanemo. bili ste simpatièni, niste uspeli da me oterate, al ja se rado odjavljujem se iz bracko bajkerskog dru¹tva, jer smrdi. a panduru koji je reko da neæe da mi po¹alje kaznu, sve najbolje u sledeæoj sezoni, da se sit navoza i napi¹e kazni za po dvaes posto nagrade u svakom mesecu, nek ima da prehrani decu. moja nek gladuju. bajker. pu.

domind¾enja

UFF

toliko za danas jel?

ili do sledece flase piva/vina

Kostić

jok. toliko zauvek. ne poznaje¹ ti mene ni povr¹no. sjebao me samo tako. kolega bajker, iako sam mu lepo reko mojne bre ne radim nigde, isprièasmo se, fozi fazera be¹e i sad mi po¹alje èestitku. ne jebem ja takvu èast, a sa vama nema veze, iako je batica na¹. ne mislim na MM mada ni to nije iskljuèeno, ionako je pola èlanstva murija.

u¾ivajte, i æaskajte slobodno, meni je ponestalo kokica pa neæu da vam pravim dru¹tvo. a te fla¹e piva i èa¹e vina su zajebancija, slabo ja pijem a jo¹ slabije se napijam, a motor vozim trezan. nemoj da veruje¹ u sve ¹to neko napi¹e.

u¾ivajte bando za sve pare, zavoleo je kole vas za ovo vreme  [flashing] [cheers]

mkt


Hurricane

..ne, ali stvarno, ni ja nisam ocekivao da nas Kole ovako oladi i optuzi za saradnju...


i jos lagao za pivo i vino... cccc


bruka..

mkt


VR 46

Twist of wrist!

stilgar


Kostić

ima i jedan sa carine. al moja ¹ema nije cela, farban je nos i plastika dole. bode me u oèi.